Yöresel Tarif Düğün Çorbası, Çökertme Kebabı, Güllaç - Tat salça sponsorluğunda

Yöresel Yemekler
Kızlar öncelikle herkese teşekkür ederim beğenmenize çok sevindim

Ben güllacı gül sulu sevmiyorum. Cami kokusu gibi geliyor bana, yutamıyorum öyle olunca. Güllaç yapraklar halinde marketlerde satılıyor, yapması da çok kolay, pratik. Pastanelerde hazır yapılmışı oluyor ama benim tarifim diye demiyorum bu tarifle çok güzel oluyor gelin gelin yapayım size ben

Ay cok sagol bitanem,hemen geleyim bari ben nerde oturuyosun suan sen

Ay cok sagol bitanem,hemen geleyim bari ben nerde oturuyosun suan sen
İstanbuldayım ben tatlım, çık gel, yarısını bitirdik dün gece ama gerisi duruyor, durdukça da güzelleşiyor Güllaç

Ablam @EmiraSalih demiş bir oturuşta hepsini bitiririm diye, gerçekten bitiririz biz iki kişi. Kendimi tutmuş halimle 4 dilim yedim

Ah canim benim ne kadar naziksin,keske istanbulda olsam gelmem mi hepsini yer bitirirdim valla ama yemis kadar oldum sagol bitanem

Hadi ya ama aklında olsun canım, bu tarifle gerçekten çok güzel oluyor ve çok kolay
Mutlaka deniycem canim,hatta esime dedim gelirken pastaneye ugra gullac al bi kac dilim diye.oda gitmis pastaneye varmis.getircek tadicam bakalim,gul suyuyla begenmezsem senin tarifi denerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…