Dualarda buluşalım

kusura bakma 5. veya 6. kez yine özürdilerim demekki ben hata yaptım konu içinde 1. sayfadan bu sayfatya kadar hiç yazmayarak 2 3 gündür internette ve telde sorun oldugu belirttim ama neyse yine ÖZÜRDİLERİM bizim burada işgüzar diye başaksının işine karışana denir kusura bakma yine çok çok ama çok özürdilerimm

Sen işini bir şekilde zamanında yapsaydın ben yardımcı olma gereği duymayacaktım... Benim senin ya da başkasının işine karışma amacım yoktu, olmaz da zaten. Yanlış anlaşıldıysam kusura bakma, ne diyeyim...

Niyetim en kisa zamanda kizima kavuşmak vekaleti ile. Ve hayırlısiyla eski eşimle tekrardan beraber olmak. Önce kizima sonra yuvama ve eşime kavuşmak insallah

Sen işini bir şekilde zamanında yapsaydın ben yardımcı olma gereği duymayacaktım... Benim senin ya da başkasının işine karışma amacım yoktu, olmaz da zaten. Yanlış anlaşıldıysam kusura bakma, ne diyeyim...
asıl sen kusura bakma hata benim ben bile isteye planlayarak cevap yazmadım biri yazsında sorun çıkarayım diye özürdilerim uyani daha ne diyeyim bilmiyorum yine özürdilerim şimdi ev işleriyle ilgilenmem lazım sende çok yogunum demiştin çıkarken senin zamanını almayayım gerçekten özürdilerim artık meseleyi kapatalım istersen

asıl sen kusura bakma hata benim ben bile isteye planlayarak cevap yazmadım biri yazsında sorun çıkarayım diye özürdilerim uyani daha ne diyeyim bilmiyorum yine özürdilerim şimdi ev işleriyle ilgilenmem lazım sende çok yogunum demiştin çıkarken senin zamanını almayayım gerçekten özürdilerim artık meseleyi kapatalım istersen

Sen bir şekilde zamanında cevap yazmayınca kim ne kadar okuyacağını bilemedi, yönetici olarak ya kuralları tam açık yazabilirdin en başında ya da soruna anında çözüm bulabilirdin, mazeretin de olsa sen cevap yazmayınca sonuç itibariyle bir belirsizlik oldu haliyle, sen olmayınca da herhalde müsait değil diye kendi içimizde çözmek durumunda kaldık, ne yapılabilirdi ki başka, sen tavır gösterene kadar da sorun yoktu kimse açısından, büyütecek ne vardı bu kadar, anlamadım gerçekten. İyi günler.

geçmiş sayfalara baktım da sen bana hiç fırsat vermemişsinki 3 4 sat beklerdin yada 1 2 saat baktın yazmıyorum o zaman olurdu deiğn ama bilgisyarın başında beklemiyorum ki bende sandım ki aradan zamn geçince yazmışsın

geçmiş sayfalara baktım da sen bana hiç fırsat vermemişsinki 3 4 sat beklerdin yada 1 2 saat baktın yazmıyorum o zaman olurdu deiğn ama bilgisyarın başında beklemiyorum ki bende sandım ki aradan zamn geçince yazmışsın

İlkine cevap yazmadın, o şekilde uygulandı kimse ses çıkarmadı. Ses çıkmayınca sayılar değişince ben de yardımcı olmak için yine yazdım. Yine ses çıkmadı. Benim yazdığım kesin kural değil ya. Öyle değil şöyle olmalı deseydin o zaman.

bu konunun okumalarına saat 23 den sonra bakıyorum yani okumalara öncesinde ev çocuk iş ve diger konuyla ilgileniyorum

İlkine cevap yazmadın, o şekilde uygulandı kimse ses çıkarmadı. Ses çıkmayınca sayılar değişince ben de yardımcı olmak için yine yazdım. Yine ses çıkmadı. Benim yazdığım kesin kural değil ya. Öyle değil şöyle olmalı deseydin o zaman.
o zaman diyecektim ama deseydim yine ben kötü olurum diye söylemedim şimdi söyledim ama sonuç =yine ben kötü oldum

bişey sorabilir miyim öyle yada böyle konudan ayrıldın yani niye hala yorum yapıyorsun cevap yazsam kötü oluyorum yazmasam yine kötü olacam

23:00 ten sonra da öyle olmayacak diye yazmadın. Bu kadar rahatsız olduysan en başında belirtseydin keşke.

