💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Yaa daha yeniymiş. Hemen diş çıkıyormu kız. Bir yaşında falan çıkmıyor mu diş
Benim 2 yeğenimde 4 ayı bitmemişti ilk dişi patlak verdi bizde ırsi herhalde. şuan da çıkan bi dişi yok kızımın ama tüm belirtileri var doktor jel verdi hatta. Değişiyo bebeklere göre. Bi arkadaşımın da ilk çocuğu 9.ayında çıkarttı ikincisi 5.ayınsa

Rabb’im hayırlısıysa,hayırlısıyla hepimizin dualarını kabul etsin ben yeni gruplarda olmayacağım Allah’a emanet olun

yaaa demek öyle olanlarda var. Yazık kıyamam küçücükken nasıl acır o zaman erkenden yemek yer demi kızz
Rabb’im hayırlısıysa,hayırlısıyla hepimizin dualarını kabul etsin ben yeni gruplarda olmayacağım Allah’a emanet olun
Sende Allah’a emanet ol canım aminn cümlemizinde duaları kabuk olsun inşallah

41 Yasine başlayacağım ben, malum duaya ibadete ihtiyacım var. Uzun değilse okuyacağınız dua katılırım, yoksa yasini bitirdikten sonra KurkmantoluS arkadaşım ekler beni herhalde liste sonuna.

KurkmantoluS canım kimse fikir sunacağı yok. Abdestli okunduktan sonra ayaktaykende yürürkende rahatça okuyabileceğimiz bi dua olmalı. Eğer senin için de uygunsa salatı tefriciyeye başlayalım. Sen aklına gelen herkesi etiketle tamam diyenleri listeye alırız başlarız.

14-15 kişi olsak 300 e yakın bi sayı düşüyo 2 günde çok rahat okunur biter . Bu duadan sonrada 41 meryem suresi okuruz ben diğer dua topiklerini bitirip ayrılırım rahat rahat okurum kuranı bende dahil olurum buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…