𝗗𝘂𝗮𝗹𝗮𝗿ı𝗺ı𝘇ı𝗻 𝗸𝗮𝗯𝘂𝗹ü 𝗶𝗰𝗶𝗻 𝟯𝟬𝟮𝟱 "𝗬𝗔 𝗠𝗨𝗖𝗜𝗕" 𝘇𝗶𝗸𝗿𝗶 𝗵𝗮𝘁𝗺𝗲𝗱𝗲𝗹𝗶𝗺 𝗺𝗶 ?

📌Herkes bir kişinin niyetine 158 adet okuyac

📌Kişi kendisine 181 adet okuyacak

💚LİSTEMİİZ💚

A arkadasimes
Alp_BuRc Alp_BuRc
SoLeiL12 SoLeiL12
Ssevincli Ssevincli
@Ssevincli(ablası)
@Harlofia
burcusami burcusami
R rana20
Yorgunkus Yorgunkus
Life light Life light
Kunfeyekunnn Kunfeyekunnn

mavispreyboya mavispreyboya 👉Niyetine

ohbb ohbb 👉 Hanifenin niyetine
🐞DUASI🐞
Allahım ; yıllardır hazirladigim ve bir türlü nasip olmayan kpss yi bu yıl yüksek bir puanla kazanıp ilk atama ile öğretmen olarak atanmayi senden istiyorum. Allahım bana zihin açıklığı ve sinav gununde butun sorulari zorlaştırma kolaylaştır yarabbim. Gönlümüzden geçenleri hayırlı şekilde nasip et yarabbim Amin Amin amin

H HaklisinHocam
flamel flamel
M Maviayyy
Umut_2019 Umut_2019
K kadinsalmeseleler
Oriana Oriana

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ismin manası duaları kabul edendir.cenab-Hak,canlı cansız,dilli-dilsiz akıl ve şuur sahibi veya buna kabiliyeti olmayan bütünmahlukatın istek ve ihtiyaçlarını onlardan daha iyi bilir ve görür.Kullardan biri ister hal diliyle,ister konuşma dili ile bir istek ve ihtiyacını arz edip istekde bulunursa,kulunun duasını işitir ve istegine cevap verir.Ancak hemen herkes tarafından aceleci bir tutum neticesi “dua ettim ama kabul olmadı”şeklindeki itirazı,doğru bir itiraz değildir.Çünkü kabul etmek ayrı,cevap vermek ayrıdır.Yüce Allah şöyle buyuruyor”en güzel isimler Allah’ın dır;o’na onlarla dua edin.onun için “mücib” ismi ile dualrın kabulü makbuldür.
Bu ismin zikri(55) dir.Zikir saati müşteri günü perşembe deniliyor.ebced edeğerine göre.
saatinde gereği gibi zikreden kimse Yüce Allah’dan ne dilerse olur.perşembe günü okuncaksa gündüz saati (saat 1) müşteri saati,gece okunacaksa saat 6 dır.Ulaşmak istediği şey haram yada günah olmadığı takdirde isteğine kavuşur.

EBCED DEĞERİ:55 👉 biz etkisini güçlendirmek için sayıyı kendisiyle çarparak 55×55=3025 şeklinde okuyacağız
📌Her gün bir kişiye okunucak
📌3025 kişi sayısına bölünerek herkesin günlük okuyacağı miktar belirlenicek
📌Herkes günü gelen kişinin niyetine 158 adet "YA MUCİB" okuyacak
📌Kişi kendisine 181 adet okuyacak
📌Kendinize edilmesini istediğiniz duanız varsa eğer özelden bana bildirirlerse paylaşabilirim
📌Genel niyetimiz dualarımızın kabulü
📌Her gün en geç 23.00 a kadar bildirim yapmaya özen gösterelim
📌KUMBARAMIZ:700

💚LİSTEMİİZ 💚
A arkadasimes 🌼3025 tamamlandı🌼
Alp_BuRc Alp_BuRc 🌼3025 tamamlandı🌼
SoLeiL12 SoLeiL12 🌼3025 tamamlandı🌼
Ssevincli Ssevincli 🌼3025 tamamlandı🌼
Ssevincli Ssevincli (ablası)🌼3025 tamamlandı🌼
@Harlofia
burcusami burcusami
R rana20