Dualarda buluşalım

Günlük kac adet okunuyor 1 kisiye mi okuma gerceklestiriliyor? Bilgi verirseniz bende dahil olmak isterim
1 kişinin duası 1 haftada bitiyor sayılar hergün degişiyor

*** 1.GÜN ( 50 )
*** 2.GÜN (170 )
*** 3.GÜN (220)
*** 4.GÜN (313)
*** 5.GÜN (50)
*** 6.GÜN (170)
****7.GÜN (313)
bu sayılar kişilere pay edilecek

ay sıra bana geldi ama ben özel günümdeyim allahım sen kardeşime sınavlarında yardım et, aileme sağlık sıhhat ver, hayırlı uzun ömürler ver allahım taşıyamayacagımız dertler verme babama bol kazançlı işler ver , hakkımızda herşeyi hayırlı eyle hayırlı kısmetler nasip eyle bur da ki okuyan arkadaşlarımızın ne duaları varsa kabul eyle amin S Sargoz duam hazır canım şimdiden ağızlarınıza sağlık

Ne guzel.yuregin var senin.oyle aminnn aminn aminnn cokca amin ecmain

1.gece 50 tane okunacak
kişi başına düşen sayı :
smileyy için okuyacagız
1- G guzbahar
2- R revanche
3- E Elaray
4- smileyy mazaretli
5- kubdef mazaretli
6- S Sargoz
7- D deryaderya
8- K KumkatNedir
smileyy in duası:allahım sen kardeşime sınavlarında yardım et, aileme sağlık sıhhat ver, hayırlı uzun ömürler ver allahım taşıyamayacagımız dertler verme babama bol kazançlı işler ver , hakkımızda herşeyi hayırlı eyle hayırlı kısmetler nasip eyle bur da ki okuyan arkadaşlarımızın ne duaları varsa kabul eyle amin
regl döneminde olanlar veya mazareti bitenler bildirsin

Niyeti belirtip 50 tane okuyoruz her gun bir baska kisi icin okunuyor demi :)

1 kişinin duası 1 haftada bitiyor sayılar hergün degişiyor

*** 1.GÜN ( 50 )
*** 2.GÜN (170 )
*** 3.GÜN (220)
*** 4.GÜN (313)
*** 5.GÜN (50)
*** 6.GÜN (170)
****7.GÜN (313)
bu sayılar kişilere pay edilecek
Tamam canm ekle benide sana zahmet ben zaten hep buralardaym günlük okurum

ya se min canm bak bizim bi ara okumayi planladigimz ama benm bir türlü tamamlayadigim 7 günlük ayetel kürsi okumasi.liste acikms şuan katilmak istersn diye etiketlym dedm

Liste hep acik mi bu arada ? Yani isteyen istediği zaman gelip dahil olabiliyor mu listeye
Hayir kapali ama cok yarim birakan oldu o yuzden biraz karisti ama kapali artik 2kisi kalsada bitecek dua Allah in izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…