DUALARDA BULUŞALIM

E napalm kizlar[ o zaman 70bin la ilahe illallah başlayalım paylaşalım kendi aramızda hergün okuyalım ve okuduktan sonra dualarımızı edelim birbirimize teker teker isim vererek Allah ım şu kardeşimin sıkıntısını gider ve gönlündekini hayıyırlısıysa ihsan et diye

ayperi ayperi canim liste hazirlayalim o zaman.hangi arkadaş abnicin okudugumuzu bilmiş oluruz hem

arkadaşlar şimdilik bende varım diyen 5 kişiyiz ve 70bin la ilahe illallah okumaya karar verdik kişi başına 14000 düşüyo ilerde katılan olursa yeniden düzenleriz biz vakit kaybetmeden yarından itibaren başlıyalım başlıyan arkadaşlar ne için dua beklediklerinide yazsınlar ismiyle dua ederken isim vererek Allah ım şu kardeşimin şu sıkıntısını gider diyelim dualarını söylemek istemeyen olursada yalnızca isimlerini yazsınlar Allah ım şu kardeşimin gönlünden geçen hayırlısıysa nasip et diyelim

kızlar merhaba çok uzun bir zamandır çok üzgünümm çok sıkıntıdayım üniversite okuyorum çok zor bir sene başladı benim için dersler çok zor yapamıyorum hiç kızlar lütfen dua edin ççok zor durumdayım maddi durumumuzda iyi değil çok sıkıntıdayım her açıdan lütfen dualarınızda bana da yer verin çok bunaldım lütfen Allah dilediklerimize kavuşturarak hepimizi mutlu etsin inşallah lütfen dualarınıza çok ihtiyacım var sınavlarım için........:KK17::KK1::KK1::KK1::KK1::110:o_Oo_Oo_O:KK35::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

Meraba kızlar bende katılıyorum inş. dua zincirine..Benimde eşim rahatsız ve çoğu gece kalkıp onun için gözyaşları içinde dua ediyorum..vücudundaki ve saçındaki tüm kıllar dkülüyor onu çok seviyorum ve gittikçe değişen bu hali içimi çok acıtıyor ve tek çare dua oldugu söyleniyor..Lütfen benim içinde dua edin eşimin ismi bilge..bende diğer arkadaşlar ve minik azra için dua edicem inş..

kizlar ben surekli diken ustunde gibiyim. hep sevdiklerime birsey olacak endisesiyle yasiyorum. surekli bir ic sikintisi soz konusu. bazen olsemde kurtulsam diyorum. benim icin allahim mervenin icindeki supheyi, korkuyu ve sikintiyi gider. sevdiklerini kaza ve belalara karsi, nazarlara, hastaliklara, kotu insanlara karsi koru ve merveyi korktugu seylerden emin kil. yuregine huzur ve ferahlik ver diye dua edin nolur. rabbim hepimizin duasini kabul etsin ve sevdiklerimizin acisini yasatmasin.. aminnnnn.

