💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Bende yazayım o halde, kardesim Serhatin selamete çıkması üstündeki kapalılıkların açılması için dua edilerse mutlu olurum

Benim niyetim de sözlümle herşeyin yolunda gitmesi kavga etmemek aramızın muhabbetimizin iyi olması.

Eğer herkes olur derse başka dualar da edelim zamanla. 313 fatiha ayetel kürsi gibi
Ya da salatı tefriciye gibi. Dualar olmaz denilen çok şeye vesile oluyo inşallah bizde faziletlerinden ve mucizelerinden faydalanırız

Ya da salatı tefriciye gibi. Dualar olmaz denilen çok şeye vesile oluyo inşallah bizde faziletlerinden ve mucizelerinden faydalanırız
Aynen öyle. Mutlaka yapalım kızlar diğer topiklet çoktan başlamış ama biz listeyi oluşturup düzenli okuyalım duasız kalmayalım inşallah .hiç bırakmayalım ne dersiniz

Anladım canım teşekkür ederim
Ozaman niyetimi yazayım hemen . Benim çok fazla kredi ve kredi kartları borcum var. İşten de çıkartıldım. Borçlarımı ödeyebilmem ve borlarımdan kurtulmam için istiyorum .
Bende yazayım canım hamileyim sağ salim kucağıma alayım yavrumu hayırlı sağlıklı evlat olsun
Bende yazayım o halde, kardesim Serhatin selamete çıkması üstündeki kapalılıkların açılması için dua edilerse mutlu olurum
Benim niyetim de sözlümle herşeyin yolunda gitmesi kavga etmemek aramızın muhabbetimizin iyi olması.

Eğer herkes olur derse başka dualar da edelim zamanla. 313 fatiha ayetel kürsi gibi
Canlarım inşallah hepimizin de duaları kabul olsun. Hepsini ekleyeceğim listeye yarına tam hazırlamış olurum inşallah. O zamana kadar da katılmak isteyen olursa gelir hem

Canim sen mevsimlerle beni liste disi birak olur mu toplu niyette yokuz. Allah kabul etsin arkadaslar Rabbim kimin ne sikintisi varsa feraha cikarsin insAllah.

Canim sen mevsimlerle beni liste disi birak olur mu toplu niyette yokuz. Allah kabul etsin arkadaslar Rabbim kimin ne sikintisi varsa feraha cikarsin insAllah.
Toplu niyette yokuz demek istediğini anlamadım canım. Yine de siz bilirsiniz çıkartırım

Duadan önce 3kere 'estağfirullah el azim ellezi la ilahe illa hüvel Hayyel kayyume ve etubü ileyh.'
3kere 'elhamdülillahi Rabbilalemin '
3kere 'Allahümme salli ala seyyidine Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed' diyoruz.
3 kere 'sübhanerrabbiyel aliyyil alel vehhab ' diyoruz şahmeran duasını okuyoruz arkadaşımızın ne duası varsa onu da okuyup en son
3 kere allahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala Ali seyyidina Muhammed ' diyoruz amin deyip bitiriyoruz arkadaşlar

KurkmantoluS

Canlarım inşallah hepimizin de duaları kabul olsun. Hepsini ekleyeceğim listeye yarına tam hazırlamış olurum inşallah. O zamana kadar da katılmak isteyen olursa gelir hem
Benim duam da kocamın beni sevmesi bana bağlı olması ve dinini güzel yaşaması

Duam: Rabbim sağlıklı sıhhatli ,güzel ahlaklı ,merhametli ,Salih/Saliha evlat nasip etsin, eşimin işlerine rabbim kolaylıklar versin helal bol kazanç versin işimizi gücümüzü rast getirsin.evimizdeki mutluluk huzur sevgi saygı daim olsun.rabbim borçlarımızı ödeyip feraha kavuşmayı nasip etsin.bizleri ve tüm Muhammed'i ümmetini iyi insanlarla karşılaştırsın.tüm müslüman kardeşlerimizin helal hayırlı dualarını kabul etsin.maddi manevi ferahlık versin.İslamiyeti anlayıp yaşamayı nasip etsin hepimize.amin.

