𝗗𝘂𝗮𝗹𝗮𝗿ı𝗺ı𝘇ı𝗻 𝗸𝗮𝗯𝘂𝗹ü 𝗶𝗰𝗶𝗻 𝟯𝟬𝟮𝟱 "𝗬𝗔 𝗠𝗨𝗖𝗜𝗕" 𝘇𝗶𝗸𝗿𝗶 𝗵𝗮𝘁𝗺𝗲𝗱𝗲𝗹𝗶𝗺 𝗺𝗶 ?

Sareben

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2021
762
925
20
Bu ismin manası duaları kabul edendir.cenab-Hak,canlı cansız,dilli-dilsiz akıl ve şuur sahibi veya buna kabiliyeti olmayan bütünmahlukatın istek ve ihtiyaçlarını onlardan daha iyi bilir ve görür.Kullardan biri ister hal diliyle,ister konuşma dili ile bir istek ve ihtiyacını arz edip istekde bulunursa,kulunun duasını işitir ve istegine cevap verir.Ancak hemen herkes tarafından aceleci bir tutum neticesi “dua ettim ama kabul olmadı”şeklindeki itirazı,doğru bir itiraz değildir.Çünkü kabul etmek ayrı,cevap vermek ayrıdır.Yüce Allah şöyle buyuruyor”en güzel isimler Allah’ın dır;o’na onlarla dua edin.onun için “mücib” ismi ile dualrın kabulü makbuldür.
Bu ismin zikri(55) dir.Zikir saati müşteri günü perşembe deniliyor.ebced edeğerine göre.
saatinde gereği gibi zikreden kimse Yüce Allah’dan ne dilerse olur.perşembe günü okuncaksa gündüz saati (saat 1) müşteri saati,gece okunacaksa saat 6 dır.Ulaşmak istediği şey haram yada günah olmadığı takdirde isteğine kavuşur.

EBCED DEĞERİ:55 👉 biz etkisini güçlendirmek için sayıyı kendisiyle çarparak 55×55=3025 şeklinde okuyacağız
📌Her gün bir kişiye okunucak
📌3025 kişi sayısına bölünerek herkesin günlük okuyacağı miktar belirlenicek
📌Herkes günü gelen kişinin niyetine 158 adet "YA MUCİB" okuyacak
📌Kişi kendisine 181 adet okuyacak
📌Kendinize edilmesini istediğiniz duanız varsa eğer özelden bana bildirirlerse paylaşabilirim
📌Genel niyetimiz dualarımızın kabulü
📌Her gün en geç 23.00 a kadar bildirim yapmaya özen gösterelim
📌KUMBARAMIZ:252

💚LİSTEMİİZ 💚
A arkadasimes 🌼3025 tamamlandı🌼
Alp_BuRc Alp_BuRc 🌼3025 tamamlandı🌼
SoLeiL12 SoLeiL12 🌼3025 tamamlandı🌼
Ssevincli Ssevincli 🌼3025 tamamlandı🌼
Ssevincli Ssevincli (ablası)🌼3025 tamamlandı🌼
@Harlofia 🌼3025 tamanlandı🌼
burcusami burcusami 🌼3025 tamamlandı🌼
R rana20 🌼3025 tamamlandı🌼
Yorgunkus Yorgunkus 🌼3025 tamamlandı
Life light Life light 🌼3025 tamamlandı🌼
Kunfeyekunnn Kunfeyekunnn 🌼3025 tamamlandı🌼
mavispreyboya mavispreyboya 🌼3025 tamamlandı🌼
ohbb ohbb 🌼3025 tamamlandı🌼
H HaklisinHocam 🌼3025 tamamlandı🌼
flamel flamel 🌼3025 tamamlandı🌼
M Maviayyy 🌼3025 tamamlandı🌼
Umut_2019 Umut_2019 🌼3025 tamamlandı🌼
K kadinsalmeseleler 🌼3025 tamamlandı🌼
Oriana Oriana 🌼3025 tamamlandı🌼

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar katılabiliceğini düşüdüğünüz kişiler de varsa etiketleyebilir misiniz

Bu ismin manası duaları kabul edendir.cenab-Hak,canlı cansız,dilli-dilsiz akıl ve şuur sahibi veya buna kabiliyeti olmayan bütünmahlukatın istek ve ihtiyaçlarını onlardan daha iyi bilir ve görür.Kullardan biri ister hal diliyle,ister konuşma dili ile bir istek ve ihtiyacını arz edip istekde bulunursa,kulunun duasını işitir ve istegine cevap verir.Ancak hemen herkes tarafından aceleci bir tutum neticesi “dua ettim ama kabul olmadı”şeklindeki itirazı,doğru bir itiraz değildir.Çünkü kabul etmek ayrı,cevap vermek ayrıdır.Yüce Allah şöyle buyuruyor”en güzel isimler Allah’ın dır;o’na onlarla dua edin.onun için “mücib” ismi ile dualrın kabulü makbuldür.
Bu ismin zikri(55) dir.Zikir saati müşteri günü perşembe deniliyor.ebced edeğerine göre.
saatinde gereği gibi zikreden kimse Yüce Allah’dan ne dilerse olur.perşembe günü okuncaksa gündüz saati (saat 1) müşteri saati,gece okunacaksa saat 6 dır.Ulaşmak istediği şey haram yada günah olmadığı takdirde isteğine kavuşur.

EBCED DEĞERİ:55 👉 biz etkisini güçlendirmek için sayıyı kendisiyle çarparak 55×55=3025 şeklinde okuyacağız
📌Her gün bir kişiye okunucak
📌3025 kişi sayısına bölünerek herkesin günlük okuyacağı miktar belirlenicek

KATILIMLARINIZI BEKLİYORUM KIZLAR NE KADAR ÇOK OLURSAK HATMETMEMİZ O KADAR KOLAY OLUCAKTIR
Bende varım inşallah cnm

X