Düğün makyajınızı nerde yaptırdınız ?

ÇXOXMEZ

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2008
38
0
İmdaaat ! Bana avrupa yakasında iyi makyaj yapan yer lazım ,sizin deneyip de memnun kaldığınız var mı ? Acele yardım lütfeeeenkafamçokkarıştı !Bi de fiyat yazarsanız kıyaslama açısından iyi olur. Teşekkürler .

merhaba ben 28 hazıranda evlenıorum makyajımı profesyonel makyoze yaptırıcam senın dugunun nezaman acaba

bana bır arkadasım verdı makyozun tel numarasını .sacını yaptırıcagın kuafore cagırıosun ben yesılkoyde bı kuaforde yaptırıcam oda oraya gelecek.

ben ugurkan kuaför de yaptırıcam, göztepe kadıköyde. saç+makyaj 350 ytl.
ama bu fıyata saç provası da dahıl.
dugunum 28 hazıranda.

valla fiyat iyiymiş bizimkiler bir yere sormuşlar bunun 3-4 katı fiyat vermiş .Ama önemli olan kalıp gibi yapmamak .İnşallah mennun kalır ve düğününde peri kızları gibi olursun .

350 mii gercekten cok uygun eger karsıda olsaydım arkadaslarım cok yer tarıf ettıama bana yesılkoy bıle uzak ben capada oturuorum arkadasım vasıtasıyla kuaforu buldum benımde sac makyaj manıkur pedıkur ve dıger ıslemler le 500 aslına bakarsanız benım buldugum fıyatta ortalama fıyatlar arasında

makyoz dedıgım gıbı ozel gelın makyajını 100 e dıger kısılerın makyajını 50 ye yapıyo ama gercekten profesyonel makyaj bızım bıldıgımız malzemelerı kullanmıyo

Yşilköyde hangi kuaför ? Ben kendim de yaptırıcam bana da yer lazım .Yaz düğünlerinde terlemek tüm işi bozuyor.

Yşilköyde hangi kuaför ? Ben kendim de yaptırıcam bana da yer lazım .Yaz düğünlerinde terlemek tüm işi bozuyor.

kusura bakma sımdı yazabıldım cnk dun bıraz fenlastım gıda zehırlenmesı olmusum .figaro kuafor sahıbı oktay adam topuzda gercekten cok ıyı bu arada dugun nezaman

kusura bakma sımdı yazabıldım cnk dun bıraz fenlastım gıda zehırlenmesı olmusum .figaro kuafor sahıbı oktay adam topuzda gercekten cok ıyı bu arada dugun nezaman
Ay çok geçmiş olsun kafamçokkarıştı dikkat et kendine, bizim ki 6 temmuzda .Benim bir arkadaşım da yeşilköy baykan ve gürkanda yaptırdı o da güzel olmuştu ama o zaten bebek gibi ne yapsalar güzel oluyo Neyse bakalım hayırlısı

Sağol canım ama sanırım bizimkiler bir yerde karar kılmışlar.1500 ytl istemişler umarım değer.Allah mesut etsin.O gün öyle hızlı geçicek ki dönüp baktığında hayal gibi gelecek.Küçük şeyleri sorun etme kendini sev yeter .

dugun degil ama bir cok arkadasim mezuniyet icin moss'da yaptirmislardi makyajlarini..fiyatlari ne kadar bilmiyorum ama super makyaj yapiyorlar a.s.

evet mos'un fiyatlarini websitesinden buldum:

MAKYAJ
MAKYAJ 50.00 YTL
GELİN MAKYAJI 200.00 YTL
NİŞAN MAKYAJI 150.00 YTL

valla MOSun fiyatları iyiymiş.Ben MACa sordum normal makyaja 100 dediler gerçi düğün-nişan fark etmiyor aynı fiyat.Ama ordan bugün conclear aldım kız kendi fırçayla sürdü o zaman güzeldi ama şimdi aynaya baktım çizgi,çizgi olmuş.Üstelik söyledim de ;bana fırçayla sürmeyince öyle olur demişti.:eek:klava:

MAC'in concealer'ini hic kullanmadim bilmiyorum ama far'lari cok guzel..mos cok deisik makyajlar yapiyor bir de aksesuarla susluyorlar..mesela benim arkimin goz pinarina (gozun basladigi yer burasi di mi :roflol: ) beyaz bir tas koymuslardi..cok deisik gorunuyordu..cogu yerde de subeleri var canim..yani evine yakin bulabilirsin buyuk bi ihtimalle.. a.s.

valla MOSun fiyatları iyiymiş.Ben MACa sordum normal makyaja 100 dediler gerçi düğün-nişan fark etmiyor aynı fiyat.Ama ordan bugün conclear aldım kız kendi fırçayla sürdü o zaman güzeldi ama şimdi aynaya baktım çizgi,çizgi olmuş.Üstelik söyledim de ;bana fırçayla sürmeyince öyle olur demişti.:eek:klava:

Sağol canım ama sanırım bizimkiler bir yerde karar kılmışlar.1500 ytl istemişler umarım değer.Allah mesut etsin.O gün öyle hızlı geçicek ki dönüp baktığında hayal gibi gelecek.Küçük şeyleri sorun etme kendini sev yeter .

1500 ytlmi!!!!!kafamçokkarıştı...o ne öyle arkadaşım...dükkanın tapusunumu veriyorlarmış...ben kendi makyajımı kendim yapmıştım...bence gelin makyajı deyip o kadar abartmaya hiç gerek yok...

Sağol canım ama sanırım bizimkiler bir yerde karar kılmışlar.1500 ytl istemişler umarım değer.Allah mesut etsin.O gün öyle hızlı geçicek ki dönüp baktığında hayal gibi gelecek.Küçük şeyleri sorun etme kendini sev yeter .[/QU:)

güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım.:) allah seninde mutluluğunu daim etsin. huzuru ve mutluluğu getiren formul aslında bu dediklerinde .küçük şeyleri sorun etmemekte

X