💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Yaa daha yeniymiş. Hemen diş çıkıyormu kız. Bir yaşında falan çıkmıyor mu diş😳😳
Benim 2 yeğenimde 4 ayı bitmemişti ilk dişi patlak verdi bizde ırsi herhalde. şuan da çıkan bi dişi yok kızımın ama tüm belirtileri var doktor jel verdi hatta. Değişiyo bebeklere göre. Bi arkadaşımın da ilk çocuğu 9.ayında çıkarttı ikincisi 5.ayınsa

🤲Şahmeran Duâ’mız🤲

1• @Gulll098 -3 tane 💙
2• @Podik -3tane 💙
3• B Beto2012 -4 tane💙
4• KurkmantoluS KurkmantoluS -3 tane💙
5• @Sunay9876 -3 tane💙
6• ferdaw ferdaw -3 tane 💙
7• B Belki Olur -3 tane 💙
8• @MrsParanoid -3 tane 💙
9• @Bademmm388 - 3 tane 💙
10• Sezinto Sezinto -3tane 💙
11 • B Beto2012 (Kayınvalidesi) -4 tane (Hayırlısı ile borçlarından kurtulmak, ödeyebilme kolaylığı versin Allah 🤲)💙
12• G Gonlumcicekolsun -(Mazeretli)(Rabbim senden hayırlı saglikli evlat/evlatlar diliyorum bu haberi tez zamanda alabilmeyi Anne- baba olabilme sevincini yaşat Allahım, beni senin yolundan ayırma, anama babama eşime kardeşlerime ve yeğenlerime saglikli hayırlı uzun ömürler nasip eyle, borclarımı ödemede kolaylıklar ihsan eyle, kimseye muhtaç etme, evimi yuvamı Bereketli kıl, kardeşlerimin hayırlı yuva kurmalarını diliyorum Allahım senın yolundan ayrılmasınlar...Ebediyete intikal eden sevdiklerimınde kabirlerini nurlarla doldur Allahım"..🤲)
13• @memurhanim - 3 tane💙
14• telasememuresi telasememuresi -3 tane

DUA SIRASI G Gonlumcicekolsun ve B Beto2012 KAYINVALİDESİ ARKADAŞIMIZDA. DUASI İSMİNİN YANINDA. ABDESTLİ OKUYALIM ARKADAŞLAR. PAZAR AKŞAMA KADAR OKUMUŞ OLALIM İNŞALLAH. ALLAH KABUL ETSİN 🤗🤲

Not: Arkadaşlar iki kişiye okuyoruz. İki arkadaşa da aynı sayıda okuyoruz 🤲🤲Son zamana kadar bildirim yapmayan, mazeretsiz okumayan, foruma giriş yapıp yazmayanları listeden çıkarıyoruz. Lütfen dikkat edelim, hakka girmeyelim. Allahım kabul etsin 💗

Not: Önce okuyacağımız sure ve salavatları 3er defa okuyup Şahmeran Duâ’mıza geçelim arkadaşlar. Her okumada tekrar etmenize gerek yok. Yeni arkadaşa geçince tekrar ederiz. 💓👍🏻

*Duadan önce
*3 kere‘Fatiha Suresi’

*3 kere ‘ İhlas Suresi’

* 3kere'Estağfirullah el azim ellezi la ilahe illa hüvel Hayyel kayyume ve etubü ileyh.'

*3 kere'elhamdülillahı Rabbilalemin '

*3 kere'Allahümme salli ala seyyidine Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed'

*3 kere'sübhanerrabbiyel aliyyil alel vehhab '

diyoruz şahmeran duasını okuyoruz arkadaşımızın ne duası varsa onu da okuyup en son ..

*3 kereAllahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala Ali seyyidina Muhammed '

AMİN. Diyerek duâmızı sonlandırıyoruz. ❤

🤲❤ŞAHMERAN DUASI❤🤲

• Allah’u la ilahe illa Hüvel Hayyu’l-Kayyum
  • Allah’u la ilalhe illa Hüve’l-Aliyyu’l-hakim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’s-Semiu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa hüve’l-Vahidu’l-Ehad
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ferdü’l-Varid
  • Allah’u la ilahe illa hüve Raufu’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Aziz’u’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa hüve’z-Zahiru’l-Batın
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ahadu’s-Samed
  • Allah’u la ilahe illa hüve’l-Fettahu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Huve’l-Azizu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Huve’l-Hannanu’l-Mennanu’Deyyan
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Kadiru’l-Kâhir.
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’Rafiu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rabbü’l-Arş’il -Azim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Meliku’l-Kudüs
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Hakku’l-Mübin
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Baisü’l-Varis
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Esmau’l-Hüsna
  • Hüve’l-Hayy’u la ilahe illa Hu.Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
  • Subhane Birahmetike ya Erhame’r-rahimin.
  • Ve’l-Hamdu-lillahi Rabbi’l-Alemin
Rabb’im hayırlısıysa,hayırlısıyla hepimizin dualarını kabul etsin 🤲🏼 ben yeni gruplarda olmayacağım Allah’a emanet olun 🙂

Benim 2 yeğenimde 4 ayı bitmemişti ilk dişi patlak verdi bizde ırsi herhalde. şuan da çıkan bi dişi yok kızımın ama tüm belirtileri var doktor jel verdi hatta. Değişiyo bebeklere göre. Bi arkadaşımın da ilk çocuğu 9.ayında çıkarttı ikincisi 5.ayınsa
yaaa demek öyle olanlarda var. Yazık kıyamam küçücükken nasıl acır😕😕 o zaman erkenden yemek yer demi kızz 😀😀
Rabb’im hayırlısıysa,hayırlısıyla hepimizin dualarını kabul etsin 🤲🏼 ben yeni gruplarda olmayacağım Allah’a emanet olun 🙂
Sende Allah’a emanet ol canım aminn cümlemizinde duaları kabuk olsun inşallah 🤗🤗💕

41 Yasine başlayacağım ben, malum duaya ibadete ihtiyacım var. Uzun değilse okuyacağınız dua katılırım, yoksa yasini bitirdikten sonra KurkmantoluS KurkmantoluS arkadaşım ekler beni herhalde liste sonuna.

KurkmantoluS KurkmantoluS canım kimse fikir sunacağı yok. Abdestli okunduktan sonra ayaktaykende yürürkende rahatça okuyabileceğimiz bi dua olmalı. Eğer senin için de uygunsa salatı tefriciyeye başlayalım. Sen aklına gelen herkesi etiketle tamam diyenleri listeye alırız başlarız.

14-15 kişi olsak 300 e yakın bi sayı düşüyo 2 günde çok rahat okunur biter . Bu duadan sonrada 41 meryem suresi okuruz ben diğer dua topiklerini bitirip ayrılırım rahat rahat okurum kuranı bende dahil olurum buraya

X