Dudak Makyajı Dudak dolgunlastırıcı ruj/parlatıcı ?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Miracle*

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
203
0
selam kızlar ben uzun zamandır dudaklarımı dolgunlastıracak bır urun arıyorum ..
bı kac tane marka buldum :sm_confused: . sızlerın kullandıgı ve tavsıye edebılecegı bı urun var mı ??? :1rolleyes:

Heeeeeeeeeeeey kızlaaaaaaaar kımse dudaklarını dolgunlastırmak ıcın bı parlatıcı kullanmıyo mu ya ?:sm_confused:
bıtkısel olarak tarcınyagına baktm ama cazıp gelmedı kıı ...fisfisfis

cecilin var diyolar 3d diye ama renkleri güzel değil diye almamıştım..cecile maxi shine almıştm parlatıcı o dolgun gösteriyor azcık =) ama 3dli olanı alıp dene bence.

cecilin var diyolar 3d diye ama renkleri güzel değil diye almamıştım..cecile maxi shine almıştm parlatıcı o dolgun gösteriyor azcık =) ama 3dli olanı alıp dene bence.

canım ama ben oyle dııl de hanı sırf dolgunlastırıcı parlatıcı ıstıorum. yanı kalıcı olarak dudakları sısırenler var ya ,
mesela my city lips dıe bı marka vardı ama kullanmaya cesaret edemedım =(

cnm ya aslında ben yabancı bı sıtede angelina jolie nın dolgun dudaklarını bı kac yıl boyunca sureklı dolgunlastırıcı kullanmasına sahıp oldugunu okumustum ondan cok etkılendımm

pullu veya simli rujlar dudakları dolgunlaştırmıyor eger kullanıcaksan avonun katologunda bi tane dudak parlatıcısı vardı saten partatıcıydı galiba harika o çok dolgun gosteriyor dudakları

bı yazıda dudakları sısırmek amacıyla parlatıcıların ıcıne bı acı japon sosu olan wasabi veya bazı bıber esansları kattıklarını okumustum ..fisfisfis

cnm ya aslında ben yabancı bı sıtede angelina jolie nın dolgun dudaklarını bı kac yıl boyunca sureklı dolgunlastırıcı kullanmasına sahıp oldugunu okumustum ondan cok etkılendımm

yok ya bence kadın doğuştan öle. onlar reklam yapmak için sölüolardır bi bebişine bakarsanız anlarsınız bebişin de dudakları köfte gibi maşallah:roflol:

ben trilyon tane marka aldım
en iyi dolgunlastırıcılar too faced markasında lip fusion la havamı almıstım
my city lips i de arkadasım alıp o da havasını almıstı
uyguladıkca etkılıler
ama ya bu da olmasaydı?allahtan varlar yanıhihoyyyt

Lipojen yada Golden Rose Extrem Lip Plumper kullanıp faydasını gören varmı acaba

cnm lipfusion gerçekten işe yarıyor mu? lipfusionun sitesine bakmıştım bayağı etkileyici sonuçlar vardı,ama kullanan birini arıyordum. eğer gerçekten işe yaradıysa sende kesin alıcam.

cecile maxi lips 02 numara kullandım ilk başlarda dolgunlaştırmıştı ama şimdi etkisini göremiyorum.

Kizlar ben 1 ay önce istanbuldaydim, taksimde dolasiyordum baktim Golden Rose'dan dudaklari dolgun yapacak bir Lipgloss gördüm.. aldim denedim ve etkisini gördüm.. bence deneyin.. ben burda bir kac kosmetik yere baktim ama bulamadimm..bir arastirmam lazim intensiv.. eger bulamazsim türkiyede ton boyunca alicaaaam yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…