dudak dolgu ve yağ enjeksiyonu

canım kırılma ama resimlerini inceledim ve son hali dediklerin inanılmaz yapay duruyor..2. halinde kalsaymışsın keşke.en azından rujlarla daha kalın gösterme şansın olurdu.

canım kırılma ama resimlerini inceledim ve son hali dediklerin inanılmaz yapay duruyor..2. halinde kalsaymışsın keşke.en azından rujlarla daha kalın gösterme şansın olurdu.

evet haklısın dolgu zaten çok yapay bir madde bende doğal durduğunu düşünmüyorum zaten fazlada kalmıyor çünkü vücüdüm hemen eritiyor hyalüronik asidi bu yüzden yağ enjeksiyonu yaptırmak istiyorum artık

yeni duduş yaptırdımm:))resimimi yükledim arkadaşlar doktorum deniz küçükkayaya teşekkür ediyorumm muckk:))

Bana dudaklarının eski ve yeni halini atarmısın ?
bende dudak dolgusu yaptırdım ama üst dudagım bıraz ordek gıbı mı oldu bılemedım Bende sana atarım olmadı senın dr na gıderım

arzuuuuummmm, ay sen beni delirteceksin offf. zaten ameliyatıma topu topu 2 gün kalmış, bir de aklıma bunu soktum senin sayende. seni kınıyorum! yahu o kadar güzel olmuş ki yaptırdığın dolgu inanamadım. hatta son fotoğraf aynen ruj reklamlarındaki dudaklar gibi.. ne pörtlemiş ne de patlıycak gibi durmuş. ay çok doğal. offff, bu işin sonu yok onu anladım ben. yarın doktorumla son kez görüşmeye gidiyorum ameliyat saati vs için. çarşamba da burun ve göğüs ameliyatı oluyorum biliyorsun =) şimdi bir de bu çıktı başıma. benim de dudaklarım çok ince, ama hep korkmuşumdur pörtlek dudak olurum diye.. şimdi ben ne yapayım yaa, çok istiyorum yaptırmayı. sen yaptıralı ne kadar oldu ve bu işlemin kalıcılığı nedir? inan şu an başladım araştırmaya ve yarın doktoruma bahsedicem. en azından bir şeyler bilerek gideyim

Dogru ve uygun doz kullanıldığı taktirde asla pörtleyecek veya Topak Topak olacak bir sonuç olmaz merak etme madem ameliyat olucan kesinlikle bu fırsatı kaçırma.Ben yağ dolgusunu tavsiye ederim sana Zaten Narkoz alican,vücudunun bir yerinden yağ alınıp,ayristirilip dudaklarına enjekte edilsin valla Yağ enjeksiyonumu yaptirali 3 ay oldu.Yari yarıya gitti yine valla Dudak bölgesi çok hareket ettigi icin eriyor.Yani kişiden kişiye gire değişiyor bu durum ama.Metabolizmanada bağlı bir durum aslında.hizli çalışıyorsa daha çabuk eriyor..
Yaptır hayatım çok istiyorsan,nihayetinde asla ilk halı gibi kalmıyor hadi bakalım,sonucuda paylaş bizimle olurmu

ohh ben doktora gitmeden yetişti cevabın =) yüze uygulanacak bir işlem olduğu için daha çok korkutuyor beni, ya kötü olursa ya memnun kalmazsam diye. bu yüzden yüzde yüz kalıcı olmaması bir avantaj sanırım. memnun kalırsam bir süre sonra 2. kez yaptırırım. 2. ve 3. işlemlerde kalıcılığı da artıyormuş galiba. ben bi koşu gidip öğreneyim yaptırırsam da paylaşırım elbet =)

bende nisanın 16 sında göz altımda oluşan çöküklük için , göğüs dekoltem için dolgu planı yaptık doktorumla, yanağımın bittiği ve göz altı derimin başladığı yerde bildiğiniz çöküklük var benim sol yanağımda sağa göre daha alçak oralar toparlancak elimizde yağ kalırsa totoşumun üst tarafınıda dolduralım yüksek dursun hoş olur dedi dee aklım göz altı yanak kısmında daha çok, doktorum bu yöntemle çok hastaya yardımcı olmuş ama yüz sonuçta kötü bişey çıkar diye tırsıyorum açıkcası.. mesela ya fazla olursa

Estetiğe karşıyım benya iyi hoş güzüküyor da sakıncalı ilerisi içinde yüze göre tipe göre kusursuz yaratılmışız yeniden yapılandırmaya gerek yok bizi ..
ha yara izi olur cart curt olursa snradan gerçekleşen o şekilde pisikolojimiz çok bozulur işte ozaman yaptırılabilir ama burunla kaşla gözle dudakla oynamaya kompleks yapmaya hiçmi hiç gerek yok.

