💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Tamamdır canım o zaman Tefriciye diyelim. Senden başka yazan da yok o yüzden senin istediğin olsun ben her türlü okurum o zaman sendr etiket yap kuzuuu

Tamamdır canım o zaman Tefriciye diyelim. Senden başka yazan da yok o yüzden senin istediğin olsun ben her türlü okurum o zaman sendr etiket yap kuzuuu
Ya tefriciye daha geniş her dilek için okunabiliyor ya bide okuması da daha kolay o yüzden. Diğer dua topiklerine de paylaşalım ozaman. Düzenli okuma yapacak bi liste oluşturalım inşallah

Kizlar dilegi gerceklesen var mi
Açıkçası ben ozamanlar hayatımda olan ama evlilik imkansız gibi görünen sevgilim için okumuştum hayırlısıyla nasip olsun evlenmek diye. Şuan evliyiz . Bu duanın hikmetine ben çok inanıyorum o yüzden sanırım en çok ben okumak istiyorum

Ya cok güzelmiş Allah mesut etsin. Bende evlilik ve borclarim var onun icin okumak istiyorum.adet günüm geldi size katilmayi isterdim .Allah kabul etsin insallah

Ya cok güzelmiş Allah mesut etsin. Bende evlilik ve borclarim var onun icin okumak istiyorum.adet günüm geldi size katilmayi isterdim .Allah kabul etsin insallah
Adet günündede okunabiliyo. Zaten sırası olan arkadaş öncesinde namazını kılıp niyetini yapacak sonra bizler abdest alıp okumaya başlıcaz sıradaki arkadaşın niyetine. Özel gününde olsak bile temizlik ve saygı amaçlı abdest alıp öyle okuyabiliyoruz. Bence katılabilirsin. Benimde borçlrım için okumaya niyetim var. Senin sıkıntında benzer daha içten dua edersin hem bana sıra geldiğinde hem bana istediğinle Rabbim senin borçlarına da ödeme kolaylığı verir

Heh tamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…