Dualarda buluşalım

Kubdef arkadsimiz ceza aldigi icin kisi basina 34 dusuyor bu gece 170 okuyacagiz

1.gece tamamlandi.
2.gece tamamlandi.
3.gece tamamlandi.
4.gece tamamlandi.
5.gece 170 tane okunacak
Kisi basina 34
R revanche için okuyoruz
1- G guzbahar
2- R revanche
3- E Elaray
4- smileyy
5- kubdef mazaretli
6- S Sargoz
R revanche nin duası:Allahım, sen oğluma, bana, eşime ve sevdiklerime sağlık sıhhat ver. Eşim ve bana hayırlı bir iş nasip eyle, biran önce kendi yuvamizı kurmamiza, borclarimizdan kurtulmamiza yardim et, arkadasimin bebegine de tez zamanda şifa ver yarabbim. Burada benim icin dua eden tum arkadaslarimin da dualarini kabul et. Amin

1.gece tamamlandi.
2.gece tamamlandi.
3.gece tamamlandi.
4.gece tamamlandi.
5.gece 170 tane okunacak
Kisi basina 34
R revanche için okuyoruz
1- G guzbahar okudu
2- R revanche okudu
3- E Elaray
4- smileyy
5- kubdef mazaretli
6- S Sargoz mazaretli G guzbahar
R revanche nin duası:Allahım, sen oğluma, bana, eşime ve sevdiklerime sağlık sıhhat ver. Eşim ve bana hayırlı bir iş nasip eyle, biran önce kendi yuvamizı kurmamiza, borclarimizdan kurtulmamiza yardim et, arkadasimin bebegine de tez zamanda şifa ver yarabbim. Burada benim icin dua eden tum arkadaslarimin da dualarini kabul et. Amin

1.gece tamamlandi.
2.gece tamamlandi.
3.gece tamamlandi.
4.gece tamamlandi.
5.gece 170 tane okunacak
Kisi basina 34
R revanche için okuyoruz
1- G guzbahar okudu
2- R revanche okudu
3- E Elaray okudu
4- smileyy okudu
5- kubdef mazaretli
6- S Sargoz mazaretli G guzbahar

canım şehir dışına çıkacağım için girip bildirim yapmam imkansız. şimdiden okundu bilin gece okumalarımızın. telefondan yazmak çok zor. sayıları kontrol edip öyle okuyacağım. onda sıkıntı yok. sadece bildirim yapamayacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…