💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Şahmeran Duâ’mız

1• M Minikbirmucizemeselesi -3 tane
2• P Podik -3tane
3• B Beto2012 -4 tane
4• KurkmantoluS -3 tane
5• Sunay9876 -3 tane
6• ferdaw -3 tane
7• B Belki Olur -3 tane
8• aypare ackerman -3 tane
9• B Bademmm388 - 3 tane
10• Sezinto -3tane
11 • B Beto2012 (Kayınvalidesi) -4 tane (Hayırlısı ile borçlarından kurtulmak, ödeyebilme kolaylığı versin Allah )
12• G Gonlumcicekolsun -(Mazeretli)(Rabbim senden hayırlı saglikli evlat/evlatlar diliyorum bu haberi tez zamanda alabilmeyi Anne- baba olabilme sevincini yaşat Allahım, beni senin yolundan ayırma, anama babama eşime kardeşlerime ve yeğenlerime saglikli hayırlı uzun ömürler nasip eyle, borclarımı ödemede kolaylıklar ihsan eyle, kimseye muhtaç etme, evimi yuvamı Bereketli kıl, kardeşlerimin hayırlı yuva kurmalarını diliyorum Allahım senın yolundan ayrılmasınlar...Ebediyete intikal eden sevdiklerimınde kabirlerini nurlarla doldur Allahım"..)
13• memurhanim - 3 tane
14• telasememuresi -3 tane

DUA SIRASI G Gonlumcicekolsun ve B Beto2012 KAYINVALİDESİ ARKADAŞIMIZDA. DUASI İSMİNİN YANINDA. ABDESTLİ OKUYALIM ARKADAŞLAR. PAZAR AKŞAMA KADAR OKUMUŞ OLALIM İNŞALLAH. ALLAH KABUL ETSİN

Not: Arkadaşlar iki kişiye okuyoruz. İki arkadaşa da aynı sayıda okuyoruz Son zamana kadar bildirim yapmayan, mazeretsiz okumayan, foruma giriş yapıp yazmayanları listeden çıkarıyoruz. Lütfen dikkat edelim, hakka girmeyelim. Allahım kabul etsin

Not: Önce okuyacağımız sure ve salavatları 3er defa okuyup Şahmeran Duâ’mıza geçelim arkadaşlar. Her okumada tekrar etmenize gerek yok. Yeni arkadaşa geçince tekrar ederiz.

*Duadan önce
*3 kere‘Fatiha Suresi’

*3 kere ‘ İhlas Suresi’

* 3kere'Estağfirullah el azim ellezi la ilahe illa hüvel Hayyel kayyume ve etubü ileyh.'

*3 kere'elhamdülillahı Rabbilalemin '

*3 kere'Allahümme salli ala seyyidine Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed'

*3 kere'sübhanerrabbiyel aliyyil alel vehhab '

diyoruz şahmeran duasını okuyoruz arkadaşımızın ne duası varsa onu da okuyup en son ..

*3 kereAllahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala Ali seyyidina Muhammed '

AMİN. Diyerek duâmızı sonlandırıyoruz.

ŞAHMERAN DUASI

• Allah’u la ilahe illa Hüvel Hayyu’l-Kayyum
  • Allah’u la ilalhe illa Hüve’l-Aliyyu’l-hakim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’s-Semiu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa hüve’l-Vahidu’l-Ehad
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ferdü’l-Varid
  • Allah’u la ilahe illa hüve Raufu’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Aziz’u’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa hüve’z-Zahiru’l-Batın
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ahadu’s-Samed
  • Allah’u la ilahe illa hüve’l-Fettahu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Huve’l-Azizu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Huve’l-Hannanu’l-Mennanu’Deyyan
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Kadiru’l-Kâhir.
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’Rafiu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rabbü’l-Arş’il -Azim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Meliku’l-Kudüs
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Hakku’l-Mübin
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Baisü’l-Varis
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Esmau’l-Hüsna
  • Hüve’l-Hayy’u la ilahe illa Hu.Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
  • Subhane Birahmetike ya Erhame’r-rahimin.
  • Ve’l-Hamdu-lillahi Rabbi’l-Alemin

Kızlar selamün aleyküm. Kusura bakmayın sıkıntılı bi kaç gün geçirdim giremedim. Son arkadaşımız için yerime okundu mu abdest alıp okuyayım hemen

Kızlar selamün aleyküm. Kusura bakmayın sıkıntılı bi kaç gün geçirdim giremedim. Son arkadaşımız için yerime okundu mu abdest alıp okuyayım hemen
Aleyküm selam canım. İyisindir inşallah şimdi. Sen kurabiye kokusu ve memurhanım için okudun mu kuzum. Okumadıysan onlarda var. Şimdi de meyra ve betonun kayınvalidesi var okuman gereken

Aleyküm selam canım. İyisindir inşallah şimdi. Sen kurabiye kokusu ve memurhanım için okudun mu kuzum. Okumadıysan onlarda var. Şimdi de meyra ve betonun kayınvalidesi var okuman gereken
Okudum say canım sen. Şimdi sırayla niyetlerine göre okurum geçmiş sayfalara dönüp. Sadece ben kaldıysam yeni kişiyi düzenleyebilirsin canım

Aslında ben uzun zamandır salatı tedriciye okumak istiyorum herkese uyarsa onu mu okusak. Mazeret durumlarında da okunabiliyo ya. Herkes fikirlerini yazsın tabi
Sirayla hepsi okunsun iste... kim ne isterse meryem okunur biter liste tefriciye ye gecilir mesela herkesin istedigi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…