Dudak Makyajı Dudaklarınıza doğal silikon...

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

tutkumavi

0 km bir ruh istiyorum
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2011
954
27
Kızlar ben bunu 1 senedir her gün düzenli yapıyorum ve yapmayada devam edicem dudaklarım resmen şekil degiştirdi.şişti ve kalınlaştı.Dişlerinizi fırçaladıktan sonra dudaklarınızıda dairesel hareketlerle bir kaç dakika fırçalayın....ilk anda değişikligi fark edeceksiniz.Her yaptıgınızda dahada farklı ve fark edilir oluyor.Bunu herhangi bir bakım yagı ile de yapabilirsiniz.Ben bazen diş macunuyla yapıyorum.Bazen yağ ile yapıyorum...

yaa anlamadim ben!!! dudaklarima ne yapacam????

Diş fırçasıyla masaj yapıcan? Dişlerini fırçalar gibi dudaklarınıda yavaşça fırçalıcaksın

hmmm ok simdi oldu bak benim dudaklarim ince degil, kalinligi guzel ama biraz daha dolgun olsa fena olmaz, deneyecem bunu,
tsk

Benim uzun zamandır kullandıgım bir yöntem..
Dudaklarınız dogal bir renk alıyor hoş duruyor..

yarin sabah mutlaka deniyecem, kizlarla randevum var, biraz guzel gorunelim demi ama

güzelmiş bende deneyeceğim ama fırçayla yaptıkçamı şiş duruyor yoksa bırakınca eski haline dönüyormu hemen ??

bunu aklıma geldikçe bende yapıyorum dudakta ki ölü deriyi atıyor yumuşacık oluyor,düzenli yapıldığında dolgunlaştırıyoda sanırım

ama bu dediğin geçici bir yöntem

güzelmiş bende deneyeceğim ama fırçayla yaptıkçamı şiş duruyor yoksa bırakınca eski haline dönüyormu hemen ??

ben alışkanlık haline getirdim dişlerimi 2 kez fırçalıyorum günde.bunuda 2 kez yapıyorum.1 senedir hiç bırakmadım.geçici bir yöntem degil.ben eski fotograflarıma bakınca anlıyorum dudaklarımda ne kadar değişiklik oldugunu...

Ben de bunu bir yerde okumuştum ara ara yaparım cidden yapıldığı anda bile fark edilir bir değişiklik oluyor.

evet kızlar bende duymuştum bunu ve bi süre yapmıştım rengi degişiyo adeta daha kırmızılaşıyo..özellikle dolgunlaşmasından ziyade,dudak rengi soluk olanlar için ideal bi yönten..iyi aklıma getirdiniz bende devam edeyim sonuçları paylaşırım

çok doğru ben de yaparım hem ölü deriler kabuklanma gidiyor ,hem doğal renk geliyor hemde şekillenip dolgunlaşıyor ............ben ıslak fırçayla yapıyorum

ilk defa öyle bi yöntem duydumm kızlar denemekten zarar çıkmaz . sonuçta ölü deriyi temizleyince kırmızılaşması doğal. ayy bu geceden ıtıbaren denicem. kaç saniye yapıyosunuzzz bu dudak fırçalamayı:44:

ben diş macunuyla 1 dk kadar dairesel hareketlerle çok bastırmadan yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…