Kızlar şimdi ben ilk defa dua topiğine katıldım. Anlamadığım şu mesela 10 kişiyiz diyelim 41 adet dua 10 kişiye bölüşecek mesela kişi başı 4 kere bu duayı baştan sona okuyacağız di mi? 4 kez okuduktan sonra herkes için ayrı ayrı niyetlerimizi mi söyleyeceğiz. Biri beni aydınlatsa

aypare ackerman canım bu şekilde yapcaz kişi sayısına böldüğümüzde mesela4 tane okuycaz ya şahmeran duası yazan yere geldiğimizde 4 kez baştan sona bu duayı okuycaz sıra hangi arkadaştaysa onun duasını da okuycaz

Şahmeran Duâ’mız

1• M Minikbirmucizemeselesi (Duam: Rabbim sağlıklı sıhhatli ,güzel ahlaklı ,merhametli ,Salih/Saliha evlat nasip etsin, eşimin işlerine rabbim kolaylıklar versin helal bol kazanç versin işimizi gücümüzü rast getirsin.evimizdeki mutluluk huzur sevgi saygı daim olsun.rabbim borçlarımızı ödeyip feraha kavuşmayı nasip etsin.bizleri ve tüm Muhammed'i ümmetini iyi insanlarla karşılaştırsın.tüm müslüman kardeşlerimizin helal hayırlı dualarını kabul etsin.maddi manevi ferahlık versin.İslamiyeti anlayıp yaşamayı nasip etsin hepimize)
2• @matchteacher
3• @Beto2012
4• @Kurkmantolumdnn
5• @Sunay9876 (Kardeşim Serhat’ın selâmete çıkması üstündeki kapalılıkların açılması)
6• @ferdaw
7• @Belki Olur (Kocamın beni sevmesi bana bağlı olması ve dinini güzel yaşaması)
8• @MrsParanoid (Sözlümle herşeyin yolunda gitmesi, kavga etmemek, aramızın muhabbetimizin iyi olması)

9• @Bademmm388 (Hamileyim sağ salim kucağıma alayım yavrumu, hayırlı sağlıklı evlat olsun)
10• @EbruBL (Kredi ve kredi kartları borcum var. İşten de çıkartıldım. Borçlarımı ödeyebilmem ve borlarımdan kurtulmam için)
11• BirZarif

*Duadan önce 3kere 'Estağfirullah el azim ellezi la ilahe illa hüvel Hayyel kayyume ve etubü ileyh.'

*3 kere'elhamdülillahı Rabbilalemin '

*3 kere'Allahümme salli ala seyyidine Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed'

*3 kere'sübhanerrabbiyel aliyyil alel vehhab '

diyoruz şahmeran duasını okuyoruz arkadaşımızın ne duası varsa onu da okuyup en son ..

*3 kereAllahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala Ali seyyidina Muhammed '

AMİN. Diyerek duâmızı sonlandırıyoruz.

ŞAHMERAN DUASI

• Allah’u la ilahe illa Hüvel Hayyu’l-Kayyum
  • Allah’u la ilalhe illa Hüve’l-Aliyyu’l-hakim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’s-Semiu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa hüve’l-Vahidu’l-Ehad
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ferdü’l-Varid
  • Allah’u la ilahe illa hüve Raufu’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Aziz’u’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa hüve’z-Zahiru’l-Batın
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ahadu’s-Samed
  • Allah’u la ilahe illa hüve’l-Fettahu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Huve’l-Azizu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Huve’l-Hannanu’l-Mennanu’Deyyan
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Kadiru’l-Kâhir.
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’Rafiu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rabbü’l-Arş’il -Azim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Meliku’l-Kudüs
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Hakku’l-Mübin
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Baisü’l-Varis
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Esmau’l-Hüsna
  • Hüve’l-Hayy’u la ilahe illa Hu.Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
  • Subhane Birahmetike ya Erhame’r-rahimin.
  • Ve’l-Hamdu-lillahi Rabbi’l-Alemin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…