23:00 ten sonra da öyle olmayacak diye yazmadın. Bu kadar rahatsız olduysan en başında belirtseydin keşke.
özürdilerim 1000 kere 100000 kere özürdilerim artık kapatalım ne olur diğer konuma bakmam ve evle ilgilenmem gerekiyor ne olur ALLAH hakkı için artık yorum yazma

bişey sorabilir miyim öyle yada böyle konudan ayrıldın yani niye hala yorum yapıyorsun cevap yazsam kötü oluyorum yazmasam yine kötü olacam

Sessiz kalacaktım ancak cevap hakkı doğuracak bazı şeyler yazdığın için yorum yazma gereği duydum. İyi günler diyip gidiyordum yine bir şey yazdın.
Ne yetkilerine karışma amacım vardı, ne de bir art niyetim...
Sana kötüsün diye kimse demedi, sadece üslubunun sert olduğu söylendi.
İyi günler.

KURALLARIMIZ
1-1 kisinin duası 7 gecede tamamlanacak
2- dualar gece 23:00 ve 06:00 arasında okunacak
3- sabah okuma yada dün gece okudum diye dönüş yapılmayacak
4- okumalar aynı gece içinde tamamlanacak

M mavibilgisayar icin okunacak
OKUMALAR GECE 23:00 TEN SONRA 06:00 KADAR TAMAMLANACAKTIR (BU GECEKİ DUA BİTEDEN DİGER DUAYA GEÇİLMEYECEKTİR)
GÜNDÜZ OKUMA YAPILMAYACAK YAPILSA BİLE LİSTEYE EKLENMEYECEKTİR
Bu gece okunacak sayı:170
Kişi başına düşen sayi :28
duası okunan kişinin okuyacağı sayı :30

1- S Sargoz
2- M mavibilgisayar (mazaretli)
3- Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben
4- braindamage braindamage (mazaretli)
5- @mustafabusra
6- @NEFSSEMS
okuyanlar S Sargoz okudum yazsın isteyenler mazaretli arkadsların yerinede okuyabilir

kızlar kv demler gelecek okuyanlar okudum S Sargoz yazsın isteyenler mazaretli arkadaslara okuyabilir

Tamam haklısınız ama sen yada diger arkadaslar normal yasantinizda veya burda bisey yapsaniz bi nevi yönetici olduğunu dusun ve senin dışında birseyler yapilsa sende yonetici olarak kirmadan soylesen bunu ki o kisi okumaya birsure mazaretinden dolayi ara verecegini sana ozelden bildirdikten sonra sen birsey söyleyince sanki senin soylediginden dolayı birakiyor izlenimi yaratsa ne dusunurdun ben o arkadas a diger konuda kilere inan cik istemiyorum demedim mazareti bitince okuyacakti zaten turta yagmurunu da ben cikarmadim kendisi ozelden ben cikmak istiyorum dedi diger arkadaslarida ben cikarmadim ki okuma baslamadan bi ikisi cikmisti zaten
Kırmadan söylemek olmamıştı işte canım onu demek istedim. Yazış şekilden kızar gibi ya da senin işin değil bu benim işim sen karışma der gibi anlaşılıyordu.

canım açık açık kıza işgüzar dedi zaten gibisi fazla. yazmayım diyorum ama tutamıyorum da kendimi :KK43:
Ben tam okuyamadım canım o kelimeyi görmedim demekki :KK43:
Ben dua topiklerinde böyle tartışmalar olunca içim çok rahatsız oluyor, duayı temiz kalple etmek varken böyle olunca sanki yaptığımız okuduğumuz dualar haşa anlamsız gibi geliyor. Ameller niyetlere goredir ve niyet bir an bozulunca sekteye girer gibime geliyor.
İşguzar demek evet bir dua topiğinde çok ağır bir kelime olmuş.Hiç olmaması gerekirdi..

X