Duaya İhtiyacım Var

QUEENofTURKEY

Garson masa iyi, manzarayı değiştir.
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2017
3.816
7.459
32
Selamun Aleyküm.

Bu aralar duaya o kadar ihtiyacım var ki. Geçen de konu açtım, bir çok arkadaşım dua etti (ALLAH razı olsun bin kere) Belki de onların duaları sayesinde hayırlı bir isteğim için adım attım.

Şimdi ise isteğimin ikinci adımına geçtik. Hamileyim, hayat bazen çok zor ve acımasız geliyor. RABBİM diyorum RABBİM var. Bu dünyada hala iyi şeylerin olduğuna, iyi insanların kazandığına inanmak istiyorum. Biliyorum ki adalet diğer dünyada, bu dünyadan adalet bekleyemiyorum. Ama zaten hamileliğin verdiği psikoloji ile kendimi yiyorum.

Uzun oldu, lütfen dualarınızı eksik etmeyin. Çarşamba günü hayırlı bir isteğim için duaya ihtiyacım var. Bir inşaALLAH demeniz, bir sure, ayet, esma tekrarlamanız bile bana yetecek güç verecek biliyorum.

ALLAH şimdiden razı olsun.

Valla yanlış anlamayın da, ne için istediğinizi belirtmemişsiniz ondan dilim gitmedi.
Sizin için hayırlı başkası için sıkıntılı bir durum varsa diye bilemedim yani.
Amin diyeceğim şeyi bilmel isterim.
Genel olarak edeyim, Allah herkesin gönlündeki güzellikleri gerçek etsin.

Çok mantıklı yazmışsınız :) haklısınız. Zaten ALLAH benim için hayırlısı ise nasip etsin.

Akademik kariyer için ikinci adıma geçiyorum bugün sabah o yüzden dua istedim :)

Çok mantıklı yazmışsınız :) haklısınız. Zaten ALLAH benim için hayırlısı ise nasip etsin.

Akademik kariyer için ikinci adıma geçiyorum bugün sabah o yüzden dua istedim :)
Dediğiniz gibi Allah size en hayırlısını nasip etsin inşallah.
Ne şerlerden mucizeler yaşanır, ne iyilerden felaket.
En güzel duadır hayırlısı, kalbinizdekiler yolunıza serilsin.

Dediğiniz gibi Allah size en hayırlısını nasip etsin inşallah.
Ne şerlerden mucizeler yaşanır, ne iyilerden felaket.
En güzel duadır hayırlısı, kalbinizdekiler yolunıza serilsin.
ALLAH bin kere razı olsun. Hepimizin gönlündekini hayırlısı ise nasip etsin inşaALLAH.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…