Yöresel Tarif Düğün Çorbası , Tavuklu Patlıcan Sufle ve Künefe - Selva Un Sponsorluğunda

Yöresel Yemekler
gözler masa görsün, şuraya bir maşallah bırakayım da nazara karşı :nazar: kızım o künefe nasıl bir künefe, kk tarihinin en baba künefesi helal olsun, bu böyle yapılır diyerek damgayı çakmışsın.. zaten yemeklerine diyecek bir lafım yok, demek ki altı dolu konuşmak gerekiyormuş :KK50: o sarı böcüğü de ısır bir zahmet hastasıyım onun maşallah :KK37:

Oooo ellerine saglik harika gozukuyor :)

Kadinin kunefe tepsisi bile var helal :KK70:
Sagol pabucum. Şüşko olunca böyle her seyin oluyor :KK70:
gözler masa görsün, şuraya bir maşallah bırakayım da nazara karşı :nazar: kızım o künefe nasıl bir künefe, kk tarihinin en baba künefesi helal olsun, bu böyle yapılır diyerek damgayı çakmışsın.. zaten yemeklerine diyecek bir lafım yok, demek ki altı dolu konuşmak gerekiyormuş :KK50: o sarı böcüğü de ısır bir zahmet hastasıyım onun maşallah :KK37:

Bizde böyle. Ne dediysek o :cool:
Ayrica tisikkirlir sipirmin:KK200:

Tesekkur ederim EmiraSalih :)

Bunu bilmiyordum dedigim gibi kendimi bu yarismada buldum cok bilgim yok:KK48: Siyah fonlu kunefe fotograflari masadan ama ilk fotograflarda yok. Onun sebebi de sicak sicak yenmesi gerektigi için artik sorun olursa da kismet .

1.lik gibi bi iddian yok kendi halimde neseli alemci bi delikanliyim:KK53::KK70::KK70::KK70::KK70:

Bu arada sana da basarilar dilerim

Teşekkür ederim canım :KK68:

Niye iddian olmasın canım gayet başarılısın :) bana ilk katıldığımda buraya bağımlı olacağım söylenmişti ben de sana söyleyeyim "yarışmaya bağımlı olacaksın" :KK70:

Bu masa için de künefenin sofrada olmaması sorun olur mu olmaz mı moderöterler karar verirler. Hayırlısı olsun artık

Niye iddian olmasın canım gayet başarılısın :) bana ilk katıldığımda buraya bağımlı olacağım söylenmişti ben de sana söyleyeyim "yarışmaya bağımlı olacaksın" :KK70:

Bu masa için de künefenin sofrada olmaması sorun olur mu olmaz mı moderöterler karar verirler. Hayırlısı olsun artık
diskalifiye edilen uyenin masada hicbirseyi yoktu. yani corba, ana yemek tatli vs hicbiriyle resim yüklememisti. normal sofrayi cekmisti.. baska gunun masasi mi bu diye suphe uyandırdığı icin diskalifiye edildi. karanfilin corbasi ana yemegi vs fotoğrafta cok acik gozukuyor bu yuzden sorun olmaz..

Artik her kategoriye katilmayi düşünüyorum. Bayrama baklava acacaktim yok mu tatli kategorisi bosa gitmesin:KK70:Tekrar tesekkur ederim:KK200:

Ellerinize saglik yarismada basarilar dilerim :)
Tesekkur ederim size de basarilar dilerim :)
Ellerine saglık :kk77:
Teşekkürler :)

X