Her dolgu işleminden sonra abartı bir şişlik olabiliyor.Bu birazda o bölgede işlem olduğu için olabiliyor.. Yağ enjeksiyonundan sonra yağ enjekte edilen bölgede renk değişikliğide olabiliyor.Ama dudakta bu risk yok.Ben gôgüs bölgesinde enjekte ettirdiğim için gögüs bölgemin bur süre güneş ışığından korumam gerektiğini söylemişti doktorum..
Güvenli ellerde yaptırılan işlem tabikide daha az risksizdir.. Uygun,abartısız,dengeli uygulanan dozlarla çok güzel sonuçlar alırsın. Tamamen kalıcı olmamasıda bana göre avantaj.Çünkü ilk hâli gibi kalmasıda kötü olurdu sanırım.İstenildiginde tekrar yaptırılması güzel.Ayrıca ilk dolgu daha çabuk eriyor,kalıcılığı daha az ama ikinciyide yaptırınca tabiki kalıcılığı artıyor.. Beğenirsen tekrarlatırsın istedigin kadar Hadi hayırlı olsun :13:

canım doktorumla konuştum bu uygulamayı ama hiç önermedi bana yaa. geçici bi uygulamadır, istersen yapayım ama seni tatmin etmez dedi hyaluronik asit daha iyi sonuç verir dedi. ama sana bakıyorum tam tersi. kafam karıştı ben de vazgeçtim ben en iyisi şu 2 ameliyatı atlatayım da, daha sonra buna da bir el atarım. zaten topu topu 2 gündür araştırıyorum, hiç bir bilgim yok

Konu gözaltı dolgusu vs ise yardımcı olabilirim.Tecrübe ettim.

ben dudaklarıma yaptırmak istiyordum ama şimdilik vazgeçtim. arzum'u görünce de fena bi gaz alıyorum ve yaptırayım diyorum ama offf kararsızlık kararsızlık...

ben dudaklarıma yaptırmak istiyordum ama şimdilik vazgeçtim. arzum'u görünce de fena bi gaz alıyorum ve yaptırayım diyorum ama offf kararsızlık kararsızlık...

Dudağı bilmiyorum ama gözaltı gayet iyi biliyorum.Dudakların çok ince değilse biraz daha düşün derim.Dudak bi şekilde yapay duruyor bana göre.Ya da çok mu şişirtiyorlar bilemiyorum.Ama doğal olmayan bir görüntü oluyor.

canım bana yardımcı olursan çok sevinirim..
öncesi sonrası fotoğrafını paylaşırmısın emailimi yollasam ?

Öncelikle merhaba.Ben gözaltı torbalarımı aldırdım.Ameliyat esnasında, gözaltlarıma ve burundan dudağa inen çukurlara lipofilling yapıldı yani karnımdan biraz yağ alınıp santrufüj işleminden geçirilip yüzümü şiringalarla enjekte edildi.Sadece lipofilling düşünüyorasnız şunu söyleyim. Mükemmel oluyor.Ancak yüz çok feci şişiyor.Eğer şişman bir suratınız varsa pek tavsiye etmem.Benim biraz zayıf ve uzun suratım var o sebeple çok güzel olmuştu.Kesinlikle plastik ve rekonstruktif cerraha yaptır.Dermatoloğa gözaltı enjeksiyonu yaptırma derim.Yapamayacağından değil ancak bu sadece deri işi değil.Yüzün anatomisini iyi bilmek lazım.Ben 2 işlemi aynı anda yaptırdığım için sarımsı morlukların ne kadarı yağ enjeksiyonundan ne kadarı gözaltından kaynaklanıyor bilemedim ama tahminimce biraz morumsu bir renk olabilir.Şişlik çokk oluyor.Bunu göze alman lazım.%40 ı kalır demişti dr bana göre o kadarı da kalmıyor.Tekrarlatmak lazım belki o zaman daha kalıcı olabilir.Ben tekrar yaptırmak istedim ama dr istemedi.Cildin ince morluk olabilir ve topak topak eline gelebilir kendi yağın dedi. Hyalüronik asit dolgu çok daha iyi olur dedi.Bu sene onu yaptırmayı düşünüyorum.Daha da kalıcı olduğunu zannediyorum.Bir arkadaşım yaptırdı 1,5 yıla yaklaştı hala makul düzeyde var.Ama unutma ki bu tip dolgu işleri tekrarlanması gereken uygulamalar.Neresi olursa olsun tekrar gerekiyor.Eğer maddi manevi tamam diyosan dene derim ama da devam edemem diyosan eski dolu dolu hallere alışırsın ve konan madde eriyince biraz moralin bozulabilir ve eski günleri özleyebilirsin.Bu arada bu işlem yapılırken lokal anestezi oluyor artı sedasyon da olabilir.Onu tekrar sormak lazım.Yani benimkiler eridi gitti ne yazık kı :)))