Arkadaşlar teker teker birbirimizi hatırlamak zor olabilir .Bu yüzden hep birlikte 70000 La ilahe illallah tamamlayıp onu birkişinin niyetine alalım .Bir hatim bittikten sonra ikinci kişi için niyetimizi alalım ve böylece herkes için en az bir hatim olucak şekilde devam edelim .Bir hatimi iki günde bitirelim bi günde bitirmek zor olabilir henüz sayımız az bu yüzden bir kişiye adetler fazla düşüyor ve çalışanlar vakit bulamayabilir.İki günde bir hatim tamamlicaz ve iki gündeki tüm dualarımızda o günün hatim sahibini unutmicaz.
Sizden ricam mümkün olduğunca üzerinize düşen adetleri tamamlamanız . Eğer okuyamayan olursa buraya yazsın ben tamamlamaya çalışırım ama mümkün olduğunca okumaya çalışalım buradaki amacımız birbirimize dua etmemiz ve unutmayın siz birine dua ederken melekler gelip mislüke misli senin olsun diyerek dua ediyorlar peki onların duası kabul olumazmı ?
Birde inanalım dualarımızın kabul olunacağına .Allah kapısından kimseyi boş göndermezki ya duamızı kabul eder ya daha iyisini verir .Bir doktora gidip rahatsızlığımızı bilmeden bana şu ilacı ver dersek dr. ne yapar önce bizi inceler rahatsızlığımıza bakar eğer istediğimiz ilaç bizim rahatsızlığımızı gidericekse verir . Belkide bizim istediğimiz sağlığımızın daha kötü olmasına sebeptir o yüzden onu vermez başka ilaç verir o yüzden biz duamızı edelim ve takdiri Allah a bırakalım.herşeyin hayırlısını o bilir .
Mümkün olduğu kadsar abdestli bi şekilde okuyalım .Her hatim bittiğinde hatim duası yapılması için tanıdığım bir hocaya vericem sizin hatimleriniz bütün ölmüşlerinizede ulaşıcak ve orada bulunan teyzeler sizin adınıza yapılmış olan hatime amin dicek belkide duanızın kabul olmasına başka bi vesile olur .
Yarın başlayalım hemen poeticcry hanım için iki gün boyunca dua edicez 4 aylık bebeğinin rahatsızlığı var Rabbim inşaallah Şafi sıfatıyla şifasını verir Azra bebeğin .Kişi başına bir günde 5000 La ilahe illallah düşüyor . buraya bende varım diyen tüm arkadaşlarımızı hesapladım lütfen elimizden geldiğince okumaya çalışalım okuyamayan olursa yazsın ben tamamlicem inşaallah.

aa baslanmis bile :) alintilasaysiniz keske daha onceden haberimiz olurdu. :) rabbim dualarimizin kabulune vesile kilsin bu topigi. hayirli olur insallah..
Arkadaşlar teker teker birbirimizi hatırlamak zor olabilir .Bu yüzden hep birlikte 70000 La ilahe illallah tamamlayıp onu birkişinin niyetine alalım .Bir hatim bittikten sonra ikinci kişi için niyetimizi alalım ve böylece herkes için en az bir hatim olucak şekilde devam edelim .Bir hatimi iki günde bitirelim bi günde bitirmek zor olabilir henüz sayımız az bu yüzden bir kişiye adetler fazla düşüyor ve çalışanlar vakit bulamayabilir.İki günde bir hatim tamamlicaz ve iki gündeki tüm dualarımızda o günün hatim sahibini unutmicaz.
Sizden ricam mümkün olduğunca üzerinize düşen adetleri tamamlamanız . Eğer okuyamayan olursa buraya yazsın ben tamamlamaya çalışırım ama mümkün olduğunca okumaya çalışalım buradaki amacımız birbirimize dua etmemiz ve unutmayın siz birine dua ederken melekler gelip mislüke misli senin olsun diyerek dua ediyorlar peki onların duası kabul olumazmı ?
Birde inanalım dualarımızın kabul olunacağına .Allah kapısından kimseyi boş göndermezki ya duamızı kabul eder ya daha iyisini verir .Bir doktora gidip rahatsızlığımızı bilmeden bana şu ilacı ver dersek dr. ne yapar önce bizi inceler rahatsızlığımıza bakar eğer istediğimiz ilaç bizim rahatsızlığımızı gidericekse verir . Belkide bizim istediğimiz sağlığımızın daha kötü olmasına sebeptir o yüzden onu vermez başka ilaç verir o yüzden biz duamızı edelim ve takdiri Allah a bırakalım.herşeyin hayırlısını o bilir .
Mümkün olduğu kadsar abdestli bi şekilde okuyalım .Her hatim bittiğinde hatim duası yapılması için tanıdığım bir hocaya vericem sizin hatimleriniz bütün ölmüşlerinizede ulaşıcak ve orada bulunan teyzeler sizin adınıza yapılmış olan hatime amin dicek belkide duanızın kabul olmasına başka bi vesile olur .
Yarın başlayalım hemen poeticcry hanım için iki gün boyunca dua edicez 4 aylık bebeğinin rahatsızlığı var Rabbim inşaallah Şafi sıfatıyla şifasını verir Azra bebeğin .Kişi başına bir günde 5000 La ilahe illallah düşüyor . buraya bende varım diyen tüm arkadaşlarımızı hesapladım lütfen elimizden geldiğince okumaya çalışalım okuyamayan olursa yazsın ben tamamlicem inşaallah.

aa baslanmis bile :) alintilasaysiniz keske daha onceden haberimiz olurdu. :) rabbim dualarimizin kabulune vesile kilsin bu topigi. hayirli olur insallah..
evt başladı ama pek kimsenin haberi yok sen en son paylaşımımı alıntılayıp paylaşabilirmisin etiketleyedebililirsin yeterki görsünler kurbana az bi zaman kaldı o zamana kadar herkesin hatmi tamamlansın inş.

