DUALARLA GELECEK BEBEKLERİMİZE HEP BİRLİKTE DUA EDELİM

Günaydın kader arkadaşlarım. Tedavi surecimizde sona yaklaşıyoruz artık. Bugece çatlatma iğnemi yapacağım. Persembe günü yumurtalarim toplanacak eşim de tese olacak. Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah sağlıklı eli ayağı düzgün evlatlarla sonuçlandirsin tedavimizi Rabbim. 15 yıllık evlat hasretimizi sevince dönüştürsün kurban oldugum. Rabbim hepimize hayırlı ömürlü sağlıklı sıhhatli zeki akıllı imanlı inançlı salih saliha evlatlar nasip etsin insAllah. Dua edin bizim için kızlar. Bu kez Rabbim nasip etsin, mucizemiz gelsin sağlıcakla hayatımıza dahil olsun. Minicik eller ellerimizi tutsun. Gülüşünü saatlerce seyredebilmek, pır pır atan minicik kalbini, kulağımizi dayayıp dinleyebilmek nasıl güzeldir Rabbim nasip etsin... Pamuk yüzünü sevmek koklamak opmek nasip olsun inşAllah

Günaydın kader arkadaşlarım. Tedavi surecimizde sona yaklaşıyoruz artık. Bugece çatlatma iğnemi yapacağım. Persembe günü yumurtalarim toplanacak eşim de tese olacak. Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah sağlıklı eli ayağı düzgün evlatlarla sonuçlandirsin tedavimizi Rabbim. 15 yıllık evlat hasretimizi sevince dönüştürsün kurban oldugum. Rabbim hepimize hayırlı ömürlü sağlıklı sıhhatli zeki akıllı imanlı inançlı salih saliha evlatlar nasip etsin insAllah. Dua edin bizim için kızlar. Bu kez Rabbim nasip etsin, mucizemiz gelsin sağlıcakla hayatımıza dahil olsun. Minicik eller ellerimizi tutsun. Gülüşünü saatlerce seyredebilmek, pır pır atan minicik kalbini, kulağımizi dayayıp dinleyebilmek nasıl güzeldir Rabbim nasip etsin... Pamuk yüzünü sevmek koklamak opmek nasip olsun inşAllah
inş abla inş, Rabbim hayırlısı ile nasip etsin işte, bizler çok istememize rağmen hep hayırlısını istedik. belki olması gereken en hayırlı zamanı budur da sende sağlıcakla kucağına alırsın, Rabbim kimsenin boynunu bükük kucağına boş bırakmasın.
bize de cennet kokulu evlatlarımızı müjdelesin inş.
bu arada biz tüp bebek sayfasında muhabbetteyiz katılırsan bekleriz. saydin78 saydin78
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...p-bebek-olanlar.868758/page-276#post-44445545

inş abla inş, Rabbim hayırlısı ile nasip etsin işte, bizler çok istememize rağmen hep hayırlısını istedik. belki olması gereken en hayırlı zamanı budur da sende sağlıcakla kucağına alırsın, Rabbim kimsenin boynunu bükük kucağına boş bırakmasın.
bize de cennet kokulu evlatlarımızı müjdelesin inş.
bu arada biz tüp bebek sayfasında muhabbetteyiz katılırsan bekleriz. saydin78 saydin78
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...p-bebek-olanlar.868758/page-276#post-44445545
Benimde duam oyle canim. Hep hayirlisini istedim. Rabbim hakkimizda en iyisini bilir yasatir bizlere. Tevekkul ettim. Teslim oldum. Yazisina boynumuz kildam ince. Raziyiz. Evlat hasreti ile yanip tutusan tum kullarinin bizim de hepimizin yuzunu guldursun Rabbim insAllah

Rabbim bu defa nasip etsin inşaAllah yüzünüzü güldürsün canım benim inşallahhhh müjdeli haberlerle gelirsin haber ver bize emi canımmerakta bırakma ayyyyy kıyamam sana canım benim inşallahhhh bu kez pozitifi görürsün :anneadayı::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:gelsin bebişlerrrrr :nazar::KK39:

Rabbim bu defa nasip etsin inşaAllah yüzünüzü güldürsün canım benim inşallahhhh müjdeli haberlerle gelirsin haber ver bize emi canımmerakta bırakma ayyyyy kıyamam sana canım benim inşallahhhh bu kez pozitifi görürsün :anneadayı::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:gelsin bebişlerrrrr :nazar::KK39:
Ayyyh canim benim ne guzel yazmissin cok sagol kuzucmmmm :KK66: insallah haberler guzrl olur canim. Haber vericem mutlaka. Rabnim hepimizin yuzunu guldursun

