Dualarda buluşalım

ay sıra bana geldi ama ben özel günümdeyim :KK34: allahım sen kardeşime sınavlarında yardım et, aileme sağlık sıhhat ver, hayırlı uzun ömürler ver allahım taşıyamayacagımız dertler verme babama bol kazançlı işler ver , hakkımızda herşeyi hayırlı eyle hayırlı kısmetler nasip eyle bur da ki okuyan arkadaşlarımızın ne duaları varsa kabul eyle amin :KK36: S Sargoz duam hazır canım şimdiden ağızlarınıza sağlık:KK36::KK36:

Canim okudum ALLAH KABUL ETSIN :KK54:Rabbim utandirmasin.hakkinda hayrli kapilar acisin icinde ne.muradin varsa kabul olsun insaAllah hayirli geceler:KK68:

1.gece 50 tane okunacak
kişi başına düşen sayı :8
smileyy smileyy için okuyacagız
1- G guzbahar okudu
2- R revanche okudu
3- E Elaray okudu
4- smileyy smileyy mazaretli
5- kubdef kubdef mazaretli
6- S Sargoz okudu
7- D deryaderya
8- K KumkatNedir okudu
10- esmerm91 esmerm91 okudu
smileyy smileyy in duası:allahım sen kardeşime sınavlarında yardım et, aileme sağlık sıhhat ver, hayırlı uzun ömürler ver allahım taşıyamayacagımız dertler verme babama bol kazançlı işler ver , hakkımızda herşeyi hayırlı eyle hayırlı kısmetler nasip eyle bur da ki okuyan arkadaşlarımızın ne duaları varsa kabul eyle amin
regl döneminde olanlar veya mazareti bitenler bildirsin

Kizlar son 15 dk okuma icin okuyup bildirim yapmayanlar sabah yapsn 6 dan sonra okuma yapilmiyr

Mazareti biten yada baslayanlar bildirsin kizlar ons gore sayi pay edecegim

1.gece tamamlandı
2. gece 170 tane okunacak
kişi başına düşen sayı :24 bi kişi 26 okuyacak
kumbara :42
smileyy smileyy için okuyacagız
1- G guzbahar
2- R revanche
3- E Elaray
4- smileyy smileyy mazaretli
5- kubdef kubdef mazaretli
6- S Sargoz
7- D deryaderya
8- K KumkatNedir
10- esmerm91 esmerm91
smileyy smileyy in duası:allahım sen kardeşime sınavlarında yardım et, aileme sağlık sıhhat ver, hayırlı uzun ömürler ver allahım taşıyamayacagımız dertler verme babama bol kazançlı işler ver , hakkımızda herşeyi hayırlı eyle hayırlı kısmetler nasip eyle bur da ki okuyan arkadaşlarımızın ne duaları varsa kabul eyle amin
regl döneminde olanlar veya mazareti bitenler bildirsin

Canim internetim bitiyor giremeyebilirm yanliz bilgin olsun sayi bilmedgim icin en assgi 40 tane okur yatarim okumadim sanmayin olurmu giremzsem bilginiz olsun

X