Dualarda buluşalım

S Sargoz ben katılmak isterim canım sayınız azalmış. Eğer bu listeye olmazsa yeni liste yaparsan da beni unutma ekle olur mu?
Tamam canim simdi eklerim ama duzenli okuma yapacaksan oyle ekleyeyim 23:00 ve 06:00 arasi okumalar yapilacak

KURALLARIMIZ
1-1 kisinin duası 7 gecede tamamlanacak
2- dualar gece 23:00 ve 06:00 arasında okunacak
3- sabah okuma yada dün gece okudum diye dönüş yapılmayacak
4- okumalar aynı gece içinde tamamlanacak

M mavibilgisayar icin okunacak
OKUMALAR GECE 23:00 TEN SONRA 06:00 KADAR TAMAMLANACAKTIR (BU GECEKİ DUA BİTEDEN DİGER DUAYA GEÇİLMEYECEKTİR)
GÜNDÜZ OKUMA YAPILMAYACAK YAPILSA BİLE LİSTEYE EKLENMEYECEKTİR
Bu gece okunacak sayı:170
Kişi başına düşen sayi :28
duası okunan kişinin okuyacağı sayı :30

1- S Sargoz
2- M mavibilgisayar (mazaretli)
3- Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben
4- braindamage braindamage (mazaretli)
5- @mustafabusra
6- Nefs Nefs
okuyanlar S Sargoz okudum yazsın isteyenler mazaretli arkadsların yerinede okuyabilir

Tamam haklısınız ama sen yada diger arkadaslar normal yasantinizda veya burda bisey yapsaniz bi nevi yönetici olduğunu dusun ve senin dışında birseyler yapilsa sende yonetici olarak kirmadan soylesen bunu ki o kisi okumaya birsure mazaretinden dolayi ara verecegini sana ozelden bildirdikten sonra sen birsey söyleyince sanki senin soylediginden dolayı birakiyor izlenimi yaratsa ne dusunurdun ben o arkadas a diger konuda kilere inan cik istemiyorum demedim mazareti bitince okuyacakti zaten turta yagmurunu da ben cikarmadim kendisi ozelden ben cikmak istiyorum dedi diger arkadaslarida ben cikarmadim ki okuma baslamadan bi ikisi cikmisti zaten

Yönetici olan kişi topiği sürekli kontrol eder, sorulara cevap verir, sorunlara çözüm bulur. Sen birkaç gün pek yazmadın, sorulara açıkça cevap vermedin. Yokluğunda yapılan uygulamaya da birkaç gün açıkça karşı çıkmadın.

Akşam duadan önce belirsizlik olunca, kaç tane okunacak diye soran oldu, cevap vermedin, vakit de dar olduğu için ben de iyi niyetimden mazeretlileri çıkarınca eşit paylaşınca şu kadar oluyor diye tek tek açıklayıp yazdım. Birkaç gün o şekilde uygulandı zaten. Sen dahil kimse de ses çıkarmadı. Ben tüm mazeretlilerinkini okurum, gönüllüyüm diyen de olmadı, sen de demedin öyle bir şey.

Sen cevap vermeyip yazmayınca, ben de iyi niyetle dua sayısındaki belirsizliği gidermeye çalıştım. Sen burada olduğun halde senin işine karışmadım ki. Hem soruya cevap vermiyorsun, hem birkaç gün uygulamaya ses çıkarmıyorsun, sonra da sanki sen hep topikdeydin de ben işine karışmışım gibi herkesin içinde ayar çekmeye çalışıyorsun. Başkası olsa bana teşekkür bile ederdi belki...

Gördüğüm kadarıyla birkaç dua topiğinde yöneticisin, onlarda da tartışma çıkmış, birçoğu üslubunun sert olduğunu söylemiş. Bence de üslubunu biraz gözden geçirmelisin...

Ben bir süreliğine mazeretliyim diye özelden sana mesaj attım önce, bu diğer bazı arkadaşlarınki gibi olan mazeretti, açıkça yazmak istememiştim ortaya. Ancak o günkü çıkışın nedeniyle duadan tamamen ayrılmayı uygun gördüm. Yani öncesinde zaten tamamen gidiyor değildim.

Son düzenleme:
Yönetici olan kişi topiği sürekli kontrol eder, sorulara cevap verir, sorunlara çözüm bulur. Sen birkaç gün pek yazmadın, sorulara açıkça cevap vermedin. Yokluğunda yapılan uygulamaya da birkaç gün açıkça karşı çıkmadın.

