dudak dolgu ve yağ enjeksiyonu

Arzzzzuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmm bayıldım maşallah...Dudakları olunca insan rujları nekadar rahat kullanıyor değilmi?Bende dudaklarım varken kıpkırmızı ruj sürüyordum.Çok güzel olmuş bende doktorunla görüşmek istiyorum hatta sanada mesaj yollayabilirmiyim sorularım için?

Evet tatlım doğru duymuşsun yağ enjeksiyonuda kalıcı bir yöntem değil ve kişden kişiyede erimesi değişiyor aynı orandada erimeyebiliyor birtarafın erimişken diğer tarafın erimeden kalabiliyor biraz riskli ama doğal bir yöntem kendi yağından sonuçta bence bacaklarındaki yağı alıp enjekte etsen kalıcı olur orda erimiyosa dudağındada erimesin ama dimi:)) öyle olsa keşke dudak bide hareketli bölge olduğu için kalmıyor pek ama hyalüronik aside göre kalıcılığı fazla ve doğal
Duygucum sanırım sende beğeneceksin Arzumun dudaklarıı sanırım doktorumuzu ve yöntemimizi bulduk diye düşünüyorum ben dudaklarımın nasıl ödem yaptığını göstermek istiyorum ama korkarsınız diye o fotoğrafları yollamıyorum :)))
Arzumun yağ enjeksiyonuna bayıldım

Arzzzzuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmm bayıldım maşallah...Dudakları olunca insan rujları nekadar rahat kullanıyor değilmi?Bende dudaklarım varken kıpkırmızı ruj sürüyordum.Çok güzel olmuş bende doktorunla görüşmek istiyorum hatta sanada mesaj yollayabilirmiyim sorularım için?

Teşekkür ederim canımm :KK16: Tabiki soruların olursa yardımcı olmak isterim :KK34:

Dolgudan önceki hali..
Eki Görüntüle 601018 Eki Görüntüle 601019

İki tüp Hyalüronik asit dolgusundan sonraki hali..

Eki Görüntüle 601021 Eki Görüntüle 601022

Yag enjeksiyonundan sonraki ilk hali..

Eki Görüntüle 601023 Eki Görüntüle 601024

Bu da son hali..

Eki Görüntüle 601025

evet canım hyalüronık asitten daha doğal durduğu kesin bakalım yaptırıcam aynı zamanda elmacıkkemiklerimede yaptırıcam benimde ust dudağım seninki gibi hatta daha incede

Canım,dudak dolgumun fotoları albümümde degilki zaten,bu sayfada yani 2. sayfada bakabilirsin :KK34:

Güzel olmus canim. Güle Güle kulan.... Senin dudak "Modelin" zaten tabiatan güzel, yani form olarak. 3. ile 4. resim arasinda ne kadar zaman farki var? Neden bu defa yag injeksiyonu tercih etin?.!! Kendi yagin mi?

Ben 3 kere yaptirdim dudak dolgusu.1. De kisa sureli kaliyo ama 2 ve 3.den sonra 2 yila kadar dayaniyo kizlar bilginize :KK66:

Ben 3 kere yaptirdim dudak dolgusu.1. De kisa sureli kaliyo ama 2 ve 3.den sonra 2 yila kadar dayaniyo kizlar bilginize :KK66:

bende hiçbir değişiklik yapmıyor hep aynı önceden yaptırdığımda acırdı yaptırırken tek değişiklik artık hiç acımıyor:)))alıştı duduşlarım dolgu gidiyor ama konturler evet kalıyor uzun bir süre

duduşlarını yesinler güle güle kullan canım resimde ödemli duruyo şimdiki hali dahada güzel yağ enjeksiyonunu sabırsızlıkla bekliyorum

bende hiçbir değişiklik yapmıyor hep aynı önceden yaptırdığımda acırdı yaptırırken tek değişiklik artık hiç acımıyor:)))alıştı duduşlarım dolgu gidiyor ama konturler evet kalıyor uzun bir süre

Canım güzel olmuş maşallah :) ben de çok ufak rötuş istiyorum ,sana sorum hangi doktora ve ne kadar ücret ödeyerek yaptırdın acaba? :)

Dolgudan önceki hali..
Eki Görüntüle 601018 Eki Görüntüle 601019

İki tüp Hyalüronik asit dolgusundan sonraki hali..

Eki Görüntüle 601021 Eki Görüntüle 601022

Yag enjeksiyonundan sonraki ilk hali..

Eki Görüntüle 601023 Eki Görüntüle 601024

Bu da son hali..

Eki Görüntüle 601025
merhaba acaba hangi doktora yaptırdınız? ben dudak dolgularını her zaman çok yapay buluyordum. sizinki harika olmuş. sanırım doktorun becerisi de çok önemli.

merhaba acaba hangi doktora yaptırdınız? ben dudak dolgularını her zaman çok yapay buluyordum. sizinki harika olmuş. sanırım doktorun becerisi de çok önemli.

