💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Valla ne kadar dua ederken kabul olmaz diye bi şüpheye düşsem de dua ederken her zaman Rabbim kabul ederse imkansız mucize olur diye düşünerek dua ettim. Allah a güç değil zor değil Rabbim daha fazla aratmadam hayırlı sağlıklı dindar evlatlar yetiştirmeni sağlıklı şekilde kucağına almanı nasip etsin kardeşim
Amin inşallah canım Allah razı olsun sen de sağlıcakla büyüt inşallah

Bu sayıyla olursak kişi başı min 3 düşer😳😳 oda en az 2-3 gün 🥺
Süreyi çok uzun tutmayalım bence . Süreler uzadıkça dua sırası geç geliyo sıkılmasınlar bekleyenler kopukluk olur zaten süreler uzun tutulursa. Bi belirlensin de . Diğer dua grupları, çocuk, ev işleri derken çok zorlanıcam gibi duruyor

Süreyi çok uzun tutmayalım bence . Süreler uzadıkça dua sırası geç geliyo sıkılmasınlar bekleyenler kopukluk olur zaten süreler uzun tutulursa. Bi belirlensin de . Diğer dua grupları, çocuk, ev işleri derken çok zorlanıcam gibi duruyor
Ama bi günde kaç tane Meryem suresi okunurki 🤔🤔

KurkmantoluS KurkmantoluS canım eğer tefriciyede karar verirseniz beni mutlaka listeye dahil et. Meryem suresi ya da yasin suresi için beni listeye dahil etme olur mu biliyorum şimdi kendimi . Diş çıkarma dönemindeyiz sürekli huysuz bu ara. Zikir ve ezbere sure ve dualarda kolay oluyo okuması da Kuran okurken bölemem sürekli sureyi.

KurkmantoluS KurkmantoluS canım eğer tefriciyede karar verirseniz beni mutlaka listeye dahil et. Meryem suresi ya da yasin suresi için beni listeye dahil etme olur mu biliyorum şimdi kendimi . Diş çıkarma dönemindeyiz sürekli huysuz bu ara. Zikir ve ezbere sure ve dualarda kolay oluyo okuması da Kuran okurken bölemem sürekli sureyi.
Tamamdır canım. İnşallah karar verince eklerim. Olurya gözden kaçarsa uyar beni 🤗 bebeğin erkek mi kız mı

X