Akşam duadan önce belirsizlik olunca, kaç tane okunacak diye soran oldu, cevap vermedin, vakit de dar olduğu için ben de iyi niyetimden mazeretlileri çıkarınca eşit paylaşınca şu kadar oluyor diye tek tek açıklayıp yazdım. Birkaç gün o şekilde uygulandı zaten. Sen dahil kimse de ses çıkarmadı. Ben tüm mazeretlilerinkini okurum, gönüllüyüm diyen de olmadı, sen de demedin öyle bir şey.

Sen cevap vermeyip yazmayınca, ben de iyi niyetle dua sayısındaki belirsizliği gidermeye çalıştım. Sen burada olduğun halde senin işine karışmadım ki. Hem soruya cevap vermiyorsun, hem birkaç gün uygulamaya ses çıkarmıyorsun, sonra da gelip sanki sen hep topikdeydin de ben işine karışmışım gibi herkesin içinde ayar çekmeye çalışıyorsun. Başkası olsa bana teşekkür bile ederdi belki...

Gördüğüm kadarıyla birkaç dua topiğinde yöneticisin, onlarda da tartışma çıkmış, birçoğu üslubunun sert olduğunu söylemiş. Bence de üslubunu biraz gözden geçirmelisin...

Ben bir süreliğine mazeretliyim diye özelden sana mesaj attım önce, bu diğer bazı arkadaşlarınki gibi olan bir mazeretti, açıkça yazmak istememiştim ortaya. Ancak o günkü çıkışın nedeniyle duadan tamamen ayrılmayı uygun gördüm. Yani öncesinde zaten tamamen gidiyor değildim.
ben farkındaydım ama fazla yorum yazıp uyarıncada bi kaç arkads hem burdan hem diğer konulardan çok sık bogaz ediyorsun dediler o yüzden zırt pırt yorum yazmadım seninde anlamanı bekledim çünkü en bastada ben hallederim sagol deseydim yine kötü olacaktım kusura bakma özürdilemem gerekiyorsada özürdilerim işgüzarlıktı bana göre yaptıgın diğer konumda da bu konumda yazdım kendim ilgilenecem diye bi kaç kere yani en bastada desem ben kötü olacakmışım onu anlamış oldum yine özürdilerim kusura bakma özürdilerim

sürekli kontrol edip yorum yapınca çok baskı yapıyorsun deniyor bişey yapmayınca yani az yorum yapınca ilgilenmiyorsun deniyor bişey söyleyince sert ve asabi deniyor inanın şaşırdım

sürekli kontrol edip yorum yapınca çok baskı yapıyorsun deniyor bişey yapmayınca yani az yorum yapınca ilgilenmiyorsun deniyor bişey söyleyince sert ve asabi deniyor inanın şaşırdım
bak bi önceki yorumunda da işgüzar falan demişsin ki o arkadaşa teşekkür etmeliydin bence.
bilinçli yapmıyorsun anladığım kadarıyla tarzın bu ama herkes beni yanlış anlıyor psikolojisinden çıkıp nerde yanlış yapıyorum diye düşünmen gerekiyor artık. niye sadece benim dua topiklerimde böyle oluyor diye bi düşün?

ilk zamanlar ben dedim neden sürekli aynı yorumu arka arkaya paylaşıyorsun diye. çünkü 3 dakikada 5-6 bildirim geliyor bakıyorum hepsi aynı.
bununla sorulan sorulara cevap vermemen aynı şey değil. madem yöneticisin o zaman kısıtlı zamanda okuyanacak dua sayısını hemen belirleyip yazman gerekirdi.

bak bi önceki yorumunda da işgüzar falan demişsin ki o arkadaşa teşekkür etmeliydin bence.
bilinçli yapmıyorsun anladığım kadarıyla tarzın bu ama herkes beni yanlış anlıyor psikolojisinden çıkıp nerde yanlış yapıyorum diye düşünmen gerekiyor artık. niye sadece benim dua topiklerimde böyle oluyor diye bi düşün?
ilk yaptıgında sagol gibi bişey yazdım ve dolaylı yoldan sonraki ve önceki yorumlarımda elimden geldiğince kendimin ilgilenecegini belirttim ki zaten mazaretli olanları ve kiş başına düşeni sabahları yazıyordum ve bi kaçkere bu konumda da diğerlerinde mazaretli arkadaslara isteyenler okuma yapabilir dedim bana terse geldi açıkcası bunlar okumayacak o yüzden diğerleri şu kadar okuyacak yazılması ilk yazdığında da söyleyecektim ama yanlış anlaşılmak istemedim kendi anlasın istedim sonuçta bu konuyu açtıgıma göre düşünüyorumdur heralde nasıl yapacagımı ama yinede ben kötü oldum ben istedim ki isteyen okusun mazaretli arkadaslara