Canım,her iki uygulamada geçici sonuçta.Benim bahsettigim gibi ilk dolgum hyalüronik asit enjekte edildi.Hemde Forumdaki arkadaslar gibi yarım tüp falan degil.İki tüp uygulanmış şekli bu.Belki birinci uygulama olduğu için pek kalıcı olmadı bilemiyorum ama tatmin olmadım ve ikinci dolguya doktorumu zar zor ikna ettigimde yağ dolgusu yapalım hyalüronik asit fazla kalıcı olmadı sende demişti.Bu yüzden yağ dolgusu yaptık..
Bana göre,gördüğümü yazıyorum ben yağ enjeksiyonu daha dogal,sorunsuz bir süreç veriyor.Hyalüroik asit zaman sonra topaklanma yapabiliyor.Bende az miktarda oldu ama mesela sert öpüşmelerde alerjik reaksiyon veriyor gibi şişme yapabiliyor Yağ dolgusu daha düz,kusursuz bir sinuç verdi bana göre

Doktorun önermediyse,tavsiye etmiyorsa yaptırma bence.Ôyle yapılan bir sonuç başarılı olmaz bence,cesarette edemem ben şahsen.Bir sorun yaşasan gitsen ben önermemiştim,siz ısrar ettiniz gibi cevaplarla karsılaşabilirsiniz.. Hyalüronik asit daha sonra uygulatabilirsiniz tabiki,acelesi yok.. Sen şimdiki ameliyatına bak,inşallah çok güzel mutlu sonuçlarla aramızda olursun.Sonrasunda gerek görürsen,doktorda yapalım derse yaptırırsın canım

Lipofiiling yöntemi ile dekolte bölgem dolduruldu.Behsettiginiz gibi fazlaca bir şişlik oldu ilk başta ve sarımsı morluk oldu.Doktorum bunun kalıcı olabileceğini söyledi ve kesinlikle güneşten korumam gerektiğini söyledi.İlk başta çok korktum ama korktuğum gibi olmadı şükür..Yüze uygulama bu yüzden daha riskli gibi geliyor banada.Ama dudakta bu risk yok.Dudak renkli bir bölge.İnanin abartı olacak bir sonuç olmuyor.Benim dudaklara 7cc enjekte edildi yanlış hatırlamıyorsam.. Ama kalıcı olmuyor,ilk halı gibide kalmıyor tabiki..Bugün inşallah son halinin fotosunu eklerim görürsünüz
Ben genel anestezi altında yaptırdım bu işlemi,eşimde öyle istedi.İyikide öyle olmuşum sanki Bilemiyorum belki sedasyonla da olabilirdi ama ben o halide biliyorum.O an tepki veriyorsun,acı çekiyorsun fakat kendine gelince hatırlamıyorsun..Cesaret işi gibime geliyor,benim düşüncem sadece
Kesinlikle kalıcı olmayan,sürekli uygulatılmayı gerektiren işlemler kalıcı olması için.Hem maddiyat gerekiyor hemde cesaret...

Dekolte bölgene neden gerek duydun onu anlamadım ben?? o bölgede farkeder mi bilmiyorum ama bence bu operasyon için genel anestezi gereksiz benim şahsi fikrim bu.Lokal + sedasyonla tamamıyle uyunuyor.Ben meme büyütme ameliyatımı bile sedasyonla oldum. Bişey hissetme gibi durum sözkonusu değil:))) olsa emin ol arada uyanıp güzel oldu mu diye sorardım:)))
Bu arada yanlış anlaşılmasın gözaltı lipo fillingden ben çokk memnun kaldım.Muhteşem oldu.Ancak eriyor neredeyse tamamı.Sorun bu bence.Yüze özeliikle yapılan uygulamalar hele ki gözaltı ise dr seciminde 100 değil 1000 kere düşünmek lazım çünkü gözaltı çok hassas ve en ufak hatayı gösterebilecek bir bölgeymiş.

Benim sag gögüs üst bölgemde fazla meme dokusu yoktu.Yöntemim kas zarı altı idi yani protezi sağlam örtecek,saklayacak bir yöntem degildi.Zamanla üst bölgede protezin dalgalanmasını hissettim.. Bu yüzden o bölgeye yağ enjekte edildi yani dolduruldu

Ben sedasyon yöntemini tercih etmedim yoksa doktorum bu yöntemle olabileceğini söyledi zaten ama ben tercih etmedim.Kişisel tercihtir

Umarım bu protez dalgalanma işi bende de olmaz.Gerçi benim kasaltı pek sanmam olacağını ama bilinmez bu işler tabi:))
bu arada yağ enjeksiyonu nasıl oldu göğsüne? eğer yüzdeki gibiyse tamamına yakını eriyor 1 yılda.Belki göğüste farklıdır.Bu arada alınan bölge çok acıyor haklısın.Benim gözaltım için bi gıdım karnımdan aldılar 2 hafta oturup kalkarken zorlandım:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…