Dualariniz kabul oldu mu

Simge06

Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2015
315
130
37
Kizlar cok icim sklio ne bilim neye elimi atsam kuruyo ozllikle tanistigim insanlarla ilgili hep bir sey cikiyo icinizde isteyerek ettiginiz dualar kabul oldumu benim kendimi durdurmaya ihtiyacim var yalnizca Allahtan istemeliyim bunu biliyorum yardimci olun bana

Inanarak kalpden ettikden sonra gerisini Allaha bırak. Hayirliysa olsun demeyi ihmal etme. Rabbim hakkimizda hayirlisi neyse onu nasip etsin.

Canim teship cek bol bol dua et hayirlisiysa olur olmazsada uzulme
Veli kulun biri demiski
Ben Allah’tan isterim, niyet eder ona bırakırım, Allah verirse bir kere sevinirim,vermezse on kere sevinirim’.

Yanındakiler şaşırmışlar.

Bu nasıl olur? İnsan hiç Allah’ın vermediğine sevinir mi?

”Ben sevinirim demiş veli kul.”Allah’ın o verdiği benim istediğim içindi, vermediği ise kendi tasarrufudur, ben bilmem ki, benim hakkımda en iyi bilen Alim olan Allah’tır.

Kendim bazi seyleri zorluyorum resmen illa olsun die ama biliyorumda Allahim isteseydi zaten olurduda ama icimdekilerede engel olamiyorum surekli dua ediorum insallah rabbim dualarimi kabul eder

Kendim bazi seyleri zorluyorum resmen illa olsun die ama biliyorumda Allahim isteseydi zaten olurduda ama icimdekilerede engel olamiyorum surekli dua ediorum insallah rabbim dualarimi kabul eder
Icimdekiler dedogon nefsin canim illa olsun degil hayirlisiysa olsun

ben çok şahit oldum ettiğim duaların kabul oluşuna Rabbim çoğu duamı zamana bıraksada çoğunu kabul eyledi beni mutlu etti kimi duanın zamanı vardır bunu unutma

Çok şükür rabbime hayırlı olanı kabul etti olmayanin yerine hayırlı olanını verdi dualarda sigin rabbim duyar seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…