ilk zamanlar ben dedim neden sürekli aynı yorumu arka arkaya paylaşıyorsun diye. çünkü 3 dakikada 5-6 bildirim geliyor bakıyorum hepsi aynı.
bununla sorulan sorulara cevap vermemen aynı şey değil. madem yöneticisin o zaman kısıtlı zamanda okuyanacak dua sayısını hemen belirleyip yazman gerekirdi.
ogün telde sorun vardı ve belirtmiştim diger konmuda da buna benzer sıkıntı oldu onuda belirttim saati defalarca belirttim şu saatlerde okunacak diye ama diğer konumda da saat koydum diye eleştirildim sonra o konuda saati kaldırdım ama bu duanın saati belli ve değiştirme sanşım yok defalarca yazdım hangi saatlerde okunacagını

hergün gün içinde belirttim yaa

ben farkındaydım ama fazla yorum yazıp uyarıncada bi kaç arkads hem burdan hem diğer konulardan çok sık bogaz ediyorsun dediler o yüzden zırt pırt yorum yazmadım seninde anlamanı bekledim çünkü en bastada ben hallederim sagol deseydim yine kötü olacaktım kusura bakma özürdilemem gerekiyorsada özürdilerim işgüzarlıktı bana göre yaptıgın diğer konumda da bu konumda yazdım kendim ilgilenecem diye bi kaç kere yani en bastada desem ben kötü olacakmışım onu anlamış oldum yine özürdilerim kusura bakma özürdilerim

İşgüzar anlamına tekrar baktım, gereği olmadığı halde kendini göstermek için işe karışan demek. Ben sen yazmayınca hepimiz için dua sayısında belirsizlik olunca ve vakit sınırlı olunca belirsizliği gidermeye çalıştım. Ben gereği olmadığı halde iş yapmadım ki, sen cevap yazmadın, ben de kimse cevap yazmayınca iyiniyetle belirsizliği gidermeye çalıştım. Hem benim ne gibi kendimi gösterme amacım olabilir ki burada. Senin yöneticiliğini mi kıskanıp elinden almaya çalıştım yani. Ne karım olabilir bu işten, kafa yorup tek tek hesapladım sonuçta. İşgüzarlık falan yapmadım. Mazeretlilerin olacağı baştan belliydi, kuralı en baştan yazabilirdin veya sorulunca zamanında cevaplayabilirdin. Ama bunu yapmayıp birkaç gün uygulamaya ses çıkarmayıp sonra da bana tepki vermen hoş olmadı.

İşgüzar anlamına tekrar baktım, gereği olmadığı halde kendini göstermek için işe karışan demek. Ben sen yazmayınca hepimiz için dua sayısında belirsizlik olunca ve vakit sınırlı olunca belirsizliği gidermeye çalıştım. Ben gereği olmadığı halde iş yapmadım ki, sen cevap yazmadın, ben de kimse cevap yazmayınca iyiniyetle belirsizliği gidermeye çalıştım. Hem benim ne gibi kendimi gösterme amacım olabilir ki burada. Senin yöneticiliğini mi kıskanıp elinden almaya çalıştım yani. Ne karım olabilir bu işten, kafa yorup tek tek hesapladım sonuçta. İşgüzarlık falan yapmadım. Mazeretlilerin olacağı baştan belliydi, kuralı en baştan yazabilirdin veya sorulunca zamanında cevaplayabilirdin. Ama bunu yapmayıp birkaç gün uygulamaya ses çıkarmayıp sonra da bana tepki vermen hoş olmadı.
kusura bakma 5. veya 6. kez yine özürdilerim demekki ben hata yaptım konu içinde 1. sayfadan bu sayfatya kadar hiç yazmayarak 2 3 gündür internette ve telde sorun oldugu belirttim ama neyse yine ÖZÜRDİLERİM bizim burada işgüzar diye başaksının işine karışana denir kusura bakma yine çok çok ama çok özürdilerimm

X