Düğün makyajınızı nerde yaptırdınız ?

1500 ytlmi!!!!!kafamçokkarıştı...o ne öyle arkadaşım...dükkanın tapusunumu veriyorlarmış...ben kendi makyajımı kendim yapmıştım...bence gelin makyajı deyip o kadar abartmaya hiç gerek yok...

Güzelliğine güvenen laelaelaelaelae o kadar para vermez diye düşünüyorum.Ben bugün MAC dan randevu aldım annemlerle ben orada yaptırcaz.Size nasıl olmuş diye haber veririm.Alalh herkese doğuru yolu göstersin derim ve giderim .

ben kesınlıkle kendım yapıcam...daha uzerıme makyaj yapanını gormedım....
nısanımda yaptırdım ozel makyoze bu ısın bıde okulunu okumuslar...
yok bole bısey rezıl ettı..
yarısından fazlasına ben karıstım zaten...ınsan kendı suratını tanıyor o yuzden bana ders oldu kesınlıkle gelın makyajımı kewndım yapıcam..herkez demıstı nısandada kendın yap super yapıyosun dıye ama ugrasamam o gun elımayagım tıtrer demıstım yok gelın makyajımı kımseye yaptırtmam....

ben 2005 te evlendım.profesyonel makyoze yaptırmıstım nısan ve dugun makyajımı.ıkısıde harıka olmustu.ama o zaman sac ve makyaja 350 tl vermıstım

.Düğünüm 14 eylülde.Arkadaşım profesyonel makyöze yaptırmıştı.Başka bir arkadaşının düğününde makyajı çok beğenip,makyözün numarasını almış.O da ona yaptırmış.İnanılmaz güzel olmuştu.Ben de ona yaptrıcam.Makyözün adı Hülya Çevik.Kanal D de makyöz.Bir çok ünlününde makyözüymüş.Makyözü buldum ama kuaför bulamadım.Bir öneriniz olabilirmi bana acaba?

ben düğün makyajımı gül şutanrıkuluna yaptırdım ve tabikide çok memnun kaldım.o kadar çok makyaj yapıyo ama dupduru bir yüzünüz çıkıyo ortaya biliyosunuz ki ebru gündeşin makyözü kesinlikle tevsiye edrim.

ben düğün makyajımı gül şutanrıkuluna yaptırdım ve tabikide çok memnun kaldım.o kadar çok makyaj yapıyo ama dupduru bir yüzünüz çıkıyo ortaya biliyosunuz ki ebru gündeşin makyözü kesinlikle tevsiye edrim.

Canım ne kadara mal oluyo

bahçelievlerde bahsettiğiniz gibi profesyonel makyaj yapan bi yer varmı bildiğiniz :sinifsinif:

kimse kusura bakmasın ve herkesin kendi cebi kendini ilgilendirir elbet ama bir makyaja istediği kadar güzel yapılsın 1500 müş, 100 miş, 500 müş verilmez. kalıcı ve iyi bir makyaj demek illaki bu fiyatlarla yapılacak demek değil. bu makyajlarla kimse dünya güzeli haline gelmeyecek o gün. kira parasını böyle çıkarıyor birileri isim kullanarak işte. yok yere kazıklanmayın derim yerimseniben

ben de bir fikir vereyim kızlar ben 1 sene kadar önce gelin makyajımı suadiye de makyaj stüdyosu diye bir yere yaptırdım inanılmaz güsel olmustu en önemlisi de ben özellikle yüzü çok terleyen bir insanım ve bir yaz düğünüydü ama bravo dedim malzemeleri cidden kaliteliymiş şakır şakır terledim ama makyajım hiç akmadı.. fiyatı da 250 ytl idi. film ve kliplerde vs.. ünlülerle çalışan biriydi .

X