Dualarda Buluşmak İsteyenler...

hımmm... anladıııım... o zaman birleştiririz dualarımızı bak forma yazdım dur buraya da yazayım benim mucizemi...

İz testeğiysune Rabbeküm festecabe leküm enniy mümiddüküm Bi elfin minel Melaiketi murdifiyn;
Hani siz Rabbinizden yardım istiyordunuz da: “Muhakkak ki ben, birbiri ardınca, birbirine tabi bin melek ile (B sırrınca) size imdat edeceğim” diye size icabet etmişti. enfal suresi 9. ayet...
kızlar paylaşmak istedim ... şahane bir ayet... hepsi gibi... mucize kitabımın bütün ayetleri mucize... okudukca hayatımıza mucizeler doluyor... okuma sayısı 19 .... araştırın... sevgileeeer. Rabbim kabul etsin inşallah dualarınızda olmak dileği ile.

İz testeğiysune Rabbeküm festecabe leküm enniy mümiddüküm Bi elfin minel Melaiketi murdifiyn;
Hani siz Rabbinizden yardım istiyordunuz da: “Muhakkak ki ben, birbiri ardınca, birbirine tabi bin melek ile (B sırrınca) size imdat edeceğim” diye size icabet etmişti. enfal suresi 9. ayet...

kızlar paylaşmak istedim ... şahane bir ayet... hepsi gibi... mucize kitabımın bütün ayetleri mucize... okudukca hayatımıza mucizeler doluyor... okuma sayısı 19 .... araştırın... sevgileeeer. Rabbim kabul etsin inşallah dualarınızda olmak dileği ile.

Aminn aminn canımm..
Bu okumalar kalabalıklaşınca az olur. Oyüzden çoğaltacağız herkes bi toplansın..
Bende şansa bugün relg oldum:)

1402145712_la-havle-ve-la-kuvvete-duasi.jpg

"La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim"

“Bütün güç ve kuvvet, yalnızca en Yüce ve en Büyük olan Allah’ın (c.c.) yardımıyla elde edilir.”

kızlar bu duayı namazlarınızdan sonra tespih edin.. Faydasını göreceksiniz:)
Sıkıldığınız, öfkelendiğiniz, daraldığınız anlarda ferahlarsınız..

Canim ben listeye katilmak isteyenleri ekledim
Eyno
Yase
Alara
Acmilla
Sub
Kuddus
Ben
Eua sende katilirsan ben daha okumaya baslayamadim portakales canim sama biraz verebilir im isteesen

Bunuda herkes

Bunuda duamizi yaparken okuyalim

Günaydınn öncelikle topik hayırlı olsun. Umarım hepimizin duaları kabul olur..
Arkadaşlar 313 adet fatiha ve ayetel kürsi paylaşıldı. Listedekiler 39tane okuyacak diye biliyorum. Acaba değişti mi Herkes kendi başına mı okuyor tamamını
Canim topik adina ve pembe umut kardesimiz icin 313 fatiha ve 313 ayetel kursiyi 8kisi paylastik

Eyno
Yase
Alara
Acmilla
Sub
Kuddus
Ben
Eua sende katilirsan ben daha okumaya baslayamadim portakales canim sama biraz verebilir im isteesen

Canim ben dün 82 tane fatiha okudum benden topige ve pembe umut arkadasimiza sifa niyetine gitsin. Bugun relg oldugum icin okuyamam daha.

Eyno
Yase
Alara
Acmilla
Sub
Kuddus
Ben
aa aşkolsun kırıldım ben daha ilk sayfadan yazdım buralardayım artık diye beni eklememişsin ....:mad::KK42:

[QUOTEmber: 502074"]Dun 313 fatiha 313 ayetel kursi okumustum. Okuyanlar listede olmuyor mu[/QUOTE]
Canim biz gene bolustuk ama persembeyi cumaya baglayan vece duasini yapcaz sende o anda bize katilir bagislarsin okuduklarini.biz herkes ibade etmis olsun diller ve gonuller birlessin diye paylastik.maksat rabbimizin o guzel nazarini uzerimize cekmek ve dualarimizin kabulunu saglamak

X