dudak dolgu ve yağ enjeksiyonu

duuyggu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2012
100
1
merhaba ben yaklaşık 3 senede 1 üst dudağım çok ince olduğu için dudak dolgusu yaptırıyorum ama geçici dolgu olduğu için eriyor daha kalıcı yöntemler istiyorum yağ enjeksiyonu yaptırmak istiyorum yaptıran varmı??

yağ dolgusu nasıl doğal? ördek gibi görünüm vermiyor mu yani? ben de istiyorum ama yaptırıp memnunum şu doktora gidin diyip resim koyan yok

yağ dolgusu nasıl doğal? ördek gibi görünüm vermiyor mu yani? ben de istiyorum ama yaptırıp memnunum şu doktora gidin diyip resim koyan yok

ben yapılanı gördüğüm için istiyorum hiç bilmediğim bişey olsa yaptırmam tabiki vücudundan yağ alıyorlar göbek yada bel bölgesi olabilir enjeksiyon yapılacak bölgeye uyguluyorlar dudaktada doğal duruyor en azından kendi vucudundan dışarıdan bi madde değil elmacık kemiklerimide biraz doldurmak istiyorum yazın geçmesini beklicem

bence dolgu maddeleri maddi ve manevi zarar yaptırıyorsun 1 hafta kullanıyorsun hem paranın gittiğne hemde canının yandığıyla kalıyorsun

aslında cok güzel bisii göbeklendikçe al dudağına yaptır ohh gel keyfim gel yağlarla göğüste büyütüldüğünü öğrenmistim ama yağlar eriyebildiği için kücülmeler oluyor tam kalıcı birşey suana kadar hiç duymadım dudakta yaptıranların hepsi yeniliyor bknz ajda pekkan

keşke 100 de 100 kalıcı bişeyler olsa bende istiyorum şöyle hafif dolgun dudiş

tabiki var ama rskli yöntemler ve doktorlar pek hevesli değil yapmaya nasılsa geçici şeylerele daha çok para kazanıyorlar

yeni duduş yaptırdımm:))resimimi yükledim arkadaşlar doktorum deniz küçükkayaya teşekkür ediyorumm muckk:))

Bende 2 kez dudak dolgusu yaptırdım ama 1.dolgu 1 hafta kaldı 600 tl 2.dolgu 2 hafta korkunç bir ödem ödem patladıktan sonra 1 haftada o kaldı.İyi yerlere yaptırdığım halde olmuyor olmuyor olmuyor çok sinir oluyorum bu dudak dolgusu işine artık.Yaşadığımız acıda cabası

doğru diyorsun tatlım kalmıyor en iyi markayı kullansan bile 1 ay en fazla dayanıyor bende yağ enjeksiyonu düşünüyorum bakalım onu denicem bide

Duygucum,yağda vücut tarafından bir süre sonra eritiliyormuş diye duydum ben.Yine kızdım vücuduma;Dudağımdaki yağı eritiyorsunda bacaklarımdaki yağları neden eritmiyorsun :)))
Yağ enjeksiyonu hakkında ayrıntılı bilgi alır ve paylaşırsan sevinrim.

Evet tatlım doğru duymuşsun yağ enjeksiyonuda kalıcı bir yöntem değil ve kişden kişiyede erimesi değişiyor aynı orandada erimeyebiliyor birtarafın erimişken diğer tarafın erimeden kalabiliyor biraz riskli ama doğal bir yöntem kendi yağından sonuçta bence bacaklarındaki yağı alıp enjekte etsen kalıcı olur orda erimiyosa dudağındada erimesin ama dimi:)) öyle olsa keşke dudak bide hareketli bölge olduğu için kalmıyor pek ama hyalüronik aside göre kalıcılığı fazla ve doğal

İki kez dudak dolgusu yaptırdım..İlk dolgum Hyaküronik asitle yapılmıştı.Juvaderm marka dolgu kullanıldı ve iki tüp kullandı doktorum.Bir tüp alt dudaga bir tüpte üst dudaga.Başka konularda fotograflarımı paylaşmıştım ama buradada paylaşiyim Dudaklarımın dolgudan önceki hali buydu

Eki Görüntüle 601003 Eki Görüntüle 601004

İki tüp Hayalüronik asit dolgudan sonraki halide bu,

Eki Görüntüle 601005 Eki Görüntüle 601006

Dudak dolgum çok çabuk eridi..Yaklaşık 3 ay sonra ilk hali gibi olmasada eski haliyle arasında çokda bir fark yoktu açıkcası Üstelikte iki tüp kullanılmasına ragmen..

Sonrasında doktorumla beraber verdigimiz kararla bu seferde yag enjeksiyonu yapmaya karar verdik..Karın bölgemden alınan yag ile dudaklarıma dolgu olacaktı .. İşlemden sonra bile o kadar harika,dogal bir sonuçla karşılaştımki hayran oldum dudaklarıma Hyalüronik asit dolgusundan sonra ilk görüntü bu kadar muazzam degildi açıkcası..

Yag dolgusundan sonraki ilk gün hali bu arkadaşlar..

Eki Görüntüle 601008 Eki Görüntüle 601009

Bir gün sonraki halide bu.. (parlatıcı var dudagımda)

Eki Görüntüle 601010 Eki Görüntüle 601011 Eki Görüntüle 601012

Son halide bu..

Tabi zamanla yag dolgusuda eriyor ama hyalüronik asit gibi degil tabikide..Sonuç daha muntazam,daha harika oluyor ve kesinlikle uzman ellerde tabi yag dolgusunu tavsiye ediyorum arkadaşlar İkisinide deneyen biri olaraktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…