Dua'larınıza ihtiyacımız var neolur!!

Amin tatlm çok sağol

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşının durumu nasıl şimdi? Hem fiziksel hem ruhsal durumu? Kadıncağıza o kadar niye eziyet ettiler doğursun diye? Neden ameliyatla almadılar? İnan geceden beri aklımdan çıkmıyor. Dua ediyorum sürekli. Allahım yardım etsin.

Kötü halde hala hayata küstü sanki eşide öyle
Canm ilk doğmlarda normal alıyorlar ilk olduğu için
Seseryan acısı ve doğum sınırlı
Sezeryanda 3 bebek hakkı var normal doğmda sınırsız

İlk doğmlarda ölü bebekte normal doğm oluyor 3. Günü bulursa sezeryana alıyorlar

Rabbim inşaAllah tez zamanda sağlıklı hayırlı bir evlat verir de unutturur bu kötü günleri.

Rabbim inşaAllah tez zamanda sağlıklı hayırlı bir evlat verir de unutturur bu kötü günleri.

Amin tatlım rabbim tez zamanda kucaklarını doldursun inşallah sağlıklı sıhhatli evlat nasip etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah canm tek duam o ve onun hayatta güçlü kalması

İyi akşamlar canım. Nasıl oldu arkadaşın? Daha iyidir inşaAllah.

Sağol tatlm şimdi knştm ağlıyor yarn anneler günü ya evladımla olamadm diye off😔çok üzülüyorm ya

Sağol tatlm şimdi knştm ağlıyor yarn anneler günü ya evladımla olamadm diye off😔çok üzülüyorm ya

Rabbim yardım etsin. İnşaAllah daha evlatlarıyla mutlu mutlu kutlayacağı nice anneler günü nasip etsin Mevlam. Ben de annesiz büyüdüm. Her anneler günü benim için ıstırap olurdu. Ta ki evladım olana kadar. İnanıyorum ki güzel Mevlam, ona da tez zamanda acısını unutturup sağlıklı, hayırlı bir evlat verecektir. Arkadaşını tanımıyorum ama onun için çok dua ediyorum. Hz. Peygamber'in buyurduğu gibi, melekler de amin diyor dualarıma.

Amin canım

Siz normalde de arkadaş mısınız myrules la?

Burda tanıştık ama sürekli görüşüyoruz artık ama yakın değiliz sehirler ayrı ama sürekli konusup dertlesiyorz canım

Amin canm ya inşşallah allah sennde yardmcın olsn annesiZlik te zor evlatsızlıkta zor.😔
Nekadr hoş yazmşssn çok duygulandrdn beni çok teşekkür ederim arkadaşm zaten okudu bu sayfayı hep hepsinden allah razı olan dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…