Dudak Makyajı Dudak kalemlerimiz

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

__TanRIcA__

AfroDİt
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
7.352
10
ruj'un ekürisini konuşmassak olurmu:lepi:
kalemsiz bir ruj,tuzsuz ayrana benzer-tatlicadiarzu-uymasada uydurdumhihoyyyt
az laf,bol resim.gelsin kalemler:...lepi:

grnt2624.jpg
grnt2619.jpg

1 numaralı kalem=numarası 427 markası kajal 3tl
2 numaralı kalem=numarası 63 markası kajal fiyat 3 tl
3 numaralı kalem=yazıları silinmiş 3 tlye almıştım.rengin görünümü sevdiyseniz dier markalardan bu tonlara yakın bir renk alabilirsiniz..simli ayrıca..çok doğal bi renk
4 numaralı kalem=sephora marka.indirimden 5 tl almıştım 128 numara..şu anki fiyatı 15 tl sanırım
5 numaralı kalem=sephora marka numarası118
6 numaralı kalem=mascita marka..numarası 223 2.5 tl ye almıştım
7 numaralı kalem =lancome marka 301 numara fiyatı sanırım 45 tl küsürdü 2 sene önce almıştım.

hayırlı olsun tanrıçam .bende eklemeye çalışcam dudak kalemlerimi.en sevdiğim makyaj ürünüdür desem abartmış olmam.

Kanka süzersin konu harika:eek:
Benim sadece ve sadece 1 tane dudiş kalemim var bilion mu:a015:
Kullanmıyorum nedense bu konuya eğileceğim:kahve:

kolundaki dudağını öpem anamsempatiksalakcinni
hayırlı ossun topiğin kuzum
Şeniz
temem o zaman öpüşek nazomaklinialirimsmile sempatiksalakcinni
bende bal yanaklarından öperim anamŞeniz
vatana millete hayırlı ossun:lepi: sempatiksalakcinni
saol balparemopuyorumnanaktan

aşkım hayırlı olsun topiğin,ben de koycam dudak kalemlerimi :)

saol bölürcemolumunekankayizsmilekoy tabi aşkom,dudiklerimize hava katalımaklinialirimsmile
hayırlı olsun tanrıçam .bende eklemeye çalışcam dudak kalemlerimi.en sevdiğim makyaj ürünüdür desem abartmış olmam.
pirhotum:1hug:teşekkürler ballı lokmam..en kısa zamanda paylaşımlarını bekliyorumkaydirigubbakcemiledur kız kaçma:smiley-cool:
kolundaki silikonvaaari dudişleri öpsünler..delikafaduldenŞeniz
:roflol: :roflol: :roflol:
yok hacı botox onlar:smiley-cool:öpsünlermibenneyaptımkikimdelikafadulden -tatlicadiarzu-
Kanka süzersin konu harika:eek:
Benim sadece ve sadece 1 tane dudiş kalemim var bilion mu:a015:
Kullanmıyorum nedense bu konuya eğileceğim:kahve:

neyi süziyim kankam:smiley-cool:kelime hatası affetmem bilirsinsengözlerimebaksanabtaşakürü unutma:roflol:
beni ilgilendirmez aga:1closedeyes:ben kalem resmi istiyom,sivoçlarını istiyom..istiyom yaaa:enbuyukkk: :dilcikar:

Kankaların şahı edilerin bitanesi canım kankam vatana millete hayırlı uğurlu olsun yeni topiğinbayanssulusmile
Dudak kalemi çok fazla kullanmıyorum daha doğrusu kullanmasını bilmiyorum doğal olmuyor bülent ersoy gibi çerçeve yapıyorum o yüzden genelde uzak duruyorum ama sayende öğrenirim artıkbayanssulusmile

