Dudak dolgusu

yukishiro

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2024
1
0
30
İki buçuk yıl önce dudak dolgusu yaptırmıştım ve sevmiştim o zamanki ruh halimle. Doğal olmuştu. Aynı doktora bir yıl sonra dolguyu yeniletmek için gittim gerek olmadığını söyledi ama zaten çok küçücük ekleme istediğimi söyledim. 1 cc dolguyu olduğu gibi bastı o an hissettim yolunda gitmediğini ve kocaman yamuk yumuk bi dudak oldu. O panikle eritme vs bir sürü işlem yaptırdım sonuçta yine kocaman ama düzgün şekilde bi dudağım oldu. 8 ay önce bıyık kısmıma kaçan dolgular rahatsız etmeye başladı aynı doktora gittim dolguları eritti düzgün de oldu ama ben ilk yaptığı gibi doğal bi dudak istiyordum bir ay bekleyelim dedi bir ay sonra gittim ve gerçekten korkunç ötesi bir dudak yaptı. O günden beri anksiyete okb panik atak tavan yaptı çok zor süreçler yaşadım hala çözümleyemedim. Şimdi başka doktorlara gittim dudağıma eritme düzeltme bir sürü işlemler yapıldı artık nasıl göründüğünü algılayamıyorum ciddi bir obsesyona dönüştü. Belki eskiden böyle olsa beğenirdim ama şu an her an kusur bulma çabasında zihnim ve artık sadece düşünmemek istiyorum. Böyle şeyler yaşayanlar var mı çözebilenler, nasıl aşabildiniz yardımcı olun lütfen. Sürecimi detaylarıyla paylaşmak istiyorum

X