duasi kabul olanlarrrr

Nazli gelin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2014
1.461
1.045
34
selamun aleykum kizlar sizlerden bir ricam var hangi duayi okudunuzda duaniz kabul oldu yazarmisiniz acaba imkansizdi ama oldu dediginiz birsey var mi nolur Allah rizasi icin yazin bilenler bilir cok zor durumdayim bosaniyorum ve acayip kotuyum universite son senedeyim 15 gun sonra sinavim var ve ben kafami verip ders bile calisamiyorum cok zor durumdayim nasil dua edicegimi sasirdim icimin acisi bi turlu gecmiyor

Insanlarin uykuya daldigi, kurtlarin kuzularin uyuduğu, sessizlikten de sessiz bir gecede teheccud namazina kalk ve 2 rekat teheccud namazi kil ve gözyaşları içinde, hissederek Rabbine dua et.
Kur'andan Peygamberilerin dualarindan oku.
Icinden geldiği gibi dua et. Çünkü sen o kopkoyu sessiz gecede Rabbinle basbasasin.
Tüm kotuluklerinden dua et, tövbe et ve yardim dile. Bunun için özel bir duaya gerek yok. Kendine özgü dua et. Unutma Allah senin icten dualarini kabul eder insallah.
Çünkü cok caresiz oldugum zamanlarda teheccud namazinin imdadima yetişip mutlu yarinlara uyandirdigi oldu. Allahin cok yardimini gördüm şükürler olsun.
Dedigim gibi içten bir dua. Belki gözyaşı belki acı. Belki de Rabbine duydugun aşk seni karanliklardan aydinliga cikaracaktir.
Kurtlarin bile uyuduğu geceler senin gündüzün olacaltir..
Bunlari dene lütfen. .

Allah razi olsun cok saol kardes

Allah yardımcın olsun ne kadar zor durumda oldugunu tahmin edebiliyorum huzur için inşirah suresi ve bu duayı sabah aksam yatmadan önce 7 defa oku canım Allah yardımcın olsun

"Hasbiyallahü la ilahe illahü aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabb-ül arşil azim"

Allah razi olsun kardes evet gercekten cok zor durumdayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…