𝗗𝘂𝗮𝗹𝗮𝗿ı𝗺ı𝘇ı𝗻 𝗸𝗮𝗯𝘂𝗹ü 𝗶𝗰𝗶𝗻 𝟯𝟬𝟮𝟱 "𝗬𝗔 𝗠𝗨𝗖𝗜𝗕" 𝘇𝗶𝗸𝗿𝗶 𝗵𝗮𝘁𝗺𝗲𝗱𝗲𝗹𝗶𝗺 𝗺𝗶 ?

📌Herkes bir kişiye 158 adet "YA MUCİB" okuyacak
📌Kişi kendisine 181 adet okuyacak

💚LİSTEMİİZ💚

A arkadasimes
Alp_BuRc Alp_BuRc
SoLeiL12 SoLeiL12
Ssevincli Ssevincli
Ssevincli Ssevincli (ablası)
@Harlofia
burcusami burcusami
R rana20
Yorgunkus Yorgunkus
Life light Life light
Kunfeyekunnn Kunfeyekunnn
mavispreyboya mavispreyboya
ohbb ohbb
H HaklisinHocam
flamel flamel

M Maviayyy 👉NİYETİNE

Umut_2019 Umut_2019 👉NİYETİNE

🐞DUASI🐞

Ya Rabbi Mesude kızı Sahire Gökçe kuluna Hidayet ver. Hayırlı karlar hayırlı riziklar ver. Bolluk bereket nasip eyle. Sağlık sıhhat nasip eyle. Daha sağlıklı olsun. Devam eden dava sürecini hızlandır. Hayırlı sonuçlar almayı nasip eyle. Alacaklarını tahsil etmeyi tez zamanda nasip eyle. Amin Amin Amin

K kadinsalmeseleler
Oriana Oriana
M Maviayyy Umut_2019 Umut_2019 için okudum. Allah kabul etsin inşallah @Harlofia

📌Herkes bir kişiye 158 adet "YA MUCİB" okuyacak
📌Kişi kendisine 181 adet okuyacak

💚LİSTEMİİZ💚

A arkadasimes
Alp_BuRc Alp_BuRc
SoLeiL12 SoLeiL12
Ssevincli Ssevincli
Ssevincli Ssevincli (ablası)
@Harlofia
burcusami burcusami
R rana20
Yorgunkus Yorgunkus
Life light Life light
Kunfeyekunnn Kunfeyekunnn
mavispreyboya mavispreyboya
ohbb ohbb
H HaklisinHocam
flamel flamel

M Maviayyy 👉NİYETİNE

Umut_2019 Umut_2019 👉NİYETİNE

🐞DUASI🐞

Ya Rabbi Mesude kızı Sahire Gökçe kuluna Hidayet ver. Hayırlı karlar hayırlı riziklar ver. Bolluk bereket nasip eyle. Sağlık sıhhat nasip eyle. Daha sağlıklı olsun. Devam eden dava sürecini hızlandır. Hayırlı sonuçlar almayı nasip eyle. Alacaklarını tahsil etmeyi tez zamanda nasip eyle. Amin Amin Amin

K kadinsalmeseleler
Oriana Oriana
M Maviayyy ve Umut_2019 Umut_2019 iöin okudum allah kabul etsin benımde duam hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak @Harlofia 💐

@Harlofia canım ben hesabımı kapatacam şimdilik Rabbim hepimizin dualarını hayırlsı ile kabul etsin hakkım varsa helal olsun sizde helal edin

Kendim ve diğer arkadas için okudum rabbim dualarımızı kabul etsın ınsallah🤲🏻🤲🏻💜 @Harlofia

X