Dudak Makyajı Dudaklarım çook kalın Angelina Jolie gibi..

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Her yazdığına katılıyorum :)
Yorumlarda şu eksik tutulmuş demek ki konu sahibi angelina jolie yi beğenmiyor ki benzetmiş..
Bende çok kalın dudak sevmem şahsen...
Bunun için bi uzmana gidebilirsin kalıcı çözümler için.
Ya da dudak makyajını ince gösterecek teknikler ile yapabilirsin canım.

asıl özgüvensizlik sözde kötü bir duruma sahibmiş gibi davranıp iltifat beklemektir... nasıl bir aşşağılık kompleksidir ki bu yüzünü bile bilmediği insanlardan iltifat bekleniliyor.kimse inkar edemez ince dudakların yüzde itici durduğunu ilkokul çocukları bile biliyor kalın dudak güzeldir-yüzün bütünüde güzelse tabi-
angelina jolie ile birşey beğenmemek için kör,kıskanç ya da çokk çokkk güzel olmak gerek...

Arkadaslar bazi dudaklar gercekten asiri kalin ve orantisiz oluyor. Kisinin suratina yakismayabiliyor. Her kücük burunun güzel olmadigi gibi her kalin dudak da güzel olmayabiliyor. Arkadas da belli ki bu durumdan yakinmis ama pek iyi ifade edememis kendini..

Canim haklisin ama son yazdigin haric.. Birini begenmemek icin cok cok güzel olmak ya da kör vs. olmak gerekmez. Bu özelliklere sahip olmayan insanlarin da düsünceleri, fikirleri, zevkleri var.. Acikcasi ben de begenmiyorum o kadini ve dudaklarini.. Cok kaba geliyor o tip dudaklar bana. Onunkinden daha güzel daha kibar dudaklar var bana göre. Herkesin zevkleri farkli, bütün dünya onu begeniyor diye ben de begenmek zorununda degilim..

Benim dudaklarım da kalın.Çevremdekiler Aysun kayacıya benzetiyor.Gerçi onun dudaklarının kenrlarında dolgu var.Ama rahatsız olmadım bu durumdan.Azıcık makyajdan anlayan bir insan ne yapar eder dudağını istediği biçimi verir.Dudaklarına fondöten sürüp dudak kalemiyle istediğin kadar küçültebilirsin.Ve birçok video var internette bununla ilgili.Sana makyaj yapıp resimlerimi yollamak isterdim ama fondöten kullanmıyorum evime bile sokmuyorum.

üff ne gıcıksınız be

konuyu açmışda arkadaş bakmıyo hiç cevabına rastlamadım topa tutmuşlar girse iyi olur
dudak kalemini alt dudağının biraz üstünden sürersen altta kalan yeride kapatcıyla falan kapatmayı denersen belki olduğundan biraz daha ince göstermiş olabilirsin angelina jolieninki gibi kalın dudaklarını ..

Konu sahibinin konuyu neden açtığını bilemem, ama bence pek çok insan, hele genç yaşlarda kendinde olanı beğenmiyor. Benim saçım kıvırcıktır, genç yaşlarda düz saçlara bayılırdım, dudaklarım kalındır, eskiden hep ince dudaklılara özenirdim. Şimdi, yaşımı başımı aldım biraz, ne saçım umrumda, ne dudağım. Ama A. Jolie'nin dudaklarının daha ilk gördüğüm andan beri, suratına biraz aptalca bir ifade verdiğini düşündüm hep, maalesef o benden daha çok para kazanıyor, ama benim kocam daha yakışıklı.

ha hayy çok güldüm
aklıma anaannem geldi
benim dudaklarımla dalga geçerdi alttan bir tepsi köfte çıkar üstte fazlası diye
o zamanlar ergendim takıntılı hale sokmuştu anaannem beni
sanırım şu an 17 yada 18 yaşındasındır en fazla
yoksa dolgun dudakların çekici olduğunu kavramış olman gerekirdi
gerçi şimdi 17 yaşında ki kızlar bizden daha fazla kavramış oluyor bu güzellik konularını ama neysee

çok dert ettiysen canım estetik adına belki bir şeyler yapılıyordur
araştıra bilirsin

dudakların çok etliyse o küçültülebiliyor ancak geniş bir dudaksa ona bir çözüm yok bildiğim kadarıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…