Dudak Makyajı dudaklarım görünmeyecek kadar küçük lütfen yardımcı olur musunuz?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

kartalice_bjk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2011
71
0
Benim dudaklarım yok denecek kadar küçük hem enine hem boyuna ne yaptıysam görünür hale getiremedim yardımcı olurmusunuz yaa gözüksünler yeter lütfen artık takıntı oldu bende:KK59::KK58:

arkadaşım açık renk ruj ve çerçeve geçici estetik işi sakat ben tarçın yağı uzun vadede kullanılınca dudakları büyütüyor diye duydum.bide ben boş kaldıkça you tube a bakarım makyaj sırları falan takıl oralarda tatlım bi fikir edinirdin belki

arkadaşım açık renk ruj ve çerçeve geçici estetik işi sakat ben tarçın yağı uzun vadede kullanılınca dudakları büyütüyor diye duydum.bide ben boş kaldıkça you tube a bakarım makyaj sırları falan takıl oralarda tatlım bi fikir edinirdin belki

bn tarçın yağını sürdüm dudaklarım hep çatladı bir ay boyuncada geçmedii yaa

kalem egzersizini dene bence gerçekten konturları belirgenleştiriyor sonra da kalemle çerçeveleyip bi makyaj yaparsın :KK66:kızlar burda da soruyorum tarçın yağı var bende ama üstünde tarçın aroması yazıyor karden marka yanlış mı olmuş ki?!

cnm ince dudakta koyu renk rujlar çok itici duruyor..dogal renkler kulan ..onun haricinde dolgu tarzı estetik işlemler var ..

bir ara bir tanıdık dudak dolgunlaştıran bir ruj kullandığını söylemişti o heyecanla getirip gösterdi hatta parlatıcı gibi birşeydi sanırım ama işe yarıyormuş istersen markasını hatırlıyorsa fiyatını falan öğrenip yazarım sana :KK34:

cnm ince dudakta koyu renk rujlar çok itici duruyor..dogal renkler kulan ..onun haricinde dolgu tarzı estetik işlemler var ..

bende katılıyorum..yani ince dudaklara koyu renk ruj kötü..ince dudağım var belli olsun diyrek koyu seçen var ama hata bence de..aynı şekilde makyajı sırf koyu yapan var..
gece yatarken mutlaka dudak kremi kullan..dişlerini fırçalarken çok hafif dudağınıda fırçala(bi yrde duymuştum)..açık ton seç arkadaşların dedikleri gibi..
birde dudaklar öne çıksın diye gözler için koyu yaptıysan dudağınıda koyu yapma..yada tersi..

tatlım dolgunlaştır estetik ol 500-1000 arası fiyatlar sanırım ama tabi bunun yanı sıra makyaj hileleri de var:)

arkadaşım bi başlık var oraya gel..viks ile dolgunlaştırıyorlarmış haberin olsun..araştırmadan denemede sedece bi bak..ilgini çeker die düşünüyorum..

canım koyu renk rujlar her zaman dudağı olduğundan daha ince gösterir benim tavsiyem ruj değil açık renk lip gloss kullan ya da parlatıcı sür çünkü rujdan daha dolgun gösteriyor ayrıca dudağın dışına renkli kalem çekme beyaz bir göz kalemini dudağının üst ve alt çigisine uygula üstüne parlatıcını geç duakların daha volümlü görünecek hem o beyaz kalemi gözünün iç kısmına çekerek gözlerini daha büyük göstebilirsin :KK34:

X