💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Kızlar ben geçen yıl bebek hasretiyle kavrulurken internette dua ararken cübbeli ahmet hoca nın 24 saatte duaların kabulü diye bi duasına denk geldim. Allah ın isimlerini 111 kez okuyorsun 111 kez de her Allah ın isimlerini okuduğumuzda peşine isteğimizi söylediğimiz bir dua buldum. Ben bunu Ramazan ayının kadir gecesi okudum. Allah biliyo içimde olacağına dair çok umudum yoktu. Ben bu duayı yaptım günüm sadece 2 gün geçmişti (1 hafta geciktiği zamanlarda olduğu için yine korkuyla) testi yaptım. Duam kabul olmuştu arefe günü öğrendim üstelik. Denk gelmiş diyeniniz olacaktır ama yapın derim. Duanızı yaparken de ismimi anarak ‘Ebru nun duasını kabul ettiğin gibi onun duası senin kudretinin hürmetine benim de duamı kabul et Rabbim ‘ diyerek dua edin. Ben hep birinin kabul olmuş duasını yaparken onu anarak dua ediyorum Rabbim çoğu kez mutlu etmiştir beni. Rabbim isteyen kıymetini bilecek hepinize nasip etsin inşallah evlat sahibi olmayı
Allah razı olsunnn canımm. Deneyeceğim bunu❤️

Kızlar ben telefonuma zikirmatik diye bi program indirmiştim oraya özel zikir ekleyip okuyabiliyorsun sürekli. Ben de o programa yazmıştım. Yaptığım haliyle paylaşıyorum sizinle. Şuan çok borcum olduğu için ona okumaya niyetlendim o yüzden kendi niyetim yazılı siz onu kendi niyetinizle değiştirirsiniz.

3 Estağfirullah

3 Elhamdulillah

3 Salavat

7 Sübhane rabbiyel aliyyil alel vehhab Bismillahirrahmanirrahim.

“Allahü hüve melikü semiün gadirun kerimün halimün Alimün latifün muinün sadıgun”

Bu ism-i şerifi herhangi bir niyet veya isteğiniz için 111 kere okursanız kabul olur biiznillah. Her olunduğunda niyetiniz tekrarlanacak.

Bismillahirrahmanirrahim.

Allâhu hu Melikun Semîun qâdirun Kerîm Halîmun Latîfun Alîmun Muînun Sâdiq.

Ya Rabbim ne olur beni içinde bulundum borç sıkıntısından tez vakitte kurtar.

Bismillahirrahmanirrahim.

Allâhu hu Melikun Semîun qâdirun Kerîm Halîmun Latîfun Alîmun Muînun Sâdiq.

Ya Rabbim ne olur beni içinde bulundum borç sıkıntısından tez vakitte kurtar.

3 Elhamdulillah

3 Salavat

1 Fatiha

Amin

Ben öncesinde Hacet namazı kılmıştım bide.

İnşallah bizimde olur canım benim
Valla ne kadar dua ederken kabul olmaz diye bi şüpheye düşsem de dua ederken her zaman Rabbim kabul ederse imkansız mucize olur diye düşünerek dua ettim. Allah a güç değil zor değil Rabbim daha fazla aratmadam hayırlı sağlıklı dindar evlatlar yetiştirmeni sağlıklı şekilde kucağına almanı nasip etsin kardeşim

X