Teşekkür ederim :KK34: Doktorum İstanbulda Hasan Fındık.Tabiki doktorun becerisi önemli,hemde çooookkkkk.... :KK31:
Dogru ve uygun dozaj ile harika sonuç alabilirsin ancak.Yoksa sonuçlar felaket olabilir Allah korusun...

Teşekkür ederim :KK34: Doktorum İstanbulda Hasan Fındık.Tabiki doktorun becerisi önemli,hemde çooookkkkk.... :KK31:
Dogru ve uygun dozaj ile harika sonuç alabilirsin ancak.Yoksa sonuçlar felaket olabilir Allah korusun...

Teşekkür ederim, ancak çok üzüldüm ben ankara'dayım :KK43::KK50:

Son düzenleme:
sizin dudaklar iyi olmuş doğal duruyo

tv de gördüklerimiz ne öyle aman yarabbim :KK53:

doktor becerisi konuşuyo sizinkinde :KK23:

Burun estetiği ve yanaklara yağ dolgusu için birkaç doktordan sonra arkadaşımın revizyon ameliyatla burun ameliyatı olduğu Yusuf Can bey'e gittim, iyiki gitmişim. Kensdisi müthiş estetik anlayışıyla neye ihtiyacım olduğunu hemen söyledi ben söylemeden... İnanılmaz güven verdi, görüşme neticesinde git başka doktorlarada fikir al dediğinde hayır ameliyatımı siz yapacaksınız dedim. 15 gün oldu ameliyat olalı ve burnumu görenler inanılmaz doğal olduğunu söylüyorlar, zor bir yüzüm vardı, bukadar mı uygun olur. Yağ dolgusuna gelince aklında en ufak bir şüphesi, korkusu yada kaygısı olan hemen kendisine gitsin. Burada ve başka yerlerde yazılan gibi haftalarca travestiler gibi gezmelereden bahsediliyor ki hiç ilgisi yok. Ancak ameliyat öncesi Yorumları okuduğumda çok korktum, endişeye kapıldım, hiçmi iyi sonuç olmaz dedim ve Ameliyatıma 2 gün kala kendisini aradım ve vaz geçelim sadece burun ameliyatı olayım dedim, okuduğum yorumları paylaştım. İnternete saygısı olduğunu ancak gerçekleri yansıtmadığını söyledi. Ve yeniden ikna oldum iyiki oldum :)) 15 gün oldu, ağrısız ameliyat ve müthiş sonuçlar aldım. Yağ dolgusu konusunda da kendisine gözünüzü kırpmadan gidebilirsiniz. Telefonumda Mucizem diye kayıtlıdır sevgili doktorum, ona minnettarım. İyiki onu tanımışım, mutluluğumu kendisine borçluyum ve hiçbir ücret bu borcumu ödeyemez...

Burun ameliyatinda zaten yuz sisiyor bu yuzden anlamamissindir dolgudan kaynaklanan sislikleri

Burun estetiği ve yanaklara yağ dolgusu için birkaç doktordan sonra arkadaşımın revizyon ameliyatla burun ameliyatı olduğu Yusuf Can bey'e gittim, iyiki gitmişim. Kensdisi müthiş estetik anlayışıyla neye ihtiyacım olduğunu hemen söyledi ben söylemeden... İnanılmaz güven verdi, görüşme neticesinde git başka doktorlarada fikir al dediğinde hayır ameliyatımı siz yapacaksınız dedim. 15 gün oldu ameliyat olalı ve burnumu görenler inanılmaz doğal olduğunu söylüyorlar, zor bir yüzüm vardı, bukadar mı uygun olur. Yağ dolgusuna gelince aklında en ufak bir şüphesi, korkusu yada kaygısı olan hemen kendisine gitsin. Burada ve başka yerlerde yazılan gibi haftalarca travestiler gibi gezmelereden bahsediliyor ki hiç ilgisi yok. Ancak ameliyat öncesi Yorumları okuduğumda çok korktum, endişeye kapıldım, hiçmi iyi sonuç olmaz dedim ve Ameliyatıma 2 gün kala kendisini aradım ve vaz geçelim sadece burun ameliyatı olayım dedim, okuduğum yorumları paylaştım. İnternete saygısı olduğunu ancak gerçekleri yansıtmadığını söyledi. Ve yeniden ikna oldum iyiki oldum :)) 15 gün oldu, ağrısız ameliyat ve müthiş sonuçlar aldım. Yağ dolgusu konusunda da kendisine gözünüzü kırpmadan gidebilirsiniz. Telefonumda Mucizem diye kayıtlıdır sevgili doktorum, ona minnettarım. İyiki onu tanımışım, mutluluğumu kendisine borçluyum ve hiçbir ücret bu borcumu ödeyemez...

yağ enjeksiyonunu merak ettim resim yokmu tatlım bende yaptırıcam burun ve yüzde yağ istiyorum elmacık kemiklerime ve dudaklarıma

X