Zelihammmmmm nerdesin kuzummmmm özledim seni :KK54::KK67:kayboldun ortaklıklardan

rabbim tüm süreçlerinin en güzel şekilde geçmesini ve evladına kavuşmanı nasip etsin... opun çok güzel geçsin. tese ile o folikülleri dölleyecek spermler bulunsun, foliküllerin döllenip embriyo olsun ve analarının göbişine konsun inşallah. rabbim onlara can versin kan versin sana evlat olsunlar inşallah

rabbim tüm süreçlerinin en güzel şekilde geçmesini ve evladına kavuşmanı nasip etsin... opun çok güzel geçsin. tese ile o folikülleri dölleyecek spermler bulunsun, foliküllerin döllenip embriyo olsun ve analarının göbişine konsun inşallah. rabbim onlara can versin kan versin sana evlat olsunlar inşallah
Ayy canım benimmm sagol bitanem. Allah razi olsun. Cok duygulandim :cry: Rabbim inşAllah hepimize anne olmayi nasip etsin

Zelihammmmmm ben depresyona girdim :KK42:çünkü sen listeyi öksüz bıraktın

Zelihammmmmm ben depresyona girdim :KK42:çünkü sen listeyi öksüz bıraktın
Canimm :KK43: burdan yine dua edebilirz birbirimize illaki sayiyla dua okumamiz gerekmiyor :) bi zikrim var ona yogunlasmak icin tum listelerde dualarimi bitirip cikiyorm canim benim. Rabbim kabul etsin dualarimizi. Ben buralardayim zaten

Bismillahirrahmanirrahim

YA ERHAMERRAHİMİN

YA ERHAMERRAHİMİN

YA ERHAMERRAHİMİN

Allahım kapına geldik ellerimizi açtik dua ediyoruz sana biliyoruz sen her şeye KADİRSİN. Yüce Rabbim 99 isminle bilmedigimiz butun isimlerinle sana yalvariyoruz. YA RABBİM hastalara şifa dertlilere deva borçlulara eda sıkıntıda olanlara çıkış kapisi nasip eyle.

Allahım verdiğin bütün nimetlerine yarattığın bütün varliklarin sayisinca sonsuz şükrediyoruz.

ELHAMDULLİLLAH
ELHAMDULLİLLAH
ELHAMDULLİLLAH

Ya RABBİ hatalarimiz var biliyoruz ama sana sıgınıyoruz senden af diliyoruz merhamet et bizlere Allahım. Biliyoruz ki sen tevbeleri çokça kabul edensin sen merhametlisin.Bizleri affet Allahim

ESTAĞFİRULLAH EL AZİM
ESTAĞFİRULLAH EL AZİM
ESTAĞFİRULLAH EL AZİM.

ALLAHIM peygamberimiz HZ.Muhammed (S.a.v) in

“Bir Müslümanın, yanında bulunmayan din kardeşine yapacağı dua kabul olunur. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe, yanında bulunan görevli bir melek ona, ‘Duan kabul olsun, aynı şeyler sana da verilsin.’ diye dua eder.”
Hadisine uyarak birbirimize dua ettik. Dualarimizda hatalarimiz varsa affet.. Rabbim burada birbirine dua eden bütün kardeşlerimin gönlünden geçen bütün dualarini muradlarini en hayirli sekilde biçtiğin omurlerinde yaşamayı nasip eyle.

Allahim burada sana ellerini açıp senden evlat isteyen bütün kardeşlerime hayirli sağlikli imanli gozaydinligi evlatlar nasip eyle. Çünkü sen istersen olur Allahim. Sen yoktan varedensin. Vermek istersen hiç kimse engel olamaz. Allahim evlerimizi evlat sesleriyle şenlendir. Evlat kokusunu hepimize tattir Yarabbim.

Allahım sen ahiretimizde de dünyamizda da güzellikler iyilikler nasip eyle. Affettigin kullarinin arasina bizleride Al.

Allahim bizleri nefsimizden koru. bir an bile nefsimizin isteklerine kapilmamiza izin verme.

Allahim peygamber efendimiz Hz. Muhammed (S.a.v) e al ve ashabina salatu selam eyle

ALLAHUMME SALLI ALA SEYIDINA MUHAMMEDIN VE ALA ALI SEYIDINA MUHAMMED

ELHAMDULLILLAHIRABBILALEMIN

DUALARIMIZIN KABULU ICIN ve GUNAHLARIMIZIN AFFI ICIN EL FATIHA OKUYALIM

AMINNNNNN

X