Dualarda buluşalım

ayrıca bana ne öğretmeye çalışıyorsun? ben okuduklarım 50 şer tane okudum gönül işiymiş sağol bilmiyodum
Tamam kuzum uzatmanin manasi yok bi kac gundur siteye girdigin halde buraya cevap yazmaman kizlari huzursuz etti o kadar esin kaza gecirmis bunu 2 gun once soyleyebilirdin sonucta neyse kusura bakma

Tugcemustafa sana birsey demeyecektim ama dayanamadim. Ne bicim konuşuyorsun buradaki insanlarla. Evet gönül işi bu. Gecmis olsun esin adina üzüldüm. Fakat esin hasta iken sadece bu sayfaya mi giremiyosum? Diger sayfalara girince esin yanliz kalmıyor sanırım. Buradaki insnlarin sana ne demelerini bekliyosun aferin bizi yari yolda bıraktın iji gun boyinca ama gelio burada tavir alabilirsin demelerini mi? Burada gelmissin S Sargoz ya laf cakiyorsun bide. Peki sen biliyor musun S Sargoz ve diğerleri hangi sartlarda girip buraya yaziyor. Kul hakkidir bu senin yaptığın. Hea simdi sen bana da sana ne dersin çünkü haksiz insanin savunmasidir o. Ama sana temenni veriyorum yazdigin yazilari okuyup uzatmayacagim.

Kuzum haklisin ama uzatmayalim ben arkadsa ozelden yazdim canim

1.gece tamamlandi.
2.gece tamamlandi.
3.gece 313 okunacak
Kisi basina 62
Duasi okunan kisi 63 okuyacak 313 olsun diye 2 tane daha okunacak
R revanche için okuyoruz
1- G guzbahar
2- R revanche
3- E Elaray
4- smileyy biraz rahatsiz okuma yapamayacak
5- kubdef
6- S Sargoz
R revanche nin duası:Allahım, sen oğluma, bana, eşime ve sevdiklerime sağlık sıhhat ver. Eşim ve bana hayırlı bir iş nasip eyle, biran önce kendi yuvamizı kurmamiza, borclarimizdan kurtulmamiza yardim et, arkadasimin bebegine de tez zamanda şifa ver yarabbim. Burada benim icin dua eden tum arkadaslarimin da dualarini kabul et. Amin

Okuyorum S Sargoz

1.gece tamamlandi.
2.gece tamamlandi.
3.gece 201okunacak
Kisi basina 34
Duasi okunan kisi 35 okuyacak
R revanche için okuyoruz
1- G guzbahar
2- R revanche
3- E Elaray
4- smileyy biraz rahatsiz okuma yapamayacak
5- kubdef
6- S Sargoz
R revanche nin duası:Allahım, sen oğluma, bana, eşime ve sevdiklerime sağlık sıhhat ver. Eşim ve bana hayırlı bir iş nasip eyle, biran önce kendi yuvamizı kurmamiza, borclarimizdan kurtulmamiza yardim et, arkadasimin bebegine de tez zamanda şifa ver yarabbim. Burada benim icin dua eden tum arkadaslarimin da dualarini kabul et. Amin[/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…