DUALARLA GELECEK BEBEKLERİMİZE HEP BİRLİKTE DUA EDELİM

asıl biz teşekkür ederiz, çok güzel şeylere vesile oluyor bu dua zincirleri. ama bittiği için üzüldüm.
ben çalışıyorum ve şirkette nete girmem çok kısıtlı yoksa gönüllü olurum.
ama devam da etsin istiyorum.

Se
Bu işi çok iyi gotuyordun. Gitmesen olmazmi?

ALLAH RAZI OLSUN EMEKLERİNE SAĞLIK SENİNDE BEBEĞİN OLUR İNŞALLAH HAYIRLISIYLA

Hersey için çok sağol bitanem senin hakkın var helal et benim helal hoş olsun seni tanımak guzel yine buralarda olacaksın dimi canim yaz bize plur mu calisiomusun canim ins hakkımızda hayırlısı İns yakın zamanda mutlu haberini yazarsın buraya

Feraheymen herşey için çok teşekkür ederim allah hepimizin gönlüne göre versin hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin tez zamanda amin

feraheymen herşey için saol canımm inşallah rabbim tüm arkadaşlarııza isteyenlere nasip etsin

Kizlar Allah razi olsun. Rabbim nasip etsin insaAllah. Pinarcim buralardayim dualara katilmiycm sadece. Takipteyim.dualarinizi esirgemeyin benden de :)

Çok yakında allah nasip ederse umreye gidicem insallah..hepimiz için de dua etcem. Ben bugün yine adet oldum. Üzgünüm ama umutluyum.
bizde subat gibi gitcez ALLAH NASİP EDERSE orda özellikle bebek için yapılması gereken bir ibadet varmı biliyomusun bana hz haticenin mezarına gidip orda dua edin dediler

feraheymen canım okudum ben liste bitti rabbim dualarımızı kabul etsin herkes hakkını helal etsin yeni listeyle ilgilenecek arkadaşıma notum var allah yardımcısı olsun ve listede olmayacağım herkesin ağzına sağlık

Bende calisiyorum.ve yilsonu yilbasi cok yogunum. Tum listeye 1.2 gunde okuyodum. Yogun Olmasam ben takip ederdim.ama yetisemeyecegimi dusunuyorum.

Kizlar hepinizden Allah razi olsun. Bu dualarin hurmetine hepimiz anneligi yasayalim insaallah. Liste devam ederse katilirim ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…