Kankaların şahı edilerin bitanesi canım kankam vatana millete hayırlı uğurlu olsun yeni topiğinbayanssulusmile
Dudak kalemi çok fazla kullanmıyorum daha doğrusu kullanmasını bilmiyorum doğal olmuyor bülent ersoy gibi çerçeve yapıyorum o yüzden genelde uzak duruyorum ama sayende öğrenirim artıkbayanssulusmile

bayanssulusmile :1closedeyes: bayanssulusmile :nazar: :roflol:
kanka,ben bu gazla sana 10 tane üst üste dudak kalemi fotosu eklerim be:lepi: :roflol:
eyvallah ciğerim:nazar: güzel iyi hoşta,ben resim ekliyememmi demek istiyosun:mymeka:
yok canım yanlış anladım dimiŞeniz
önce kalemleri göriyim,ben sana işin püf noktasını öğreticem:jeyyar:
ayrıca çok teşekkür ederim kıvırcık salatamolumunekankayizsmilesende bitanemsina.s.

bayanssulusmile :1closedeyes: bayanssulusmile :nazar: :roflol:
kanka,ben bu gazla sana 10 tane üst üste dudak kalemi fotosu eklerim be:lepi: :roflol:
eyvallah ciğerim:nazar: güzel iyi hoşta,ben resim ekliyememmi demek istiyosun:mymeka:
yok canım yanlış anladım dimiŞeniz
önce kalemleri göriyim,ben sana işin püf noktasını öğreticem:jeyyar:
ayrıca çok teşekkür ederim kıvırcık salatamolumunekankayizsmilesende bitanemsina.s.

eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile sen istersin de ben eklemem mi en kısa zamanda ekliyorumeyvahedigeldismile:KK1:

Ahan da benmkiler,her ne kadar sewgilim kullandırtmasa da :a015:
100_0874.JPG

100_0881.JPG

Sağdaki iki kalemin yerlerini değiştirmişim yanlışlıkla,yoksa sıraya göre swatch olacaktı,kusura bakmayın....

1)emily 206
2)emily 214
3)emily 202
4)flormar 228
5)kajal 83
6)emily 207

Son düzenleme:

bunlarda benim dudak kalemlerim kızlarr:)

hemencik marka ve numaralarını yazıyorum:
soldan sağa:
1-emily 208
2-emily 206
3-golden rose 206
4-golden rose 222
5-golden rose 216
6-flormar 204
7-flormar 706
8-flormar708
9-yazıları silinmiş:KK43:
10-max factor 14

Son düzenleyen: Moderatör:
Ahan da benmkiler,her ne kadar sewgilim kullandırtmasa da :a015:
100_0874.JPG

100_0881.JPG

Sağdaki iki kalemin yerlerini değiştirmişim yanlışlıkla,yoksa sıraya göre swatch olacaktı,kusura bakmayın....

1)emily 206
2)emily 214
3)emily 202
4)flormar 228
5)kajal 83
6)emily 207
pürüzsüzüm,3.numaralı kaleme bayıldım..çok tatlı bi şeker pembesibayanssulusmilebende emily kalemlerimi eklicem bi ara..hemde hesaplı valla:lepi:güle güle kullan canım

bunlarda benim dudak kalemlerim kızlarr:)

hemencik marka ve numaralarını yazıyorum:
soldan sağa:
1-emily 208
2-emily 206
3-golden rose 206
4-golden rose 222
5-golden rose 216
6-flormar 204
7-flormar 706
8-flormar708
9-yazıları silinmiş:KK43:
10-max factor 14
2 ve 4 ve 10'u tuttum pirhotsüprizzzzz bayıdım renklere..güle güle kullan
çok büyük olmuş resimler ya:KK43::gitme: kusura bakmayın kızlar :gitme:
düzelttim cano merak etme:)aklında olsun,640-480 boyutundan eklersen sıkıntı yaşamassınŞeniz
hiç dudak kalemi kullanmadım... açıkçası pek bi işlevi yok gibi gelio bana
kız vampir,işlevi güzel oli:nazar:dudikler bele angeline gibin oliaklinialirimsmile

dudak kalemini bende çok severim dudakları olduğundan daha büyük gösteriyor ve hatlı belirginleştiriyor.Vampir senin için bi resim ekliyorum arada fark çok iyi anlaşılıyor opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3 ama bak kız çevreveyi rujuna uygun ama 1 ton daha koyu biçimde olan bir kalemle çizmiş

X