Duanın gücüne inanirmisiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sadece dua ettim olacak diye birşey yok, tevekkülde yapmak gerekir..Bir işin olması için yeterli çaba.
Birşeyi çok istiyorsanız ya zamanı gelmemiştir yada sizin için daha iyisi daha hayırlısi gelecektir..
Yeter ki yürekten inanın.
Dua ve tevekkül ile birçok imkansız dediğim şeyler gerçekleşti

Ben inanmam. Dua edeceğim bir Tanrım da yok. Ama inananları rahatlattığını düşünüyorum. Sizin açınızdan hem dua etmek hem de çaba göstermek lazım.
inancsizmisiniz ateistmisiniz merakimdan sordum yanlis anlama

Duanın gücüne inanirmisiniz arkadaşlar dua edipte faydasını gördünüz mü hangi duaların faydasını gordunuz

Duada Rabbimiz ile iletişim halinde oluruz. Rabbimin gücüne inanırım. Ettiğimiz dua hangisi olursa olsun o duanin sonundaki niyetimizin önemli olduğunu düşünürüm eğer bizler için iyi ise verileceğine inanırım.
İnternette çok fazla konuya göre edebileceğiniz dualar var konuyu yazdığımızda cikiyor karşımıza ve çoğu tecrübe edilmiş.

Burada şöyle bir sıkıntım var hangi duayı edeyim derseniz yine size yardımcı olabilecek tecrübe etmiş insanlar vardır. (Asıl önemli olanın halis niyet olduğuna inanırım.)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…