DUDAK DOLGUSU HAKKINDA

z e y n o m

👼🏼🐶
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2020
2.307
4.408
Merhaba Hanımlar :KK200:
Son 1 aydır dolgu fikri aklımdan çıkmıyor ama o kadar fazla yer var ki.. Bir türlü emin olamıyorum ins.. bakıyorum herkes mükemmel profesyonel ama nette şikayet sayfalarına bakıyorum memnuniyetsizlik gırla..

Etrafımda da yaptıran hiç yok ..
İstanbul Avrupa yakasında özellikle! Şu kişi çok güzel yapıyor, hem de temiz dediğiniz biri var mı ?
Kulaktan duyma değil lakin; gidip yaptırmış olan.. Fotoğraf paylaşabilecek vs.

Şimdiden teşekkürler:KK60:

K Kazen Bey zahmet olmazsa konumu üyelere bildirebilir misiniz ?
Yani bu bildirme belli başlı konularda mı oluyor yoksa her konu için geçerli mi bilemiyorum ama.

Şimdiden teşekkürler.

kuzum senin bilgin vardır belki theblackswan theblackswan WOMAN WOMAN senin de olabülü. izinsiz etiketledim kusuruma bakmayın kraliçeler 💖
Almanya Köln’de Berybeauty’e yaptırdım. Juvederm Ultra 3 kullandı. İstanbul’a da geliyor, randevu alabilirseniz Türkiye’de de yapıyor;ama çok sık gelmiyor. Benim dudaklarım ince değil, ince dudaklıysanız 2 ml veya bir tık daha fazla gider. 1 ml büyük bir fark yaratmıyor.

Son 1 aydır dolgu fikri aklımdan çıkmıyor ama o kadar fazla yer var ki.. Bir türlü emin olamıyorum ins.. bakıyorum herkes mükemmel profesyonel ama nette şikayet sayfalarına bakıyorum memnuniyetsizlik gırla..

İstanbul Avrupa yakasında özellikle! Şu kişi çok güzel yapıyor, hem de temiz dediğiniz biri var mı ?

Ben nisantasinda emsal dogan’da yaptirdim en son, fena degil

Almanya Köln’de Berybeauty’e yaptırdım. Juvederm Ultra 3 kullandı. İstanbul’a da geliyor, randevu alabilirseniz Türkiye’de de yapıyor;ama çok sık gelmiyor. Benim dudaklarım ince değil, ince dudaklıysanız 2 ml veya bir tık daha fazla gider. 1 ml büyük bir fark yaratmıyor.
Peki ya eski haline dönüyormu yada kac ay sonra hic yaptirmamis gibi oluyor

Teşekkürler :)

Selam
Teşekkürler orayı da biraz araştırayım :)
Selam ben yaptirmiyorum ama cevahir zara da berrak var. Orada çalışıyor. Dudaklari cok guzel ve dolgu yaptırıyor. Bende botoks araştırdığım icin ona dün dr.unu sordum.Hasgul Sarihan dedi. Cevahirin arkasrindaymis yeri. Hani cevahire gidersen git gör diye yazdim :KK66: uygun yapiyormus ve guzeldi de dudaklari.

Turk mu yapanlar? Randevuyu nerden aliyoruz? Ben adam gibi bi yer ariyorum da, emsal dogan pek harika yaratmadi

Selam

Selam ben yaptirmiyorum ama cevahir zara da berrak var. Orada çalışıyor. Dudaklari cok guzel ve dolgu yaptırıyor. Bende botoks araştırdığım icin ona dün dr.unu sordum.Hasgul Sarihan dedi. Cevahirin arkasrindaymis yeri. Hani cevahire gidersen git gör diye yazdim :KK66: uygun yapiyormus ve guzeldi de dudaklari.
Araştıracağım, teşekkürler :)

Kalıcı bir uygulama değil tabii ki eski hâline döner, ortalama bir sene sonra eski hâline dönmeye başlar.
Bende mart ayinda yaptirmistim uygulama. Cok ince degil dudaklarim o yuzden doktorum 1 cc yi önerdi. Kalici dudak renklendirme yapmistim bi kısmında esitsizlik, dudagi oldugundan küçük gosterdi ve aşırı agrili sancili ödemli bi islem oldugu icin renklendirme birdaha istemedim. bir tık dolguyla daha iyi hale geldi. Suan hacminde biraz azalma var. Ama bizim burasi küçük yer ve 2 tane doktor var bu uygulamayi yapan ve fiyatlar o kadar ucmuski anlatamam🙄 şuan 4 bin diyolar 1cc dolguya 🤷🏼‍♀️ Mart ta 2,500 e yaptirmistim

Selam

görüştüm canım orası ile hyamax diye bir dolgu kullanıyorLarmış ama iyi bir dolgu değil araştırdım baya FDA Onaylı bile değilmiş sanırım
ve evet baya ucuz 1500 tl dedi..
Suana kadar sorduklarım hep 2800 den baslıyordu hatta3000 diyebilirim

Haklisin. Ben yardımcı olmak icin yazdim. Dün oldu çünkü bu yazdıklarım. O hanim da demisti zaten cok uygun yapıyor diye. Ama güzel yani dudaklari. Bak simdi aklima geldi. Bu da ornekli bi dr. Kafedeki genc kiza sordum dudakları ultra guzel ve doğaldı. Dolgu varmi dedim doktorun adini sormustum. Var dedi. Bahcesehir de mehtap vatansever. Ben botoks icin aradim pahali geldi ama belki giderim. Bir de bana uzak bahcesehirde. Bu kizin dudaklari cok daha güzeldi. Beni yanlis anlama sakin ben cekinmem sorarım ilgimi ceken herkese :)

X