DUDAK DOLGUSU HAKKINDA

Merhaba Hanımlar :KK200:
Son 1 aydır dolgu fikri aklımdan çıkmıyor ama o kadar fazla yer var ki.. Bir türlü emin olamıyorum ins.. bakıyorum herkes mükemmel profesyonel ama nette şikayet sayfalarına bakıyorum memnuniyetsizlik gırla..

Etrafımda da yaptıran hiç yok ..
İstanbul Avrupa yakasında özellikle! Şu kişi çok güzel yapıyor, hem de temiz dediğiniz biri var mı ?
Kulaktan duyma değil lakin; gidip yaptırmış olan.. Fotoğraf paylaşabilecek vs.

Şimdiden teşekkürler:KK60:
Ben değil ama arkadaşım yaptırdı gayet güzel olmuş istersen profiline bir göz at. İnstagram: @istanbuldolgubotox

Ben her zaman dolgumu doktorlara yaptirdim. Ust dudagim super ince, gulunce kaybolan turdendi. Ilk defa 2014 de Dr Zafer Atakan yapti, sadece uste 1.5 ml koymustu, sonra her sene 1 ml yaptirdim degisik Doktorlara artik yaptirmiyorum cunku Oturdu.
Onemli olan doktor olmasi ve tam eriyebilen dolgu olmasi. Bazilari erimiyor mesela oyle kalirsiniz . Ucuz olanlar tehlikeli . Before yok tam net ama bir after atayim

Eklentiler

• CC52E192-90EF-4F4E-8BEB-3A461974E354.jpeg
    CC52E192-90EF-4F4E-8BEB-3A461974E354.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 174
Ben her zaman dolgumu doktorlara yaptirdim. Ust dudagim super ince, gulunce kaybolan turdendi. Ilk defa 2014 de Dr Zafer Atakan yapti, sadece uste 1.5 ml koymustu, sonra her sene 1 ml yaptirdim degisik Doktorlara artik yaptirmiyorum cunku Oturdu.
Onemli olan doktor olmasi ve tam eriyebilen dolgu olmasi. Bazilari erimiyor mesela oyle kalirsiniz . Ucuz olanlar tehlikeli . Before yok tam net ama bir after atayim
Sordum şimdi canım, 5 bin dediler :KK57: :KK14:

İnstagram da her sey cok güzel aldanmayin ve orsdaki dr.lara da guzellik merkezlerine de kampanyalara da inanmayin.
Yok canım, inanmadığım için bu kadar çok araştırıyorum zaten :)

İşin içindeyim ben, sosyal mdyada influencerım; neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum :)

İşin içindeyim ben, sosyal mdyada influencerım; neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum :)
Bizde cok iyi biliyoruz artik :KK66:

Yaptığı işi yakindan gördüm bayildim ve gittim sordum. Dudağınizda dolgu varmi varsa doktorunuz kim diye. Konusurken kiz o kadar guzeldi ki dudak kivrimlari. Cok seker bi genç kizdi. Var dedi. Bahçeşehir Mehtap vatansever. İnstagram da dr. Mehtapvatansever. Asla ticari amacli kullanmıyor instagramini. Ben cok kaliteli ve güvenilir buldum dr. u. Botoks icin düşünüyorum bende ama cok araştırdım beynim karisti. Bende sizin gibi diyorum ki yaptiran biri bana önersin. Ama denk gelmedi maalesef.

X