Dualarınıza ihtiyacımız var

Bns

Rabbi heb lî mines sâlihîn(sâlihîne)🙏
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2011
3.430
1.657
Canımın içi canparem için dualarınıza ihtiyacımız var. Daha çok genç ve doktorlar hastalığına teşhis dahi koyamadılar. Durumu kritik her an herşey olabilir deniyor. Bu zor günümüzde sizden dualarınızda bizi de geçirmenizi istiyorum. Allah'ım yardımcımız olsun ve Murat'ımı bize bağışlasın. Bir dua arkadaşlar hangimizin duası kabul olur bilemeyiz.

Canımın içi canparem için dualarınıza ihtiyacımız var. Daha çok genç ve doktorlar hastalığına teşhis dahi koyamadılar. Durumu kritik her an herşey olabilir deniyor. Bu zor günümüzde sizden dualarınızda bizi de geçirmenizi istiyorum. Allah'ım yardımcımız olsun ve Murat'ımı bize bağışlasın. Bir dua arkadaşlar hangimizin duası kabul olur bilemeyiz.

rabbim yardımcınız olsun inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur

Bir dua olsa kabul gören tüm herşey kabus olsa ve uyansak. Yine tek derdimiz hayat koşturmacası olsa ve her sabah yine varlığına şükretsem...

Bir dua olsa kabul gören tüm herşey kabus olsa ve uyansak. Yine tek derdimiz hayat koşturmacası olsa ve her sabah yine varlığına şükretsem...

Canim rabbim acil sifalar versin omru hayirli ve uzun olur insallah Allahim 99 ismiyle sifa verir insallahh

Ben her aklıma geldiğinde ederim , gönlünüzce güzel olur umarım her şey...

Ben her aklıma geldiğinde ederim , gönlünüzce güzel olur umarım her şey...

Allah razı olsun canım. Allah herkesten razı olsun inş herşey iyi olacak

Peygamber efendimiz der ki; “Bir Müslümanın, Müslüman din kardeşine, arkasından gıyaben yapacağı dua makbuldür. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe, yanında bulunan görevli melek; “Âmin, duan kabul olsun, aynı şeyler sana da verilsin.” diye dua eder.”

Biliyorum ki, benim güzel yüreklim için de dua edenler var. Bu yüzdendir her dua ile huzur buluşum. Allah'ım gönlünüzdeki arzu ettiğiniz tüm güzelliklerin kat ve kat fazlasını nasip etsin.

Allah'ım tüm şifa bekleyen hastalara tez vakitte şifa versin :26:

Kenzül Arş ve Nur duası okudum,Rabbim yar ve yardımcımız olsun hepimizin,Allahım acil şifalar versin

Bugun sizin icin yasini serif okuycam durumu nasıl acaba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Rabbim acil şifalar versin.
bebeğin için içten dua okuycam.
inşallah tez zamanda atlatırsınız.
şimdi durumu nasıl.

X