Dualarınızı bekliyorum

Lereenim

Onur Üyesi
Pro Üye
17 Ağustos 2006
4.393
1.842
Canlarım az önce ablamın rahatsızlandığını öğrendim .Uzaklık ,hasretlik ne kadar zor.Dualarınızı bekliyorum .KK Ailemizin dualarının gücüne inanıyorum .

Canım doktora götürecekler .Neticeyi bende henüz bilmiyorum .Teşekkür ederim ilgin için.

rabbim acill şifalar versin inş. Ablacım..
Bir an önce iyileşir...sizi mutlu eder..
çok geçmiş olsun...
Dualarımız sizinle...

Büyük geçmiş olsun ablacım. Umarım ciddi birşeyi yoktur.,
Dualarım sizinle :Saruboceq:

Geçmiş olsun dünya tatlısı ablacım.

gelişmelerden haberder et bizi emi.

Ablacığınıza çok geçmiş olsun a.s.
İnşallah,en kısa zamanda iyi haberleri ulaşır size.:Saruboceq:

canım çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin ablacına inşallah

çok geçmiş olsun hastalığı neyse biran önce şifa bulur inşallah

canım inşallah kötü bir şeyi yoktur.acil şifalar dilerim ablan için.çoookk gecmiş olsun.iyi haberlerini bekliceğeiz.:a015:

Geçmiş olsun ablacım umarım korkulacak birşey değildir güzel haberlerle dön işallah :Saruboceq:

Canım Lereenim, Allahtan şifalar sana da sabır diliyorum. Dualarımız ablanla olacak

Uzaklarda olmak zor biliyorum, elden bir şey gelmeyince aklın oradadır

İyi haberler al İnşallah, bizleri de bilgilendir. O güzel yanaklarından öpüyorum

Allah sağlık versin, acil şifalar diliyorum. Umutlarınızı yitirmeyiniz. Herşeyin hayırlısını verir yaradan.. selamlar...

hayırlı haberler almanız dileğiyle, geçmiş olsun ...dualarımız ablanız ve tüm hastalar için lereenim...tümüne acil şifalar diliyorum...

Gecmis olsun lerenim ablam insallah onemli birseyi yoktur ...
Allah sifa versin a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…