Dualarda Buluşmak İsteyenler...

Canlarim yaa Allah dualarimizi kabul etsin eline koluna saglik portakalim Allah hepimize ön saglik sonrada saglikli hayirli evlatlar nasipetsin cokkk sevdim yeni topigimiziiii Masallah

Merhaba portakalım .. Ben de buradayım.. 313 Fatiha ve 313 Ayetel Kürsü okuyacağım ben de..
Hala başlamadım ne zaman okuyacaksam artık ama Allah izin verirse yetiştireceğim..

Herkese yeni gunden gunaydinlarr...
Burda edilen dualar insl rabbimin katinda hayirlarla Kabul etsin..bende saglikli hayirli evlatlar istiyorum mevlamdan .dualarimiz kabul olsun.buralar annelerle dolsun inslh.

Günaydınnn kızlarr:)
Henüz bir liste yok önce bi kalabalıklaşalım ondan sonra büyük sayılı duları paylaşırız..
313'ler herkes tek başına okuyabileceği için Perşembe akşamına kadar niyetlenip okuyalım:)
Geceside topluca dularda buluşalım:)

kızlar neye karar verdiniz

Canım ben bugün relg oldum:)
O yüzden benim adıma da dua edersınız ama perşembe gecesine belki katılırım:)

Şİmdi şöyle program kalabalıklaşana kadar..
313 Fatiha
313 Ayetel kürsi okuyor herkes niyet belli zaten (isimler aklınızdaysa söylersiniz sonra da isteyen bütün kadın ve erkeklere anne baba olmayı hayırlı kılmasını dileyelim) o kalpleri bilir:)
Sonra perşembe gecesi 12 de topluca 2 rekat namaz ardından dua edeceğiz. Maksat dualarda buluşmak :)

Canım ben bugün relg oldum:)
O yüzden benim adıma da dua edersınız ama perşembe gecesine belki katılırım:)

Şİmdi şöyle program kalabalıklaşana kadar..
313 Fatiha
313 Ayetel kürsi okuyor herkes niyet belli zaten (isimler aklınızdaysa söylersiniz sonra da isteyen bütün kadın ve erkeklere anne baba olmayı hayırlı kılmasını dileyelim) o kalpleri bilir:)
Sonra perşembe gecesi 12 de topluca 2 rekat namaz ardından dua edeceğiz. Maksat dualarda buluşmak :)
herkes 313 er adet okuyacak değilmi

herkes 313 er adet okuyacak değilmi
Günaydınn öncelikle topik hayırlı olsun. Umarım hepimizin duaları kabul olur..
Arkadaşlar 313 adet fatiha ve ayetel kürsi paylaşıldı. Listedekiler 39tane okuyacak diye biliyorum. Acaba değişti mi Herkes kendi başına mı okuyor tamamını

Günaydınn öncelikle topik hayırlı olsun. Umarım hepimizin duaları kabul olur..
Arkadaşlar 313 adet fatiha ve ayetel kürsi paylaşıldı. Listedekiler 39tane okuyacak diye biliyorum. Acaba değişti mi Herkes kendi başına mı okuyor tamamını

Canım o listeyi ben bilmiyorum.
Siz öyle bölüştüyseniz öyle okuyun listede olmayanlar kendi okusun. Zaten çabuk bitiyor zor olmaz.
Herkes buraya dua için bi toplansın diye bekliyorum ondan sonra tefriciye ve yasin'e filan başlarız:)
Kişiye özel okuruz gerekirse. Kalabalik olursak daha kolay olur.

Siz öyle bölüştüyseniz öyle okuyun listede olmayanlar kendi okusun. Zaten çabuk bitiyor zor olmaz.
Herkes buraya dua için bi toplansın diye bekliyorum ondan sonra tefriciye ve yasin'e filan başlarız:)

Tamamdır o zaman:) ben de gücümün yettiğince dualara katılacağım.. Çok mutlu oldum bu topiğe... Umarım hepimize uğurlu gelecek:)

Tamamdır o zaman:) ben de gücümün yettiğince dualara katılacağım.. Çok mutlu oldum bu topiğe... Umarım hepimize uğurlu gelecek:)

İnşallah canım..
İçi daralan sıkılana öncelik veririz elbet ferahlar rahatlatırız dualarımızla..
Bize istemek düşer rabbim büyük:))

Canım ben şunu anlamadim herkes kendinemi okuyor

Canim herkes, herkes adina okuyor. Fark etmez duanın kısıtlaması yok neticede.
Rabbim bana ve arkadaşlarıma ve isteyenlere anne baba olmayı hayırlı kıl ve nasip et gibi dua edilebilir..İçinizden nasıl geliyorsa canım..

HAYATIM SULEPELİN YAPTI LİSTEYİ SEN YOKTUN... 39 AR TANE OKUYORUZ... BU PERŞEMBEYİ CUMAYA BAĞLAYAN GECE DUA EDECEĞİZ 39 fATİHA VE 39 Ayetel Kürsi

HAYATIM SULEPELİN YAPTI LİSTEYİ SEN YOKTUN... 39 AR TANE OKUYORUZ... BU PERŞEMBEYİ CUMAYA BAĞLAYAN GECE DUA EDECEĞİZ 39 fATİHA VE 39 Ayetel Kürsi

Tamam canım onu anladım problem yok..
Liste burda yer almadıgı için listede olmayan arkadaşlar 313 tane okuyacak sonra perşembe hep beraber dua edeceğiz:)

X