Duaya ihtiyacım var

Gizemzna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2024
7
5
Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim doğru konu mu açtım bilmiyorum açıkçası. Eşimle birlikte çok büyük bir sıkıntıdayız. Bizim aramızda herhangi bir problem yok eşimden memnunum. Ama çok büyük bir sıkıntının içindeyiz. Hergün dua okuyorum. Belirsizlik içindeyiz. Burada birbirlerine dua ederek selamete çıkanları okudum rica etsem bizim için de tez vakitte selamete çıkmamız için dua eder misiniz

Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim doğru konu mu açtım bilmiyorum açıkçası. Eşimle birlikte çok büyük bir sıkıntıdayız. Bizim aramızda herhangi bir problem yok eşimden memnunum. Ama çok büyük bir sıkıntının içindeyiz. Hergün dua okuyorum. Belirsizlik içindeyiz. Burada birbirlerine dua ederek selamete çıkanları okudum rica etsem bizim için de tez vakitte selamete çıkmamız için dua eder misiniz
Ben okurum.Siz de benim için okur musunuz.Benim de çok çok istediğim birsey var.baskasi adına dua nasıl okunuyor. İsim mi söylüyoruz

Ben okurum.Siz de benim için okur musunuz.Benim de çok çok istediğim birsey var.baskasi adına dua nasıl okunuyor. İsim mi söylüyoruz
Tabii ki okurum. İsmimi söyleyebilirsiniz gizem ve eşi diye. Şu anki içinde bulundukları musibetten tez vakitte hayırla afiyetle kurtulsunlar eski düzenlerine dönsünler diye dua edebilirseniz çok mutlu olurum. Siz de isminizi söyleyin ben de edeyim. Genelde dualarım kabul olur

Benim de Hande.Tamam ben sizi her duama ekliycem inşallah. Benimki gönül işi.Cok çok çok istiyorum. Sevdiğim kişi de beni sevse.

EDERİM BEN DE. RABBİM TEZ VAKİTDE HER NEYSE SIKINTINIZI GİDERSİN FERAHLATSİN İNŞALLAH

X