Dualarınızı bekliyorum

Çok geçmiş olsun ablacım
Rabbim tez zamanda acil şifalar versin inşallahh:Saruboceq:

Bir haber var mı diye baktım ama,sanırım yok:sm_confused:.İnşallah,iyi gelişmeler olmuştur.:Saruboceq:

Acil şifalar diliyorum.Şu güzel günde rabbim inşallah acil şifalar nasib eder!...Tekrar geçmiş olsun canım!.........İyi haberlerini bekliyoruz...

allah şifa versin..
sevdiklerinden ayırmasın...
çok geçmiş olsun...
inşallah iyi haberlerinizi alacağız ablacım...

Geçmiş olsun, inşallah ablanız bir an önce sağlığına kavuşur. Allah yardımcınız olsun, şifalar versin inşallah.

çok geçmiş olsun ablacım.
Allah şifasını versin inşallah..
tüm dualarımız ablanla:)

Konuyu yeni farkettim canım.
Çok geçmiş olsun. İnşaallah gelip geçici bir hastalıktır.
Yüce Yaradan ablana ve şifa bekleyen bütün hastalara acil şifalar versin.
Henüz bir gelişme olmadımı? Merak ettim.

Canlarım, dualarınız ,güzel dilekleriniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim . Sevdiklerimizin üzüntülü haberi çok can acıtıyor.Telefonun çalması ve diğer ablamın ağlayarak konuşmasıyla bir anda neye uğradığımı şaşırdım.Bilirsiniz, böyle bir durumda ilk akla gelen acı haberdir.Neyseki daha sonra ablamın rahatsız olduğunu öğrendiğimde içim biraz olsun rahatladı.Ama uzaklık ,çaresizce beklemek zamanın bir türlü geçmemesi,stres beni çok yıprattı. Daha sonra gelen haber vucudun attığı pıhtının konuşma merkezini etkilemiş olduğu, bir çeşit yüz felci geçirdiği, ağzına hakim olamadığıydı.Doktor zamanla bu durumun düzeleciğini sadece sabır ve zaman gerektiğini söylemiş .Şimdi beklemedeyiz .Yavaş yavaş konuşmaya başladığını bugün öğrendim .Çok şükür Allah kimseye hastalık ve acı vermesin .Canım ailem tekrar tekrar teşekkür ederim herşey için .Öpüyorum hepinizi .Sevgiler .

Son düzenleme:

:çok üzgünüm:Ablam canım ablam inan yeni haberim oldu bu konudan,işte bu yüzden kendime ne kadar kızsam azdır:mymeka:
Çok ama çok geçmiş olsun,bütün dualarım seninle biricik ablan ile olucak..
Ben inanıyorumki canım ablamın ablası eskisinden daha da iyi olucak ve ayağa kalkacak.Sende aklına kötü şeyler getirip üzme kendini olurmu ablacım.Hayatta insan sağlığından daha önemli bir şey daha yok,herşey güzel olucak inşallah ablacım.
Tekrar tekrar çok ama çok geçmiş olsuna.s.

bende yeni gordum haberi insallah hepsi gececek, duzelcekler Allahin izniyle
cok cok gecmis olsun ablacim rabbim acil sifa versin kimseyi de hastaliga bulastirmasin
helede tedavisi olmayan seylerle
Allah korusun
optum cok gecmis olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…