Hanimlar listeyi olustursaniz keşke :) bir de 5000 okuyoruz deni

merhaba hanimlar. 70.000 adet la ilahe illah(kelimei tevhid) cekiyoruz. sanirim 5000er adet dusuyor hepimize yetistiremeyen olursa yardimlasiriz kurban bayramina kadar hepimize okunur biter insallah. yalniz bunun icin liste duzenlenmesi gerekiyor ben mobilden girdigim icin liste duzenleyemiyorum. duzenleyebilirse biri cook iyi olacak.
olur cnm,sen belirle ben katılırım
bizim de bebeğimizin bıngıldak sorunu var,doğuştan ufak doğdu,şu anda 4 aylık,ALLAH korusun kapanmak üzere,her ay düzenli büyümesi lazım ALLAH ın izniyle,ben de çok dua ediyorum RABBİM yanımızda olsun,bebeğimiz sağlıklı,akıllı olsun diye,bize de dua et teyzesi
ALLAH a hep inanarak dua edelim ve birbirimize de edelim arkadaşım
mesela ben Hz Yunus un okuduğu duayı başlatmıştım,isterseniz birbirimizi sıraya koyarak birbirimiz için paylaşarak okuyabiliriz,YA LATİF topiğinde öyle yapıyoruz ALLAH kabul etsin
sen karar ver cnm,katılım olursa okuyalım

bende varım ne okumak istersenız...dua ile.

kızlar merhaba çok uzun bir zamandır çok üzgünümm çok sıkıntıdayım üniversite okuyorum çok zor bir sene başladı benim için dersler çok zor yapamıyorum hiç kızlar lütfen dua edin ççok zor durumdayım maddi durumumuzda iyi değil çok sıkıntıdayım her açıdan lütfen dualarınızda bana da yer verin çok bunaldım lütfen Allah dilediklerimize kavuşturarak hepimizi mutlu etsin inşallah lütfen dualarınıza çok ihtiyacım var sınavlarım için........:KK17::KK1::KK1::KK1::KK1::110:o_Oo_Oo_O:KK35::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

Meraba kızlar bende katılıyorum inş. dua zincirine..Benimde eşim rahatsız ve çoğu gece kalkıp onun için gözyaşları içinde dua ediyorum..vücudundaki ve saçındaki tüm kıllar dkülüyor onu çok seviyorum ve gittikçe değişen bu hali içimi çok acıtıyor ve tek çare dua oldugu söyleniyor..Lütfen benim içinde dua edin eşimin ismi bilge..bende diğer arkadaşlar ve minik azra için dua edicem inş..

changelife changelife canim baslayalim yalniz 10 000 oluyoruz.sayi o şekilde tamamlaniyor
canım ben ayarlamıştım 10000 adet bir gün için fazla olduğu için bir hatmi iki günde bitirelim diye 5000 diye ayarlamıştım çalışanlar fln old. için bitiremeyebilirler

Arkadaşlar teker teker birbirimizi hatırlamak zor olabilir .Bu yüzden hep birlikte 70000 La ilahe illallah tamamlayıp onu birkişinin niyetine alalım .Bir hatim bittikten sonra ikinci kişi için niyetimizi alalım ve böylece herkes için en az bir hatim olucak şekilde devam edelim .
Yarın başlayalım hemen poeticcry hanım için iki gün boyunca dua edicez 4 aylık bebeğinin rahatsızlığı var Rabbim inşaallah Şafi sıfatıyla şifasını verir Azra bebeğin .Kişi başına bir günde 10000 La ilahe illallah düşüyor . buraya bende varım diyen tüm arkadaşlarımızı hesapladım lütfen elimizden geldiğince okumaya çalışalım okuyamayan olursa yazsın ben tamamlicem inşaallah.

Son düzenleme:
X