duanlarınızı ederken benide ekleyin arkadaşlar

lovelybaby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2009
414
1
buıgün adet günümdü ama hala olmadım yarına günüm gheçmiş olcak ama hayırlsıı bilmiyorum duanızı eksiketmeyin ne olur banada bozo 85 ve tüm bebk isteyenle arkadaşalarda şimdiden teşekkürler

arkadaslar adete 3 gün önce beta 8.42 cıktı adetim 1 gün gecti sonuc 17 noldu simdi hamilemiyim cok düsük dimi deger olur mu böle nolurrr

cerenp geç döllenme olmuş olabailir
2 gün sonra tekrarla testini artışları takip et

buıgün adet günümdü ama hala olmadım yarına günüm gheçmiş olcak ama hayırlsıı bilmiyorum duanızı eksiketmeyin ne olur banada bozo 85 ve tüm bebk isteyenle arkadaşalarda şimdiden teşekkürler

aminn inşllh yarın büyük gün bakalım ne olcak

bozo85 lovelybaby test sonucunuzu bizede yazın kızlar allah yüzünüze gülsün insaallah mutlulugumuzu paylasalım

kızlar ama 17 adetin ilk günü için cok az herkesin daha fazla cıkıo yarın adetimin gectigi 3. gün halada gelmedii

Allah gönlünüze göre versin benim ve tüm isteyenlerinde ne zaman yapacaksın testi?

bugün yaptım test kızlar malesef tek çizgi bebek yok ama regl de olmadım olurum herhalde bugün ya bebk yok nasılsa moralim bozuldu ya offfff eşimde merak ediyodu üzülecek

üzülme canım vakti saati gelmemiştir daha bende heray böyle hüsrana uğruyorum hakkımızda hayırlısını dileyelim.

X