Dualarımızın Kabulü İçin Kenz-ül Arş ve Fatiha Suresi Okuyoruz

yavruceylann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2013
338
365
Arkadaşlar hayırlı dualarımızın hayırla kabulü için, Yüce Allah'a (c.c) hayırlı kullar olabilmek için dua ediyoruz. Sırayla birbirimize 10.000 fatiha suresi ve bir tane Kezül Arş duası okuyalım. Buyrun listemizi oluşturalım. Herkesi bekliyoruz topiğimize :)

Listeye isimlerimizi kendimiz ekleyerek devam edelim. Ben her zaman giremeyebiliyorum internete. Musait olanlarımız yöneticik mi desem artık bilemiyorum ama onu yapabilir :)
yavruceylan
redvelvetcake

Debusi

Meral 00

Beni de katabilirsin.
Birini bitirip digerine mi geçeceksiniz? Nasıl olacak? Yoksa hergün birine mi?

yavruceylan
redvelvetcake

Debusi

Meral
Gulucukgs
Drioli

Arkadaslar milk benim icin okuyabilir miyiz? Cok cor zamanlar geciriyoruz. Allah beterinden korusun insallah. Duaya cok ihtiyacımız var. Bugun baslayalim okumaya. Redvelvetcake canim sende abdest alinca katilirsin aramiza.

Olur canım, bu isim sırasından gidelim o zaman, ilk sensin zaten. Ben birazdan abdest alır baslarım okumaya senin hayırlı dilegin için. Aksam ve gece daha cok okuyabilirim ama, biraz işlerim var dısarıda. Gece totalini yazarım uyumadan önce.

"KIZLAR DUALARIMIZIN HAYIRLA KABULÜ ICIN 10.000 FATIHA VE 1 KENZUL ARS OKUYORUZ"

Yavruceylann icin okuyoruz

yavruceylann...............100
redvelvetcake................

Debusi............................
Meral..............................
Gulucukgs.......................
Drioli...............................

OKUNAN .........................100
KALAN ............................9.900

100 fatiha ve 1 kenzul ars okudum.

Allah yavruceylanin dualarini kabul etsin, amin.

Sag ol canım ben de tevhid e baslarım senın ıcın Allah dualarını kabul etsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…