Dualarda buluşalım

çıkar beni siz size devam edin oldu mu
Kuzum listeden cikaracagiz diye birsey soylemedim kacgundur idare ediyoruz eger rahatsizsan ve ya mazaretin varsa yine yardimci olur idare ederiz sorun bu degil bi kacgundur etiketliyorum ama sayfaya girdigin halde bi kere bile buraya yazmadin simdi biz mi yani ben mi hatali oldum diger listemizde rahatsiz olan bi kardesimiz var o mazaretini hergun bildiriyor ve biz onu idare ediyoruz

1.gece tamamlandi.
2.gece tamamlandi.
3.gece 313 okunacak
Kisi basina 52
Duasi okunan kisi 53 okuyacak
R revanche için okuyoruz
1- G guzbahar
2- R revanche
3- E Elaray
4- smileyy smileyy
5- kubdef kubdef
6- S Sargoz
R revanche nin duası:Allahım, sen oğluma, bana, eşime ve sevdiklerime sağlık sıhhat ver. Eşim ve bana hayırlı bir iş nasip eyle, biran önce kendi yuvamizı kurmamiza, borclarimizdan kurtulmamiza yardim et, arkadasimin bebegine de tez zamanda şifa ver yarabbim. Burada benim icin dua eden tum arkadaslarimin da dualarini kabul et. Amin.

S Sargoz ben bugunki listeyi okuyamiycagim gril olmusum yatiyorum canim kusura vakmayin yarin ki listeyi okurum ama mutlaka tekrardan kusura bakmayin

1.gece tamamlandi.
2.gece tamamlandi.
3.gece 313 okunacak
Kisi basina 62
Duasi okunan kisi 53 okuyacak 313 olsun diye 2 tane daha okunacak
R revanche için okuyoruz
1- G guzbahar
2- R revanche
3- E Elaray
4- smileyy smileyy biraz rahatsiz okuma yapamayacak
5- kubdef kubdef
6- S Sargoz
R revanche nin duası:Allahım, sen oğluma, bana, eşime ve sevdiklerime sağlık sıhhat ver. Eşim ve bana hayırlı bir iş nasip eyle, biran önce kendi yuvamizı kurmamiza, borclarimizdan kurtulmamiza yardim et, arkadasimin bebegine de tez zamanda şifa ver yarabbim. Burada benim icin dua eden tum arkadaslarimin da dualarini kabul et. Amin.

1.gece tamamlandi.
2.gece tamamlandi.
3.gece 313 okunacak
Kisi basina 62
Duasi okunan kisi 53 okuyacak 313 olsun diye 2 tane daha okunacak
R revanche için okuyoruz
1- G guzbahar
2- R revanche
3- E Elaray
4- smileyy smileyy biraz rahatsiz okuma yapamayacak
5- kubdef kubdef
6- S Sargoz
R revanche nin duası:Allahım, sen oğluma, bana, eşime ve sevdiklerime sağlık sıhhat ver. Eşim ve bana hayırlı bir iş nasip eyle, biran önce kendi yuvamizı kurmamiza, borclarimizdan kurtulmamiza yardim et, arkadasimin bebegine de tez zamanda şifa ver yarabbim. Burada benim icin dua eden tum arkadaslarimin da dualarini kabul et. Amin

se
Ne kadar çirkin bir üslubunuz var. Kimse size zorla dua okuyun demiyor zaten bu is gönul isi. Gonulsuz yapilan dua kabul olur mu? Haber vermiyorsaniz bu sizin hataniz. Okumayacagim deseydiniz keske. Bu muhabbetlere hic gerek kalmazdi.
sen benimle ne biçim konuşuyosun be benim uslubumdan sanane senle muhatap olan kim bende şimdi girip helalleşcektim şu yazıyı görünce çıldırdım sen kimsin be ben S Sargoz ya msj attım eşim rahatsızlandı diye sana noluyo!

se

sen benimle ne biçim konuşuyosun be benim uslubumdan sanane senle muhatap olan kim bende şimdi girip helalleşcektim şu yazıyı görünce çıldırdım sen kimsin be ben S Sargoz ya msj attım eşim rahatsızlandı diye sana noluyo!
Tamam canim kusura bakma sonucta o arkads da digerleri de senin yerine okuma yaptilar bu kadar kizacak bisey yok yanlis anlamissin konu kapandi gitti

Ne kadar çirkin bir üslubunuz var. Kimse size zorla dua okuyun demiyor zaten bu is gönul isi. Gonulsuz yapilan dua kabul olur mu? Haber vermiyorsaniz bu sizin hataniz. Okumayacagim deseydiniz keske. Bu muhabbetlere hic gerek kalmazdi.
ayrıca bana ne öğretmeye çalışıyorsun? ben okuduklarım 50 şer tane okudum gönül işiymiş sağol bilmiyodum

X