Dudak Makyajı Dudaklarınıza doğal silikon...

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
nerdeyse 3 haftadır ben de deniyorum ve
üst dudak namına birşey yoktu bende şimdi öyle güzel oldu kiii

kalıcımı peki ya (
ilk yaptıgında dudaklarında bir karıncalanma olacak.devam ettigin sürece kalıcı oluyor ben çok uzun zamandır yapıyorum eskiye göre bayagı bi kalınlaştı tekrar eski haline dönmedi ama ben hiç bırakmadım dudaklarımı fırçalamak,diş fırçalamak gibi alışkanlık oldu bende.

benimde üst dudağım daha dolgun. Çok rahatsız ediyo beni kalem egzersizi yapmaktan korkuyorum üstü daha çok şişer alt kalır öyle diye. bunu deniycem alta daha ağırlık vericem umarım işe yarar

işe yaradı bende de kıpkırmızı ve canlı duruyor dudaklarım teşekkür ederim bu öneriyi paylaşan arkadaşa.

kesinlikle dolgunlaşıyor dudaklar onunda ötesinde pürüzsüz ve yumuşacık oluyor dudaklar yalnız çok bastırmadan yapmak gerek yoksa tahriş ediyor.

Ben de başlıyorum bugün. Resim çekip öncesini ve sonrasını koyarım bir ay sonra; tabi bir fark olursa, benimkilerin durumu bayağı bir vahim de... Ama güzel sonuçlar almışsınız, işe yarayacağını düşünüyorum, dur bakalım.

Oldukça güzel bir yöntem. Ben de bir haftadır yapıyorum. Bir çok yerde duymuştum bu yöntemi. 1-2 dakika boyunca fırçalıyorum dudaklarımı ardından dişlerimi fırçalıyorum. Naneli macun olduğu için dudaklarım yanıyor o sırada ama çok hoş oluyor kırmızı kırmızı duruyor. Üstelik fırçalama işlemi bittikten sonra nemlendirici krem sürüyorum dudaklarıma. Yumuşacık oluyor.

Benim dudaklarımı kurutuyor bu yöntem. Yumuşak yapıyorum, sonrasında krem sürüyorum, yine kurutuyor. Bana göre bir yöntem değilmiş maalesef

Benim dudaklarımı kurutuyor bu yöntem. Yumuşak yapıyorum, sonrasında krem sürüyorum, yine kurutuyor. Bana göre bir yöntem değilmiş maalesef

Benim çok çabuk kurur dudaklarım. Bunu yapıp krem sürünce de kuruyordu. Özellikle bir kere çok kurudu yara oldu. Artık Arko Classic Yağlı Krem sürüyorum hiç kurutmuyor. Bir haftadır bu kremi sürüyorum fırçalamadan sonra. Oldukça iyi geliyor. :) Hem çok ucuz hem de müthiş bir krem.

bır defasında cok once ben de denemıstım acayıp kıpkırmızı ruj surmus gıbı olmustu :) ama kalıcı olduguna ınanmıyodum acıkcası ama tekrar bu sefer sureklı denıcem . bazen yag ıle yapıyorum demıssınız hangı yagdan bahsettınız acaba ??

Bu yöntem daha çok dudaklarınızdaki ölü deriyi kaldırmak ve yumuşak dudaklara sahip olmak için, ben de uyguluyorum. Fırçalamayı nazikçe yapın ve bittikten sonra etkili bir dudak balmı veya koruyucu sürün. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…