Dualarda buluşalım

1. gün 50 tane okunacak yani kişi başına 7 duası okunan 8 okuyacak
2. gün 170 tane okunacak yani kişi başına 24 duası okunan 26 okuyacak
3.gün 220 tane okunacak yani kiş başına 31 duası okunan 34 okuyacak
4.gün 313 tane okunacak yani kişi başına 44 duası okunan 49 okunacak
5.gün 50 tane okunacak yani kişi başına 7 duası okunan 8 okuyacak
6.gün 170 tane okunacak yani kişi başına 24 duası okunan 26 okuyacak
7.gün 313 tane okunacak yani kişi başına 44 duası okunan 49 okuyacak

ilk 7 kişinin duası bitince yeni liste hazırlanacak ancak ilk listedekiler giremeyecektir
Canim bende.katilmak.istyorum 7 kisi felan olmasi gerek denmis aciklarmisiniz rica etsem:KK55:

Canim bende.katilmak.istyorum 7 kisi felan olmasi gerek denmis aciklarmisiniz rica etsem:KK55:
7 ve ya daha fazla ama önemli olan devamlı ve düzenli okuma yapmak girip 2 3 gün okuyup sonra bırakanlaar oldu çok zorlandık devamlı okuyacaksan ekleyeyim bu geceden başla

7 ve ya daha fazla ama önemli olan devamlı ve düzenli okuma yapmak girip 2 3 gün okuyup sonra bırakanlaar oldu çok zorlandık devamlı okuyacaksan ekleyeyim bu geceden başla
Bebegimbu topigi gormeden nce yani dun basladim zaten 33 defa okudum hergun okuycaktim zaten simdi benim icin daha iyi oldu ne kdar okuycagimi belirtirseniz okurum tabiki nasil niyetlencez felan :110:

Bebegimbu topigi gormeden nce yani dun basladim zaten 33 defa okudum hergun okuycaktim zaten simdi benim icin daha iyi oldu ne kdar okuycagimi belirtirseniz okurum tabiki nasil niyetlencez felan :110:
sayı biraz sonra belli olur tatlım

X